صفحه 89 از 188 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوستان عزیز:
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین:
    من از دانشگاه NTU و QUT میتونم برا دکترا پذیرش با فول فاند بگیرم و با هر دو اساتید این دانشگاه آشنام. الان نمیدونم برا NTU سنگاپور که رنک خوب 39 رو داره اقدام کنم (تو مهندسی 12). یا برای QUT (رنک 285) که استرالیاست و کار تو این کشور بهتر پیدا میشه. الان واقعاً نمیدونم چیکار کنم. به نظر شما برای کدوم یکیش اقدام کنم.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba200 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز:
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایین:
    من از دانشگاه NTU و QUT میتونم برا دکترا پذیرش با فول فاند بگیرم و با هر دو اساتید این دانشگاه آشنام. الان نمیدونم برا NTU سنگاپور که رنک خوب 39 رو داره اقدام کنم (تو مهندسی 12). یا برای QUT (رنک 285) که استرالیاست و کار تو این کشور بهتر پیدا میشه. الان واقعاً نمیدونم چیکار کنم. به نظر شما برای کدوم یکیش اقدام کنم.
    ممنون

اگر هدفتان کار و اقامت بعد از تحصیل است برای استرالیا اقدام کنید.
    شرایط اقامت سنگاپور تقریبا برای ایرانی ها بسیار مشکل و در ازای آن شانس اقامت در استرالیا و کار پس از تحصیل مناسب است.
    ضمنا برای بازار کش.ر هدف مدرک دانشگاه از کشور مربوطه امتیازات ویژه تری نسبت به رنکینگ در بسیاری موارد دارد که بایستی در تصمیم گیری به آن نیز توجه کنید
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

سلام دوستان
    ببخشید اگر سوال تکراری هست چون من کلی فروم رو زیرورو کردم اما هنوز سردرگمم! :S
    من دانشجوی ترم8 کارشناسی معماری دانشگاه پیام نورم
    یک ترم دیکه هم دارم! تا ترم 9 یعنی.
    تصمیم دارم برای ادامه تحصیل به یکی از کشورهای آمریکایی یا اروپایی برم که برام هزینه آنچنانی هم نداشته باشه یا اینکه بتونم فاند بگیرم.
    تسلطه حرفه ای روی نرم افزارهای معماری دارم-سابقه کاری و اجرایی هم دارم و نمونه کار-دوره فشرده ایلتس هم باید برم.
    چه کشوری برای گرایشهای معماری بهتر میگیره که من سرچم رو ریزتر کنم روی شهر و دانشگاش؟دوره ارشد برم یا دکتری؟ که بتونم فاند هم بگیرم و مخارجم کمتر شه

Junior Member

سلام

من الان از چندتا دانشگاه تو فنلاند آلملن و ایتالیا پذیرش دارم،
    خواستم نظرتون رو بدونم که اگه بخوام بعد از مشتر برای دکترا واسه کانادا یا آمریکا اقدام کنم اروپا کرینه مناسبی هست؟
    یا کدوم ازین سه کشور برای این کار مناسب ترن ؟

مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط arman08 نمایش پست ها
    سلام

من الان از چندتا دانشگاه تو فنلاند آلملن و ایتالیا پذیرش دارم،
    خواستم نظرتون رو بدونم که اگه بخوام بعد از مشتر برای دکترا واسه کانادا یا آمریکا اقدام کنم اروپا کرینه مناسبی هست؟
    یا کدوم ازین سه کشور برای این کار مناسب ترن ؟

