صفحه 98 از 188 نخستنخست ... 48888990919293949596979899100101102103104105106107108148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 971 تا 980 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    یه سوال از خدمت شما داشتم . میخواستم بدونم بهترین کشور برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا در ارتباط با سلول خورشیدی و انرژی خورشیدی کجاست ممنون میشم راهنمایم کنید
    سلام

هر کشوری که بیشتر روی انرژی پاک و خورشیدی سرمایه گذاری بکنه. به عنوان مثال، آلمان یکی از کشورهای پیشروی دنیا در این حوزه هست و بالای 50 درصد برق مصرفی این کشور از منابع پاک تأمین میشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی- آزاد

سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    من لیسانس مهندسی پزشکی ازاد با معدل 17 دارم و به نوروساینس علاقه دارم و قصد دارم واسه ارشد و بعدش هم زندگی خارج از کشور اقدام کنم ولی نمیدونم برای این رشته کدوم کشور مناسب تر هست؟ البته زبانم هم بد نیست ولی هنوز ب صورت جدی شروع ب خوندن واسه ایلتس/تافل (حتی نمیدونم کدوم!!!!) نکردم.
    ممنون میشم کسی منو از این سردرگمی نجات بده

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mahssaa نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
    من لیسانس مهندسی پزشکی ازاد با معدل 17 دارم و به نوروساینس علاقه دارم و قصد دارم واسه ارشد و بعدش هم زندگی خارج از کشور اقدام کنم ولی نمیدونم برای این رشته کدوم کشور مناسب تر هست؟ البته زبانم هم بد نیست ولی هنوز ب صورت جدی شروع ب خوندن واسه ایلتس/تافل (حتی نمیدونم کدوم!!!!) نکردم.
    ممنون میشم کسی منو از این سردرگمی نجات بده
    سلام

با معدل خوبی که دارید میتونید سراغ اکثر کشورهای مهاجرپذیر برید. برای بازار کار مهندسی پزشکی باید جستجو کنید تا انتخاب درستی داشته باشید. بدون شک امریکا یکی از بهترین گزینه هاست. در حال حاضر میتونید در کنار مطالعۀ زبان (فرقی نمیکنه کدوم آزمون) روی شناخت کشورهای تاپ حوزۀ مهندسی پزشکی زمان و انرژی بگذارید.

مطمئن نیستم ولی فکر میکنم آلمان و ایتالیا و انگلستان هم در این حوزه فعالیت خوبی داشته باشند. بر اساس پروژه های تحقیقاتی مقطع دکترا و فوق دکترا چنین تصوری دارم.

امیدوارم خیلی زود به هدفتون برسید.

سلام من ارشد حسابداری از دانشگاه آزاد دارمدوتا مقاله در دست اقدام برای چاپ در خارج از کشور دارممعدلم 17.77درمقطع ارشدزبانم درحال خوندن برای گرفتن آیلتس هستملطف میکنید منو در خصوص انتخاب کشود درمقطع دکتری با فاند راهنمایی بفرمایید.

Junior Member maa69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Mechatronic- IAU

سلام دوستان
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
    من کارشناسی مکانیک خوندم و ارشد مکاترونیک, پروژه هر دوتا هم پیگیری یه فیلد بوده تو حیطه نانوتکنولوژی(نانو منیپولیشن با AFM) از تز کارشناسیم هم تونستم یه مقاله(البته کنفرانس بین المللی بود) دربیارم از تز ارشدم هم میتونم دو تا isi در بیارم فقط چون توی ارشد یه کم به بایو نانوتکنولوژی نزدیک تر شدم میخاستم بدونم میدونید کدوم کشورها و یا شهرها(ترجیحا اگه شهرهای کانادا رو بگید بهتره)
    تو این حیطه راحت تر پذیرش میدن (مخصوصا برای ما ایرانی که بحث نانو هم پیش اومده) در ضمن سه سال هم هست که تو یه شرکت تحقیقاتی کار میکنم که دیواس های لازم برا این کارو میسازه کلا تجربه اکسپریمنتالم برای این فیلدم خیلی خوبه

