صفحه 85 از 188 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

پذیرش با فاند قدری با معدل و سوابق مقاله شما سخت است.
    پیشنهاد میکنم در صورتی که توانایی دارید یک فوق لیسانس دوم در کشوری که بتوانید هزینه ها را تامین کنید بگذرانید و سپس برای ادامه تحصیل اقدام کنید. برای مالزی و کره می توانید به عنوان انتخابهای ارزانتر به لحاظ مالی فکر کنید البته اگر شرایط مالی امکان نمی دهد قبل از هر چیز به بهتر کردن مقاله و ارائه یکی دو مقاله مناسب برای تقویت رزومه فکر کنید تا شاید بهتر شرایط مناشبی پیدا کنید.
    البته باز هم در این حالت مستر دوم ولی با فاند را توصیه می کنم که بتوانید شرایط رقابتی را تامین کنید. در ان صورت امکان مناسب تری خواهید داشت
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahan نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم آخر فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه آزاد اصفهان هستم در حال انجام پایان نامه
    معدلم 15.5 حدودا
    مدرک آیلتس داشتم اما تاریخش گذشته
    میتونم دوباره امتحان بدم و نمر بگیرم
    سابق کار حدود 5سال
    مقاله هم داخلی دارم
    برای فاند میخوام اقدام کنم
    کدام کشور را پیشنهاد می کنید ؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    معدل دیپلم رشته تجربی:۱۶
    معدا پیش:۱۵
    کاردانی شیلات معدل:۱۶
    برال آمریکا ریجکت شدم یکبار
    مدرک آیلس داشتم ولی اکسپایر شد.
    می خوام کشور و دانشگاهی برم که بعد برای آمریکا اقدام بکنم
    فاند هم مهم نیست
    هزینه مناسبی داشته وویزا به سختی آمریکا نباشه
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

من کلن بودجم 400ميليونه براي ليسانس تا دکترى معدل ديپلمم پايينه. معدل کلم 15است ولي من مدرک ديپلم انسانيه ولي مدرک پيش دانشگاهي. رياضىي هست. بيشترنظرم رو انگليسه وسوييس اتريش المان ويا امريکا فرانسه ميخوام از ليسانس تا دکترى مدرکم مال اين کشور باشه ودر همين کشور اقامت داىم بگيرم

Junior Member

با سلام
    بجز آلمان و فنلاند آیا کشور دیگه ای هم هست که تحصیلات رایگان داشته باشه توی اروپا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_gh نمایش پست ها
    با سلام
    بجز آلمان و فنلاند آیا کشور دیگه ای هم هست که تحصیلات رایگان داشته باشه توی اروپا؟
    بله اتریش هم وضعیت مشابه ای داره .

ApplyAbroad Guru

برای کارشناسی که هزینه مناسبی هم داشته باشد و احتمال ویزا هم بگیرید سخت است به خصوص که بعد هم به واسطه اون برای امریکا بخواهید پذیرش بگیرید
    توصیه من اینه که برای کارشناسی ایران از جمیع جهات بهتره وبعد لیسانس به خارج رفتن فکر کنید
    با این حال مالزی و ترکیه هم می توانند انتخاب معقولی باشند به لحاظ هزینه البته.

نقل قول نوشته اصلی توسط AKcanada نمایش پست ها
    سلام
    معدل دیپلم رشته تجربی:۱۶
    معدا پیش:۱۵
    کاردانی شیلات معدل:۱۶
    برال آمریکا ریجکت شدم یکبار
    مدرک آیلس داشتم ولی اکسپایر شد.
    می خوام کشور و دانشگاهی برم که بعد برای آمریکا اقدام بکنم
    فاند هم مهم نیست
    هزینه مناسبی داشته وویزا به سختی آمریکا نباشه
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

Junior Member

با سلام
    دوستان برای رشته ی علو ازمایشگاهی در مقطع ارشد یا دکترا دانشگاهی هس ک رایگان باشه؟
    اگه نه کجا فاند میدن
    من هرچی میگردم دانشگاهی رو پیدا نمیکنم ک رشته منو داشته باشه

Junior Member Faezeh_M آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط iAli92 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان برای رشته ی علو ازمایشگاهی در مقطع ارشد یا دکترا دانشگاهی هس ک رایگان باشه؟
    اگه نه کجا فاند میدن
    من هرچی میگردم دانشگاهی رو پیدا نمیکنم ک رشته منو داشته باشه
    سلام

بستگی داره رشته ی مورد نظرتون برای ادامه ی تحصیل چی باشه، شما میتونید بعد از اینکه دانشگاه رو پیدا کردید اسکولارشیپ ثبت نام کنید یا بعد از مکاتبه با اساتید و در نظر گرفتن مقدار فاندی که میدن پروژه ی اپلای رو شروع کنید!

موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان.خسته نباشید.من در حال حاضر دانشجوی ارشد رشته مدیریت بازاریابی گردشگری هستم.میخواستم بدونم کدوم کشور گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل در این رشته هست که بعد از تموم شدن درسم بهم اقامت هم بده و هزینه های زندگیش خیلی بالا نباشه. ممنونم.

ApplyAbroad Guru

بهترین کار اینه که اگر میتونید یه آزمون زبان اولیه بدید و حتی اگر نمره زبانتون کمتر شد برای دانشگاههایی که امکان پذیرش کاندیشنال را میدند اقدام کنید. با توجه به فکتور زبان و به لحاظ کاهش شهریه من پیشنهاد میکنم به فرومهای مربوط به مالزی و ترکیه سر بزنید و دانشگاههای این دو کشور را بررسی کنید و هرجا که ددلاین سپری نشده و تجربیات دوستان هم امکان پذیرش کاندیشنال برای زبان را می دهند اپلای کنید ولی طبعا برای نمره نهایی زبان باید وقت بزارید و تو این چند ماه قبل رفتن نمره لازم رو کسب کنید که کارمشکایه. یه اقدام دیگه هم اخذ پذیرش برای ترم ژانویه هست از دانشگاههایی که این زمان پذیرش هم دارند و باز هم باید وقت بزارید و زبان را تکمیل کنید. این رو هم اضافه کنم که کلا تو اقدام برای پذیرش خیلی از مدارک دیگر مثل ریزنمرات و ... هم میخواید که اقدام برای تهیه اونها و ترجمه و ارسال و... زمان بر هست و برای همین هم فکر کنم شما بهتره برای پاییز خیلی روی این کار حسابی باز نکنید چون واقعا زمان کم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط buttinho نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی ترم ترم آخر مهندسی کامپیوتر هستم میخوام برای ترم پاییز پذیرش برای مستر بگیرم. مدرک زبان هم ندارم اما انگلیسیم خوبه وقت ندارم امتحان ielts بدم چون اکثر دانشگاهها یا ددلاینشون گذشته و یا آخر هاشه
    میخواستم بپرسم دانشگاههای چه کشور هایی از نظر پذیرش کمتر سختگیرن یعنی مدرک زبان نیاز ندارند و شهریه هم نمیخوام خیلی زیاد باشه در حد سالیانه 5000 یورو و این که چون هنوز دزسم تموم نشده بتونم اپلای کنم مدرکم را تابستان بفزستم
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
    ویرایش توسط Mechatronic : March 30th, 2015 در ساعت 11:08 PM دلیل: اصلاح پست مرجع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)