صفحه 99 از 188 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام من یه بار پست گذاشتم انگار حذف شد.
    من دانشجوی ارشد سراسری گیلان هستم و فقط دفاعم مونده.متاهلم و یه بچه دو ساله دارم.
    معدل ارشدم به دلایلی 14 میشه تا بعد دفاع
    کارشناسی برق مخابرات ارومیه دارم با معدل 14.59
    تافل 105
    میخوام برای ارشد مجدد اپلای کنم.میگن مستر دوم تو روند ویزای کانادا مشکل ایجاد میکنه حتی با جاب افر برای همین دارم تقریبا از کانادا و امریکا منصرف میشم و هدف اصلیم اقامته.
    سوال اساسی اینه که دفاع کنم ایا؟ هزینه تحصیلمم دارم. خیلی پا در هوام. گفتم فایننس بخونم واسه مستر اونم میگن کانادا خیلی سخت پذیرش میده و سفارت سر رشته چون فرق میکنه گیر میده....
    خواهشا کمکم کنین اگه لازمه انصراف بدم.به فوقم اشاره نکنم...اگه اینا خیلی مشکل سازن کجا بهتره شانسمو امتحان کنم؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maalaahaat نمایش پست ها
    سلام من یه بار پست گذاشتم انگار حذف شد.
    من دانشجوی ارشد سراسری گیلان هستم و فقط دفاعم مونده.متاهلم و یه بچه دو ساله دارم.
    معدل ارشدم به دلایلی 14 میشه تا بعد دفاع
    کارشناسی برق مخابرات ارومیه دارم با معدل 14.59
    تافل 105
    میخوام برای ارشد مجدد اپلای کنم.میگن مستر دوم تو روند ویزای کانادا مشکل ایجاد میکنه حتی با جاب افر برای همین دارم تقریبا از کانادا و امریکا منصرف میشم و هدف اصلیم اقامته.
    سوال اساسی اینه که دفاع کنم ایا؟ هزینه تحصیلمم دارم. خیلی پا در هوام. گفتم فایننس بخونم واسه مستر اونم میگن کانادا خیلی سخت پذیرش میده و سفارت سر رشته چون فرق میکنه گیر میده....
    خواهشا کمکم کنین اگه لازمه انصراف بدم.به فوقم اشاره نکنم...اگه اینا خیلی مشکل سازن کجا بهتره شانسمو امتحان کنم؟
    ممنونم
    شرایطتون برای ادامه تحصیل در کانادا و امریکا چندان مناسب نیست. اگر قصدتون اقامت است چرا برای مهاجرت اقدام نمیکنید؟
    اگر حتما قصد ادامه تحصیل دارید شاید یک مستر محدد از اروپا کمک کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شرایطتون برای ادامه تحصیل در کانادا و امریکا چندان مناسب نیست. اگر قصدتون اقامت است چرا برای مهاجرت اقدام نمیکنید؟
    اگر حتما قصد ادامه تحصیل دارید شاید یک مستر محدد از اروپا کمک کنه.
    1-به نظر شما با این وضعیت کدوم شهر های اروپارو واسه اپلای در نظر بگیرم بهتره؟ که سکوی پرتابم برای دکترا تو کانادا باشه شاید و جایی که بنا به شرایط من مساعد تر باشه و بشه بعدش اقامت گرفت شاید.
    2-میخوام بدونم الان اروپا هم سر ویزا به مستر دوم من گیر میده؟ انصراف بدم ایا؟ باس این مسترمو تو ایران چه کار کنم و چه طور بش اشاره کنم؟
    3- اگه باس تموم کنم با توجه به این که برق خوندم چه گرایشو برای ارشد انتخاب کنم بهتره؟
    شما میفرمایید چرا مهاجرت نمیکنین.یکیش از طریق کاریه که خیلی زمان بر و خطریه و هزینه بر و ریسکی. یکیشم سرمایه گذاریه که دیگه نپرسسسوووو نگو...............

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maalaahaat نمایش پست ها
    1-به نظر شما با این وضعیت کدوم شهر های اروپارو واسه اپلای در نظر بگیرم بهتره؟ که سکوی پرتابم برای دکترا تو کانادا باشه شاید و جایی که بنا به شرایط من مساعد تر باشه و بشه بعدش اقامت گرفت شاید.
    2-میخوام بدونم الان اروپا هم سر ویزا به مستر دوم من گیر میده؟ انصراف بدم ایا؟ باس این مسترمو تو ایران چه کار کنم و چه طور بش اشاره کنم؟
    3- اگه باس تموم کنم با توجه به این که برق خوندم چه گرایشو برای ارشد انتخاب کنم بهتره؟
    شما میفرمایید چرا مهاجرت نمیکنین.یکیش از طریق کاریه که خیلی زمان بر و خطریه و هزینه بر و ریسکی. یکیشم سرمایه گذاریه که دیگه نپرسسسوووو نگو...............
    تاپیکهای اروپا را یک نگاه کنید. منظورتون از زمان بر و خطری و پرهزینه چیه؟ یک پروفایل درست کردن و هزینه ارزیابی مدارک دادن اینقدر هم خطری و ریسکی بنظر نمیرسه. طبعا باید امتیازتون بالا باشه تا انتخاب بشوید ولی اقدامش که ریسک و هزینه ای نداره. روش سرمایه گذاری هم که فعلا کلا بسته است.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی مکانیک، گرایش تأسیسات حرارتی و برودتی HVAC دارم. معدلم 15.70 . به نظر شما برای ادامه تحصیل در خارج کدام کشور و دانشگاه را انتخاب کنم؟

