صفحه 74 از 188 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط MajidKhorasani نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون!الیته یه خورده با این جواب ضربه روحی خوردم!!
    ولی من میخواستم بدونم الان با این وضعیتی که دارم میتونم در مقطع ارشد فاند بگیرم؟(من خیلی اطلاعات از اون ور ندارم!!)
    اگه بخوام آلمان برم دانشگاهی رایگان و خوب من رو پذیرش می کنه؟
    من شرایط شما رو از کجا بدونم؟ پستتون در انجمن شانس پذیرش دیدم، شما نمره ی GRE و زبان ندارید که بدون اونها نمیشه چیز خاصی گفت.
    معدل بسیار خوبی دارید. اگر نمره های بالای زبان و GRE بگیرید شانس فاند ارشد در امریکا رو دارید. اگه توانایی پرداخت هزینه هارو داشته باشید، با فاند نصف و نیمه کارتون راه میافته. همچنین میتونید دکترای مستقیم هم مدنظر داشته باشید که شانس فاندش بیشتر هست. در کانادا هم کمابیش به همین صورت هست فقط باید با اساتید ارتباط برقرار کنید و تایید بگیرید. در مورد آلمان مطمئن نیستم ولی یه سری بورس دولتی داره که با توجه به معدلتون شاید شانس داشته باشید. یه سری برنامه های اروپایی مثل Erasmus یا ICT Labs هم چک کنید ببینید به دردتون میخوره یا نه.

کامروا باشید
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    من شرایط شما رو از کجا بدونم؟ پستتون در انجمن شانس پذیرش دیدم، شما نمره ی GRE و زبان ندارید که بدون اونها نمیشه چیز خاصی گفت.
    معدل بسیار خوبی دارید. اگر نمره های بالای زبان و GRE بگیرید شانس فاند ارشد در امریکا رو دارید. اگه توانایی پرداخت هزینه هارو داشته باشید، با فاند نصف و نیمه کارتون راه میافته. همچنین میتونید دکترای مستقیم هم مدنظر داشته باشید که شانس فاندش بیشتر هست. در کانادا هم کمابیش به همین صورت هست فقط باید با اساتید ارتباط برقرار کنید و تایید بگیرید. در مورد آلمان مطمئن نیستم ولی یه سری بورس دولتی داره که با توجه به معدلتون شاید شانس داشته باشید. یه سری برنامه های اروپایی مثل Erasmus یا ICT Labs هم چک کنید ببینید به دردتون میخوره یا نه.

کامروا باشید
    ممنون از توجه تون
    فاند ارشد در آمریکا که درباره اش نوشتین فقط به این معناست که هزینه دانشگاه رایگانه یا تسهیلات دیگه ای هم داره؟
    نمره آزمون GRE یا نمرات بالای زبان که گفتین حدودا باید چقدر باشه؟
    ببخشید اگر ممکنه سوالات من ناشیانه باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای رشته مهندسی مکانیک کارشناسی ارشد در کشور آلمان کدوم شهر و دانشگاه برای تحصیل بهتر است؟ (تحصیل رایگان ) (مدرک کارشناسی از دانشگاه سراسری معتبر)
    این دانشگاه در زمینه علوم مهندسی در آلمان اعتبار خوبی دارند: (سعی کردم به ترتیب بنویسم)
    TU Muenchen
    RWTH Achen
    TUDarmstadt
    Uni Karlsruhe
    Uni Stuttgart
    TU Hamburg-Harburg
    Uni Erlangen-Nurnberg
    TU Dresden

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط MajidKhorasani نمایش پست ها
    ممنون از توجه تون
    فاند ارشد در آمریکا که درباره اش نوشتین فقط به این معناست که هزینه دانشگاه رایگانه یا تسهیلات دیگه ای هم داره؟
    نمره آزمون GRE یا نمرات بالای زبان که گفتین حدودا باید چقدر باشه؟
    ببخشید اگر ممکنه سوالات من ناشیانه باشه
    برای سوالات تخصصی در انجمن مربوطه مطالبتون رو مطرح کنید.
    فول فاند امریکا شامل شهریه و حقوق ماهانه میشه. انواع دیگه ی فاند هم هست که میتونه صرفا شامل شهریه، نصف شهریه، یا فقط حقوق بشه.
    نمره ی بالای زبان حدودا یعنی تافل بالای 100 (آیلتس بالای 7.5) و GRE بالای 315-320 با کوانت بالای 165.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط hpmoner نمایش پست ها
    برای سوالات تخصصی در انجمن مربوطه مطالبتون رو مطرح کنید.
    فول فاند امریکا شامل شهریه و حقوق ماهانه میشه. انواع دیگه ی فاند هم هست که میتونه صرفا شامل شهریه، نصف شهریه، یا فقط حقوق بشه.
    نمره ی بالای زبان حدودا یعنی تافل بالای 100 (آیلتس بالای 7.5) و GRE بالای 315-320 با کوانت بالای 165.
    باز هم ممنون
    میخواستم بدونم تو رشته مهندسی مکانیک چه دانشگاه هایی معمولا رو بورسن برای پذیرش ؟اگه اطلاع ندارین چطوری شروع کنم به پیدا کردنشون؟
    این برنامه دکترا مستقیم تو کانادا یا استرالیا هم هست؟پذیرش جدیدا که سخت نشده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ساخت و تولید-مجلسی

سلام خواهشن منو راهنمایی کنید

من لیسانس ساخت و تولید دارم با معدل 16 از دانشگاه ازاد واحد مجلسی 25 سالمه و تازه خدمت سربازیمو تمام کردم .زبان المانی و انگیلیسیم ضعیفه ...

