صفحه 84 از 188 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394134184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    لیسانس الکی!
    چه رشته ای؟
    گپ تحصیلی چقدر دارید؟ بدون فاند اگر میخواید قبرس یا ترکیه شاید مطمینتر باشه
    ولی شرایطتتون رو کاملتر بگید بهتر میشه کمک کرد
    ببخشید منظورم فوق لیسانس بود یعنی هیچ مقاله ای کار نکردم فقط مدرک گرفتم

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی ترم ترم آخر مهندسی کامپیوتر هستم میخوام برای ترم پاییز پذیرش برای مستر بگیرم. مدرک زبان هم ندارم اما انگلیسیم خوبه وقت ندارم امتحان ielts بدم چون اکثر دانشگاهها یا ددلاینشون گذشته و یا آخر هاشه
    میخواستم بپرسم دانشگاههای چه کشور هایی از نظر پذیرش کمتر سختگیرن یعنی مدرک زبان نیاز ندارند و شهریه هم نمیخوام خیلی زیاد باشه در حد سالیانه 5000 یورو و این که چون هنوز دزسم تموم نشده بتونم اپلای کنم مدرکم را تابستان بفزستم
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر ازاد

سلام
    کارشناسی کامپیوتر با معدل 19.7 ازاد و طراح سایت و یه مقاله هم دارم ایلتس 6.5
    به نظر شما واسه المان اپلای کنم یا سوئد با کار دانشجویی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodfallah68 نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی کامپیوتر با معدل 19.7 ازاد و طراح سایت و یه مقاله هم دارم ایلتس 6.5
    به نظر شما واسه المان اپلای کنم یا سوئد با کار دانشجویی؟
    با توجه به شهریه نداشتن دانشگاههای المان، المان پیشنهاد میشه. برای دانشگاههای خوبی مثل TUM بسیار شانس دارین. موفق باشین.

سلام به دوستان

من رشتم مهندسی ICT هست.

معدل 14.5

مدرک زبان ندارم.در حد متوسط هستم.

سابقه کار دارم .

میخام برا ارشد اقدام کنم

راستشو بخاین زیاد پس انداز ندارم و بیشتر میخام رو کار دانشجویی حساب باز کنم.

میشه منو راهنمای کنید کدوم کشور برا من مناسبه؟؟.

ممنون میشم اگه کسی میتونه کمکم کنه.

اگه بگم شاید خنده دار باشه خودم از آمریکا خوشم میاد.ولی میگن آمریکا خیلی هزینه داره.!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electric im esf uni

سلام
    من دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد اصفهان هستم در حال انجام پایان نامه
    معدلم 15.5 حدودا
    مدرک آیلتس داشتم اما تاریخش گذشته
    میتونم دوباره امتحان بدم و نمر بگیرم
    سابق کار حدود 5سال
    مقاله هم داخلی دارم
    برای فاند میخوام اقدام کنم
    کدام کشور را پیشنهاد می کنید ؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ahrar Institute of Technology-Mechanical Engineering

سلام دوستان خسته نباشید. من دانشجوی ترم 6 مهندسی مکانیک غیر انتفاعی هستم. تا الان معدلم 16.5 هست. ( اگر هم لازم باشه ببشترش میکنم). مدرک زبان ندارم ولی سطح زبانم تقریبا خوبه. تا حدودی پس انداز دارم و اینکه سابقه کار ندارم. سربازب نرفتم ولی وثیقه میتونم بذارم. می خواستم برای کارشناسی ارشد اقدام کنم. چه کشور و چه دانشگاهی رو توصیه میکنید و چه شرایطی دارند. در ضمن متاهلی هم از کشور خارج می خوام بشم. لطفا کمکم کنید چون واقعا موندم چی کنم. روی کار دانشجویی هم حساب باز کنید. خیلی خیلی ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط meghdad73 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید. من دانشجوی ترم 6 مهندسی مکانیک غیر انتفاعی هستم. تا الان معدلم 16.5 هست. ( اگر هم لازم باشه ببشترش میکنم). مدرک زبان ندارم ولی سطح زبانم تقریبا خوبه. تا حدودی پس انداز دارم و اینکه سابقه کار ندارم. سربازب نرفتم ولی وثیقه میتونم بذارم. می خواستم برای کارشناسی ارشد اقدام کنم. چه کشور و چه دانشگاهی رو توصیه میکنید و چه شرایطی دارند. در ضمن متاهلی هم از کشور خارج می خوام بشم. لطفا کمکم کنید چون واقعا موندم چی کنم. روی کار دانشجویی هم حساب باز کنید. خیلی خیلی ممنون.
    سلام

اگر معدلتون به بالای 17 رسونده بشه، دیگه نگرانی بابت انتخاب کشور وجود نخواهد داشت؛ چون میتونید پذیرش و فاند بگیرید. در حال حاضر بهتره بجای انتخاب کشور، روی دو آیتم تمرکز کنید:

1- معدل؛ هر چه بیشتر بهتر.
    2- نمرۀ زبان.

روی موارد بالا تمرکز کنید و به کار دانشجویی اصلاً فکر نکنید.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Guru

با این شرایط اگر شرایط مالی مناسبی دارید انگلستان با توجه به مستر یکساله ای که برای رشته های مهندسی داره انتخاب مناسبی هست. به شرطی که بتونید هزینه ها را تامین کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط SiamakPK نمایش پست ها
    ببخشید منظورم فوق لیسانس بود یعنی هیچ مقاله ای کار نکردم فقط مدرک گرفتم

ApplyAbroad Guru

با سلام
    سوالتون که "دوستان براي مقطع کارشناسي تا دکتري کدوم کشور پيشنهاد ميکنيد که بعدش اقامت داىم. بگيريم" خیلی خیلی کلی هست.
    اما اگر بخواهید همینطور هم کلی پاسخی بگیرید طبیعیه که به خیلی فاکتورها برمیگرده. از نظر مالی خانوادگی و شرایط دیگر. کلا توصیه من به دوستان اینه که کارشناسی را در ایران و حتی الامکان دانشگاه خوب بگیرند و فوق لیسانس و دکتری را اگر می خواهند خارج اقامت بگیرند در خارج. در صورتی که قصدشان برگشت است و نیاز مالی هم دارند اگر ساپورت مالی مناسب برای ارشد پیدا نشد و در دانشگاه خوب داخلی قبول شدند امکان ادامه تحصیل در فوق لیسانس در داخل هم هست ولی برای کسانی که به کار و اقامت به جز کار آکادمیک در خارج می اندیشند تحصیل در مستر در یک دانشگاه کشور مقصد الزامی و بسیار مفید خواهد بود. برای اقامت بعد از تحصیل کشورهایی مثل استرالیا و کانادا و نیوزلند پتانسیلهای بالاتری دارند و در اروپا هم تا حدودی آلمان. در هر حال چنانچه انتخابهایتان را محدود کنید با توجه به شرایط و وجود فامیل و... در کشور مقصد یا بازار کار و... می توانید در فرومهای مربوطه اطلاعات جامعتری بسته به هر کشور در زمینه دانشگاهها، اقامت و کار در آن محدوده کسب کنید
    موفق و موید باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط faraz_flh نمایش پست ها
    دوستان براي مقطع کارشناسي تا دکتري کدوم کشور پيشنهاد ميکنيد که بعدش اقامت داىم. بگيريم
    ویرایش توسط Mechatronic : March 26th, 2015 در ساعت 06:16 PM دلیل: اصلاح پست مرجع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)