صفحه 97 از 188 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام..
    دوستان الان راحت ترین کشور برای گرفتن پذیرش دکترا توی دانشگاهی که مورد تایید وزارت علوم باشه کجاست؟؟؟
    دکترای زبان میخوام بگیرم

Junior Member

سلام دوستان عزیز. خیلی ممنون میشم اگر من رو هم راهنمایی کنید. من ارشد زیست شناسی دارم با معدل 18 خواهرم هم ارشد علوم اجتماعی با معدل 18 آیلتس هم داریم میگیریم. دوستان عزیز برای من و خواهرم که می خواهیم با فاند برای دکتری پذیرش بگیریم و اقامت دائم هم شامل حالمون بشه و هردومون یک جا باشیم کدوم کشور رو پیشنهاد می کنید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anjeli نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. خیلی ممنون میشم اگر من رو هم راهنمایی کنید. من ارشد زیست شناسی دارم با معدل 18 خواهرم هم ارشد علوم اجتماعی با معدل 18 آیلتس هم داریم میگیریم. دوستان عزیز برای من و خواهرم که می خواهیم با فاند برای دکتری پذیرش بگیریم و اقامت دائم هم شامل حالمون بشه و هردومون یک جا باشیم کدوم کشور رو پیشنهاد می کنید؟
    نیوزیلند، استرالیا و کانادا
    تاپیکهای جداگانه ای برای مهاجرت به هر یک از این کشورها در همین سایت وجود دارد. با مراجعه و مطالعه مطالب اطلاعات مفیدی کسب خواهید نمود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تکنولوژی معماری دانشگاه هنر اسلامی تبریز

سلام دوستان. من ارشد تکنولوژی معماری در دانشگاه هنر اسلامی تبریز هستم. لیسانسمو از دانشگاه فردوسی مشهد گرفتم و در حال حاضر می خوام پایان نامه مو دفاع کنم. همسرم هم لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد مشهد هستند. من میخوام واسه دکترا و همسرم هم برای ارشد در خارج از کشور بورسیه بگیریم . به نظرتون کدوم دانشگاه برای ما خوبه؟ می خوایم تو یه دانشگاه باشیم. و این نکته هم هست که همزمان با تحصیل می خوایم در اونجا مشغول به کار بشیم. آیا امکان کار کردن هم هست؟ از طرف دانشگاه کار میدن بهمون یا باید خودمون کار پیدا کنیک؟ لطفا منو راهنمایی کنید.. خیلی ممنون

