صفحه 95 از 188 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران -سازه هیدرولیکی

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    روی کانادا و استرالیا بیشتر تمرکز کنید. با شاخصهای شما همخوانی بیشتری دارند
    ضمنا برای شروع از تابستان 94 در صورتی که نمرات آزمونها و شرایط کلیتان را برنامه ریزی کرده اید شروع خوبی است. ددلاین برخی دانشگاهها برای Fall2016 در Dec.2015 است و باید برنامه ریزی شما برای مکاتبه احتمالی و جمع آوری و ارسال مدارک دقیق باشد
    خیلی ممنون که راهمنایی میکنین
    من یکم بیشتر سرچ زدم چیزی که به نظر میاد اینجوریه که پذیرش گرفتن از کانادا واسترالیا سخته و اونایی که برای رفتن باید به هزینه هم فکر کنن (چون من زیاداوضاع مالیم عالی نیست)به اروپا فک میکنن .میخواستم ببینم المان میشه بعد از اینکه درس تموم شد اقامت بگیری ؟ایا مدت تحصیل دکترا در المان جزء این مدت که بخوای مقیم بشی حساب میشه ؟
    بازم ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی؛

لطفاً به این نکتۀ مهم توجه داشته باشید که در این تاپیک، طرح سؤال در مورد بررسی شانس پذیرش و یا دریافت فاند، مغایر با قوانین است و این مورد باید در تاپیک اختصاصی آن در همین انجمن، طرح شود. هدف این تاپیک، دادن اطلاعات کلی به کاربران جهت انتخاب کشور و همچنین، اطلاعات عمومی در مورد تحصیل در کشورهای خارجی است؛ موارد تخصصی تر بهتر است در تاپیک های مشخص و اختصاصی پیگیری شوند.

با تشکر
    مدیریت انجمن پذیرش
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط igo نمایش پست ها
    خیلی ممنون که راهمنایی میکنین
    من یکم بیشتر سرچ زدم چیزی که به نظر میاد اینجوریه که پذیرش گرفتن از کانادا واسترالیا سخته و اونایی که برای رفتن باید به هزینه هم فکر کنن (چون من زیاداوضاع مالیم عالی نیست)به اروپا فک میکنن .میخواستم ببینم المان میشه بعد از اینکه درس تموم شد اقامت بگیری ؟ایا مدت تحصیل دکترا در المان جزء این مدت که بخوای مقیم بشی حساب میشه ؟
    بازم ممنون
    لزوما رقابت و سختی به مفهوم انجام پذیر نبودن نیست. برای بررسی شانس خود می توانید به تاپیکهای مربوطه مراجعه کنید ولی اروپا به لحاظ هزینه ها طبعا به دلیل پایین تر بودن نسبی هزینه های اقامت و شهریه پایین برای این منظور می تواند انتخاب مناسبی باشد. اقامت پس از تحصیل نیروهای متخصص و هم شرایط پیداکردن شغل پس از تحصیل نیز شرایط نسبتا مناسبتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی دارد. توصیه من با توجه به رشته شما دانشگاههای هلند به عموان گزینه ای نزدیک در کنار دانشگاههای کشور آلمان به عنوان انتخابهای اولیه می باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پلیمر-رنگ دانشگاه پپیام نور تهران

سلام وقتتون بخیر
    من دانشجوی ترم آخرکارشناسی مهندسی پلیمر -رنگ هستم.برای فوق نمیدونم اپلای کنم یا اینجا بخونم.کجا اپلای کنم بهتره.کجا کمک تحصیل میدن
    در ضمن پیام نور تهران درس خوندم معدلمم حدود14هست.اگه خدا بخواد یه مقاله انگلیسی هم خواهم داشت
    ممنون میشم کمکم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mminaa نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    من دانشجوی ترم آخرکارشناسی مهندسی پلیمر -رنگ هستم.برای فوق نمیدونم اپلای کنم یا اینجا بخونم.کجا اپلای کنم بهتره.کجا کمک تحصیل میدن
    در ضمن پیام نور تهران درس خوندم معدلمم حدود14هست.اگه خدا بخواد یه مقاله انگلیسی هم خواهم داشت
    ممنون میشم کمکم کنید
    عموما به رزومه شما و امکان اخذ پذیرش در کشور هدف شما بستگی دارد. در صورتی که رزومه خیلی خوبی ندارید منطقی ترین کار تحصیل در دانشگاهی با سطح بهتر در داخل و سپس اقدام برای پذیرش دکتری در کشور مربوطه است.
    اخذ فاند به رزومه ای قوی و رقابتی با فاکتورهای مثبت بیشتری عموما نیاز دارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک - غیر انتفاعی شهاب دانش

سلام
    من مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی الکترونیک از موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی دارم که با کنکور سراسری وارد این دانشگاه شدم(معدل 15)و مدرک کاردانیم از دانشگاه دولتیه (معدل15)و دیپلمم فنی و حرفهای(هنرستان) هست و رشته تحصیلیم در هر سه مقطع برق گرایش الکترونیک بود. حالا با این شرایط کجا میتونم ادامه تحصیل بدم هم کار کنم.اروپا و آمریکا کانادا فرق نداره فقط بهترین جا با توجه به شرایطم به نظر شما دوستان کجاست؟البته هزینه تحصیلشم زیاد نباشه.
    و به نظرتون با مدرک فوق دیپلم اقدام کنم یا لیسانس برای ادامه تحصیل؟
    تشکر از همه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط MRZAREI1986 نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی الکترونیک از موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی دارم که با کنکور سراسری وارد این دانشگاه شدم(معدل 15)و مدرک کاردانیم از دانشگاه دولتیه (معدل15)و دیپلمم فنی و حرفهای(هنرستان) هست و رشته تحصیلیم در هر سه مقطع برق گرایش الکترونیک بود. حالا با این شرایط کجا میتونم ادامه تحصیل بدم هم کار کنم.اروپا و آمریکا کانادا فرق نداره فقط بهترین جا با توجه به شرایطم به نظر شما دوستان کجاست؟البته هزینه تحصیلشم زیاد نباشه.
    و به نظرتون با مدرک فوق دیپلم اقدام کنم یا لیسانس برای ادامه تحصیل؟
    تشکر از همه
    ترجیحا به جهت کاهش هزینه ها میتوانید برای کشورهای اروپایی و در مقطع ارشد اقدام کنید. کشورهایی نظیر آلمان و ایتالیا در مقطع ارشد دوره هایی به زبان انگلیسی دارند و بدین لحاظ که هزینه های تحصیل و زندگی در اروپا کمتر از امریکای شمالی است می تواند گزینه ای مناسب برای شما باشد
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    من مهندس شیمی ام
    معدل 15
    سابقه کار 3 سال
    میخواستم بپرسم واسه ارشد مهندسی شیمی کدوم کشور بهتره؟؟
    از نطر پذیرش و خرج کمتر منظورمه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaleh_24 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندس شیمی ام
    معدل 15
    سابقه کار 3 سال
    این سوال خیلی کلی هست و پاسخ کلی هم فقط میشه داد. جواب مناسب فقط میتونه این باشه که هرجا بتونید پذیرش بگیرید.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaleh_24 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندس شیمی ام
    معدل 15
    سابقه کار 3 سال
    چه گرایشی؟
    نمره زبانتون چنده؟
    چقدر هزینه می خاهید بکنید؟
    کربلایم آرزوست...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)