حالا سوال من اینکه کارشناسی ارشدم را ایران بخونم یا کشور دیگه اکه نظرتون کشور دیگه است کدوم کشور بهترین گزینه واسه ارشد ساخت و تولید در ضمن هزینه ی دانشگاههای امریکا و انگلیس و کانادا و ندارم منظورم دانشگاههایی که هزینشون بالا است. و اینکه قصد دارم بعد از ارشدم یا دکترا بخونم یا در یک کشور خووب اقامت و زندگی کنم

یک سوال دیگه کسی که ایران مثله من از یک دانشگاه معموولی مدرک گرفته واقعا میتوونه در دانشگاههی مثل المان اوونم تو مقطع ارشد کم نیاره و واحداشو پاس کنه
    و اینکه چه دانشگاه هایی منو پذیرش می کند در المان

Member

با سلام. من لیسانس و ارشدم رو رشته عمران از دانشگاههای سراسری شهرستان گرفتم. معدل لیسانسم پایینه 13.2 و معدل فوقم 17.5. نمره تافل و جی آر ای رو هنوز نگرفتم ولی زبانم خیلی خوبه و تافل رو میتونم روی بالای 100 حساب کنم. چهار تا مقاله کنفرانسی معتبر و سه سال سابقه کار مرتبط هم دارم. خیلی توی این سایت گشتم ولی از اونجایی که اینجا بیشتر صحبت دانشگاههای با رنکینگ بالا هست جوابم رو نگرفتم. فکر میکنم که با شرایط من احتمال گرفتن فاند از دانشگاههای با رنکینگ زیر 100 وجود نداره ( اروپا و آمریکا). میخواستم بدونم بیشتر روی چه دانشگاههایی متمرکز بشم تا شانس پذیرشم بالا باشه. از راهنماییتون خیلی ممنون میشم

سلام

همه چیز ممکنه. هیچ وقت نا امید نشین. پله پله جلو برین و فعلاتمرکزتونو روی نمره زبان بذارین. بعد که نمراتتون اومد شروع کنین به ایمیل زدن.

موفق باشین

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط shima1393 نمایش پست ها
    با سلام. من لیسانس و ارشدم رو رشته عمران از دانشگاههای سراسری شهرستان گرفتم. معدل لیسانسم پایینه 13.2 و معدل فوقم 17.5. نمره تافل و جی آر ای رو هنوز نگرفتم ولی زبانم خیلی خوبه و تافل رو میتونم روی بالای 100 حساب کنم. چهار تا مقاله کنفرانسی معتبر و سه سال سابقه کار مرتبط هم دارم. خیلی توی این سایت گشتم ولی از اونجایی که اینجا بیشتر صحبت دانشگاههای با رنکینگ بالا هست جوابم رو نگرفتم. فکر میکنم که با شرایط من احتمال گرفتن فاند از دانشگاههای با رنکینگ زیر 100 وجود نداره ( اروپا و آمریکا). میخواستم بدونم بیشتر روی چه دانشگاههایی متمرکز بشم تا شانس پذیرشم بالا باشه. از راهنماییتون خیلی ممنون میشم
    اصلا دوست عزيز بيخيال رنك بشيد.
    بله شانس وجود داره. رنك يك دانشگاه معياري متفاوت ازانچه كه متاسفانه دوستان هموطن در سر دارند، دارد. سعي كنيد استاد پيدا كنيد.

موفق باشيد
    کربلایم آرزوست...

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط taj_afra نمایش پست ها
    سلام خواهشن منو راهنمایی کنید

من لیسانس ساخت و تولید دارم با معدل 16 از دانشگاه ازاد واحد مجلسی 25 سالمه و تازه خدمت سربازیمو تمام کردم .زبان المانی و انگیلیسیم ضعیفه ...

حالا سوال من اینکه کارشناسی ارشدم را ایران بخونم یا کشور دیگه اکه نظرتون کشور دیگه است کدوم کشور بهترین گزینه واسه ارشد ساخت و تولید در ضمن هزینه ی دانشگاههای امریکا و انگلیس و کانادا و ندارم منظورم دانشگاههایی که هزینشون بالا است. و اینکه قصد دارم بعد از ارشدم یا دکترا بخونم یا در یک کشور خووب اقامت و زندگی کنم

یک سوال دیگه کسی که ایران مثله من از یک دانشگاه معموولی مدرک گرفته واقعا میتوونه در دانشگاههی مثل المان اوونم تو مقطع ارشد کم نیاره و واحداشو پاس کنه
    و اینکه چه دانشگاه هایی منو پذیرش می کند در المان
    بهرحال همه چي به سطح زبان و علم شما برميگرده. نام دانشگاه مهم نيست، سطح خودتان مهمه. از همين دانشگاه شما در همين كانادا سراغ دارم. سعي كنيد سطح زبانتان را به حد مطلوب رسانده و براي فرق ليسانس خارج ايران اقدام كنيد، چون در غير اينصورت وقتتان را هدر داديد(نظر شخصي) و مدركي به مداركتان فقط افزوده ايد.

موفق باشيد
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)