Junior Member

سلام
    من برای مقطع ارشد میخوام اقدام کنم
    کاردانی رشته الکترونیک خوندم دانشگاه آزاد ولی رشته لیسانسم ICT(فناوری اطلاعات و ارتباطات) معدلم 16/5
    آیلتس هم 6 شدم ، کدوم کشور اروپایی میتونم برم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    نیوزیلند، استرالیا و کاناداتاپیکهای جداگانه ای برای مهاجرت به هر یک از این کشورها در همین سایت وجود دارد. با مراجعه و مطالعه مطالب اطلاعات مفیدی کسب خواهید نمود.موفق باشید
    سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون. ببخشید میخواستم بدونم اروپا چطور؟ به نظرتون احتمال اینکه منو خواهرم بتونیم هردو تو یه کشور اروپایی فاند و پذیرش و اقامت بگیریم هست؟یااینکه این احتمال درکاناداو استرالیا و نیوزلند بیشتره و بهتره روی اونها بیشتر تمرکز کنیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anjeli نمایش پست ها
    سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون. ببخشید میخواستم بدونم اروپا چطور؟ به نظرتون احتمال اینکه منو خواهرم بتونیم هردو تو یه کشور اروپایی فاند و پذیرش و اقامت بگیریم هست؟یااینکه این احتمال درکاناداو استرالیا و نیوزلند بیشتره و بهتره روی اونها بیشتر تمرکز کنیم؟
    احتمال این مساله طبعا همیشه هست. اما امکان اقامت پس از تحصیل به هرحال در کشورهای ذکر شده به عنوان کشورهایی که هنوز برنامه های پذیرش مهاجر دارند بیشتر است. در اروپا نیز کشور آلمان برنامه های امکان اقامت پس از تحصیل را ممکن است شرایط مناسبتری نسبت به گزینه های دیگر داشته باشد اما توصیه من به شما اینستکه محدود به گزینه خاصی در بین این گروه نشوید و با اقدام برای اپلای و مشاهده نتیجه در صورت دریافت نتایج قابل قبول در هریک از گزینه ها اقدام کنید. به هرحال شانس دریافت پذیرش همزمان از دانشگاههای یک شهر در یک کشور و برای دو نفر با دو رشته متفاوت و در احتمالا شرایط سنی متفاوت با شرایط مطلوب آنقدر زیاد نیست که بخواهید روی کشورخاصی هم تمرکز نمایید و بهتر است دامنه سرچ وسیعتری را درنظر بگیرید. حداقل در غربال اولیه و مکاتبات و بررسیهای کلی هر دو نفر.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان.اول شرایطم رو میگم و سوالم رو میپرسم ممنون از شکیباییتون.
    من کارشناسی کامپیوتر-نرم افزار
    از غیر انتفاعی با معدل 13.5
    کاردانی دولتی با معدل 12.93
    دیپلم هنرستان با معدل 13 فک کنم
    هستم
    رزومه قوی ندارم ولی زبانم رو همیشه برا خودم از روی علاقه میخونم
    504 رو 2 دور حدودا جویدمش
    4 تا کتاب سطح پایین تر رو هم خوردم
    تمرین های برنامه نویسی رو حل میکردم.
    2 تا اپ های ویندوزی نوشتم.
    1: برای زبان خوندنم (حدود 5000 خط کد) به زبان C#
    2: در مورد هوش مصنوعی (حدود 2000 خط کد) به زبان C#
    یکوچو لو هم سوکت پروگرمینگ و ASP بلدم

قصد ادامه نداشتم حالا تصمیمم عوض شده.
    سوالم خدمت دوستان اینه که ایا زیر اسمون به جز ایران جایی برای تحصیل بنده هست؟
    شرایط مادی توانایی خرج کردن 300 $ در ماه تا نهایتا 1000$ در ماه رو دارم.
    و اینکه بفرض اینکه برم یه جایی که بدم نباشه درس بخونم آخرش قرار چه مقدار رو بدست بیارم از تخصصم؟(به دلار منظورم هست)
    شنیدم خارج به نیروی متخصص خیلی خوب پول میدن تا جایی که در استرالیا به لیسانس نرم افزار برای کارای خدماتی و کد نویسی سالانه 150.000$ پول میدن، چرا باید این مبلغ رو به من غریبه بدن؟؟دلیلشون برای این کار چیه؟
    ایا اگه اینجا بمونم و مشاغل غیر مرتبط رو ادامه بدم بیشتر پول در نمیارم(مثل میوه فروشی!! مسافر کشی!!) دیگه زیر و رو که نداریم باید پول رو در اورد...
    به علاوه ارشد 94 رو حدود 7 ماه شبانه روزی خوندم و سر جلسه خوب مدیریت نکردم و شدم 3000 که شاید غیر انتفاعی بشم. اگه بدونم اینده مالی روشنی داره 10 سال دیکه هم میخونم تا دولتی های تهران رو بیارم.
    یه راه دیگه هم اینه که کارشناسی مجدد از ازاد بگیرم و معدل خیلی بالارو برای خودم ثبت کنم.حین این زبان رو هم ببندم...
    راه دیگه هم اینکه ارشدم رو برم ازاد...
    به علاوه سربازی هم دارم ولی شاید بتونم معافیت پزشکی بگیرم.
    خواهشمدم بیشتر منو راهنمایی کنید و از این سر در گمی درم بیارید.
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط miladmmm نمایش پست ها
    سلام دوستان.اول شرایطم رو میگم و سوالم رو میپرسم ممنون از شکیباییتون.
    من کارشناسی کامپیوتر-نرم افزار
    از غیر انتفاعی با معدل 13.5
    کاردانی دولتی با معدل 12.93
    دیپلم هنرستان با معدل 13 فک کنم
    هستم
    رزومه قوی ندارم ولی زبانم رو همیشه برا خودم از روی علاقه میخونم
    504 رو 2 دور حدودا جویدمش
    4 تا کتاب سطح پایین تر رو هم خوردم
    تمرین های برنامه نویسی رو حل میکردم.
    2 تا اپ های ویندوزی نوشتم.
    1: برای زبان خوندنم (حدود 5000 خط کد) به زبان C#
    2: در مورد هوش مصنوعی (حدود 2000 خط کد) به زبان C#
    یکوچو لو هم سوکت پروگرمینگ و ASP بلدم