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط maa69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
    من کارشناسی مکانیک خوندم و ارشد مکاترونیک, پروژه هر دوتا هم پیگیری یه فیلد بوده تو حیطه نانوتکنولوژی(نانو منیپولیشن با AFM) از تز کارشناسیم هم تونستم یه مقاله(البته کنفرانس بین المللی بود) دربیارم از تز ارشدم هم میتونم دو تا isi در بیارم فقط چون توی ارشد یه کم به بایو نانوتکنولوژی نزدیک تر شدم میخاستم بدونم میدونید کدوم کشورها و یا شهرها(ترجیحا اگه شهرهای کانادا رو بگید بهتره)
    تو این حیطه راحت تر پذیرش میدن (مخصوصا برای ما ایرانی که بحث نانو هم پیش اومده) در ضمن سه سال هم هست که تو یه شرکت تحقیقاتی کار میکنم که دیواس های لازم برا این کارو میسازه کلا تجربه اکسپریمنتالم برای این فیلدم خیلی خوبه
    سلام

اگر روی کانادا بخواید مانور بدید، کلاً زیر 30 تا دانشگاه توی کانادا بین المللی و معتبر هست که بررسی دقیقش زمان زیادی از شما نمیگیره. غیر از کانادا، هر کشوری که روی این حوزه کار بکنه میتونه مقصد احتمالی شما باشه. طبعاً با توجه به حساسیت های موجود روی ایرانی ها، خیلی نمیشه به امریکا دل خوش کرد؛ علیرغم این که کشور بسیار مناسبی برای این حوزه هست.

خارج از امریکا و کانادا، توی اروپا هم میتونید گزینه های خوبی داشته باشید. برای این منظور، به این لینک و این لینک و این لینک نگاهی بیندازید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

من کارشناسی مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست دارم. معدلم18.03 و فارغ التحصیل موسسه غیرانتفاعی بینالود مشهد هستم. زبانم خوبه ولی هنوز مدرک ندارم.دارم واسه ایلتس اماده میشم. یه مقاله پذیرش شده در کنفرانس بین المللی هم دارم. به نظرتون برای چه کشوری می تونم فول فاند بگیرم و دانشگاهشم رنکینگ بالایی داشته باشه؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    دوستان من تافل 81 و ارشد معماری از دانشگاه ازاد دارم معدل 16.9
    چند تا مقاله, نه در حد عالی ولی دارم
    یه جایی میخام سریع واسه دکتری پذیرش بگیرم
    ترجیحآ اروپا و امریکا
    دانشگاهش اصلا مهم نیست
    فقط راحت اکسپت کنه
    ممنون

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_aa نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من تافل 81 و ارشد معماری از دانشگاه ازاد دارم معدل 16.9
    چند تا مقاله, نه در حد عالی ولی دارم
    یه جایی میخام سریع واسه دکتری پذیرش بگیرم
    ترجیحآ اروپا و امریکا
    دانشگاهش اصلا مهم نیست
    فقط راحت اکسپت کنه
    ممنون
    سلام

علی الحساب روی دانشگاه های ایتالیا تمرکز داشته باشید.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    من کارشناسی مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست دارم. معدلم18.03 و فارغ التحصیل موسسه غیرانتفاعی بینالود مشهد هستم. زبانم خوبه ولی هنوز مدرک ندارم.دارم واسه ایلتس اماده میشم. یه مقاله پذیرش شده در کنفرانس بین المللی هم دارم. به نظرتون برای چه کشوری می تونم فول فاند بگیرم و دانشگاهشم رنکینگ بالایی داشته باشه؟
    ممنون
    این طوری که شما سؤال می پرسید، جوابش واضح هست: همۀ کشورهای دنیا. طبعاً اگر بخواید دقیقتر جواب داده بشه، باید سؤال واضح تری بپرسید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)