مرسی
    قطعا اروپا میتونه براتون این هدف رو تامین کنه. البته بسته به رشته و دانشگاه(رنکینگ)، استادتون و شرایط رزومه خودتون هم داره. بهتره از بین گزینه هایی که پذیرش گرفتید رنکینگ کلی دانشگاه و رنکینگ رشته ای را از Qs استخراج کنید و اگر براتون مزیت نسبی تو هر یک از این کشورها نیست گزینه ای را برید که بیشترین انطباق را با زمینه کاری و پژوهشی مورد نظرتون و رنکینگ مناسب تری رو داره.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_peyrov نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید اگر سوال تکراری هست چون من کلی فروم رو زیرورو کردم اما هنوز سردرگمم! :S
    من دانشجوی ترم8 کارشناسی معماری دانشگاه پیام نورم
    یک ترم دیکه هم دارم! تا ترم 9 یعنی.
    تصمیم دارم برای ادامه تحصیل به یکی از کشورهای آمریکایی یا اروپایی برم که برام هزینه آنچنانی هم نداشته باشه یا اینکه بتونم فاند بگیرم.
    تسلطه حرفه ای روی نرم افزارهای معماری دارم-سابقه کاری و اجرایی هم دارم و نمونه کار-دوره فشرده ایلتس هم باید برم.
    چه کشوری برای گرایشهای معماری بهتر میگیره که من سرچم رو ریزتر کنم روی شهر و دانشگاش؟دوره ارشد برم یا دکتری؟ که بتونم فاند هم بگیرم و مخارجم کمتر شه

با سلام
    شانس پذیرشتون را باید با رزومه ای کاملتر(وقتی نمرات زبان و معدل و رتبه و...) مشخص شد در فرومهای مربوطه بسنجید. چیزی که در حال حاضر کلی میشه گفت اینه که با توجه به هزینه اروپا و امریکا چه به لحاظ زندگی و چه تحصیل (عمدتا امریکای شمالی و استرالیا) و محدود بودن فاند در اکثر رشته های مستر، انتخاب چنین گزینه ای برای ارشد شما کار آسانی نخواهد بود. پیشنهاد می توان کرد برای ارشد در ایران و به دست آوردن رزومه ای مناسب در دانشگاه خوب همراه با مقالات و معدل و زبان و... تلاش کنید و پس از آن در جستجوی فرصت مناسب برای ادامه تحصیل یا مستر مجدد باشید. یرای رشته معماری به ویژه تسلط بر نرم افزارها چندان مزیت ویژه ای نخواهد بود و در پذیرش بیشتر سوابق آکادمیک و خروجی پایان نامه ها و تحقیق و یا مقالات و نیز Portfolio که ارائه می دهید در نظر گرفته خواهد شد. زمینه تحقیقیتان نیز می تواند در پذیرش موثر باشد ضمن اینکه فاند هم محدود و به شرایط رقابتی سنگین نیاز دارد.
    موفق باشید

Junior Member

سلام. خسته نباشید
    من فارغ التحصیل دکترای دامپزشکی هستم
    دارای یک مقاله IsI در زمینه تولید مثل و توصیه نامه ازطرف استاد و شرکت در چند کنگره و کارگاه تولید مثل
    آیا این امکان هست که با داشتن این مدرک در خارج از کشور در مقطع Phdعلوم پایه پزشکی در حوزه تولید مثل ادامه تحصیل بدم؟
    اگر امکانش هست برای کدوم کشور و کدوم دانشگاه میتونم اقدام کنم؟
    آیا امکان بورس شدن نیز وجود دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوش مصنوعی بوشهر

سلام به همه ودستان
    من دانشجو ترم ۲ ارشد هوش مصنوعی هستم. قصد ادامه تحصیل تو ایران ندارم. اگر ممکن لطفا راهنمایم کنید که کدوم کشور بهتره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lorghaba نمایش پست ها
    سلام به همه ودستان
    من دانشجو ترم ۲ ارشد هوش مصنوعی هستم. قصد ادامه تحصیل تو ایران ندارم. اگر ممکن لطفا راهنمایم کنید که کدوم کشور بهتره؟
    در درجه اول هر دانشگاهی که بتونید ازش پذیرش بگیرید و مخارجش رو تامین کنید. رزومه کاملتون رو در تاپیک شانس پذیرش بگذارید تا دوستان بتونند راهنمایی تون کنند.

با سلام
    ارشد مکانیک گرایش ماشین آلات کشاورزی دارم با معدل 17/60 مقاله داخلی 3تا دارم و یه دونه مقاله ISI اما نمره زبان فعلا ندارم
    رزومه اجرایی هم دارم. میخواستم ببینم با این شرایط واسه دکتری میتونم جایی پذیرش بگیرم؟
    ممنون میشم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)