قصد ادامه نداشتم حالا تصمیمم عوض شده.
    سوالم خدمت دوستان اینه که ایا زیر اسمون به جز ایران جایی برای تحصیل بنده هست؟
    شرایط مادی توانایی خرج کردن 300 $ در ماه تا نهایتا 1000$ در ماه رو دارم.
    و اینکه بفرض اینکه برم یه جایی که بدم نباشه درس بخونم آخرش قرار چه مقدار رو بدست بیارم از تخصصم؟(به دلار منظورم هست)
    شنیدم خارج به نیروی متخصص خیلی خوب پول میدن تا جایی که در استرالیا به لیسانس نرم افزار برای کارای خدماتی و کد نویسی سالانه 150.000$ پول میدن، چرا باید این مبلغ رو به من غریبه بدن؟؟دلیلشون برای این کار چیه؟
    ایا اگه اینجا بمونم و مشاغل غیر مرتبط رو ادامه بدم بیشتر پول در نمیارم(مثل میوه فروشی!! مسافر کشی!!) دیگه زیر و رو که نداریم باید پول رو در اورد...
    به علاوه ارشد 94 رو حدود 7 ماه شبانه روزی خوندم و سر جلسه خوب مدیریت نکردم و شدم 3000 که شاید غیر انتفاعی بشم. اگه بدونم اینده مالی روشنی داره 10 سال دیکه هم میخونم تا دولتی های تهران رو بیارم.
    یه راه دیگه هم اینه که کارشناسی مجدد از ازاد بگیرم و معدل خیلی بالارو برای خودم ثبت کنم.حین این زبان رو هم ببندم...
    راه دیگه هم اینکه ارشدم رو برم ازاد...
    به علاوه سربازی هم دارم ولی شاید بتونم معافیت پزشکی بگیرم.
    خواهشمدم بیشتر منو راهنمایی کنید و از این سر در گمی درم بیارید.
    ممنون
    اون 150 هزار دلار در سال نهایت حقوق یک متخصص نرم افزار نخبه با مثلا بیست سال سابقه کار در شرکتهای بزرگه. حقوقش هم بر اساس مدرکش نیست (در رشته نرم افزار اصولا مدرک خیلی اهمیتی نداره) بر اساس مهارتهای کاری است. اینطوری نیست که شما پاتون رو از دانشگاه بیرون بگذارید یک چنین حقوقهایی به شما پیشنهاد بشه. رقابت برای گرفتن کار اول هم خیلی سخت است ولی اگر از بقیه رقبا بهتر باشید و استخدام بشوید محدوده حقوقی برنامه نویس تازه کار در امریکای شمالی در حول حوش 50-60 هزار دلار در سال است.

شما اصولا قصدتون از ادامه تحصیل چیه؟ در این رشته مهارتهای کاری خیلی مهمتر از مدارک تحصیلی ارشد و دکترا است و معدل شما هم نشون نمیده که بتونید در کار آکادمیک موفقیت زیادی داشته باشید و مثلا استاد دانشگاه بشوید. روی کار و ارتقای مهارتهای تخصصی تون تمرکز کنید هم از نظر تخصص و هم از نظر مادی وضع بهتری خواهید داشت.

سلام دوستان گرامی
    یه سوال از خدمت شما داشتم . میخواستم بدونم بهترین کشور برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در ارتباط با سلول خورشیدی و انرژی خورشیدی کجاست ممنون میشم راهنمایم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)