Junior Member

سلام
    لیسانس و ارشد امیرکبیرم به ترتیب با معدل های 17 18 و مقاله ی درخور توجهی ندارم(یه ای اس ای با ایمپکت پایین)
    یک سال و نیم از ارشدم میگذره حدودا
    تافل سال گذشته 88
    جی ار ای هم قابل تعریف نیست متاسفانه
    قبلا هدفم آمریکا بود که الان با این شرایط امیدم رو از دست دادم
    لطفا عزیزانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن کدوم کشور ها برای ادامه تحصیل مقطع دکتری با این شرایط بهتر هست؟!!
    هدفم واقعا ادامه تحصیل هست بعد از 3 2 کار کردن به این نتیجه رسیدم
    بسیار ممنون از همه ی دوستان

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpb نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس و ارشد امیرکبیرم به ترتیب با معدل های 17 18 و مقاله ی درخور توجهی ندارم(یه ای اس ای با ایمپکت پایین)
    یک سال و نیم از ارشدم میگذره حدودا
    تافل سال گذشته 88
    جی ار ای هم قابل تعریف نیست متاسفانه
    قبلا هدفم آمریکا بود که الان با این شرایط امیدم رو از دست دادم
    لطفا عزیزانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن کدوم کشور ها برای ادامه تحصیل مقطع دکتری با این شرایط بهتر هست؟!!
    هدفم واقعا ادامه تحصیل هست بعد از 3 2 کار کردن به این نتیجه رسیدم
    بسیار ممنون از همه ی دوستان
    سلام

چه چیزی باعث شده امیدتون کاهش پیدا کنه یا از دست بره؟ شما هم میتونید روی امریکا متمرکز بشید هم روی کانادا. طیف گسترده ای از کشورهای اروپایی هم در تیررس شماست. اگر هنوز می خواید روی امریکا حساب کنید، طبعاً باید سراغ فراهم کردن الزامات برید. پیشنهاد میکنم برای ارزیابی واقع بینانۀ شرایط شما، در این تاپیک پست بگذارید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

بسیار سپاسگذارم از پاسخ سریع و مناسبتون
    مطلبی که هست اینه که پارسال هم تو این تاپیک پرسیدم که گفتین دانشگاه معقول نیازمند نمره ی معقول زبان هست و باید نمره ی زبان خوبی بگیرم که با توجه به اینکه مجبور بوده و هستم فول تایم کار کنم و متاهل هم هستم. زمان قابل قبولی برای زبان نه سال گذشته داشتم و نه الان دارم . اینه که به نظر میرسه آمریکا یا حداقل دانشگاه های منطقیش قابل دسترس برای من نیست. متاسفانه
    بنابراین به دنبال دانشگاهی هستم که سختی اپلای آمریکا رو نداشته باشه و ارزش ادامه تحصیل رو هم داشته باشه.

بازهم ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mhpb نمایش پست ها
    بسیار سپاسگذارم از پاسخ سریع و مناسبتون
    مطلبی که هست اینه که پارسال هم تو این تاپیک پرسیدم که گفتین دانشگاه معقول نیازمند نمره ی معقول زبان هست و باید نمره ی زبان خوبی بگیرم که با توجه به اینکه مجبور بوده و هستم فول تایم کار کنم و متاهل هم هستم. زمان قابل قبولی برای زبان نه سال گذشته داشتم و نه الان دارم . اینه که به نظر میرسه آمریکا یا حداقل دانشگاه های منطقیش قابل دسترس برای من نیست. متاسفانه
    بنابراین به دنبال دانشگاهی هستم که سختی اپلای آمریکا رو نداشته باشه و ارزش ادامه تحصیل رو هم داشته باشه.

بازهم ممنون
    اگر خودتون مایل هستید که قدردان معدل های بسیار خوبتون نباشید، پس اصراری نمیشه کرد.

سراغ دانشگاه های اروپایی برید چون هم نمرۀ تافل هم معدل ها و رزومۀ شما شرایط مناسبی برای اروپا داره. به عنوان نمونه، هلند و آلمان میتونند کشورهای قابل قبولی برای استارت باشند. البته بسته به رشتۀ شما، میشه بین کشورهای اروپایی اولویت گذاری داشت.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

سلام :

من دانشجوی ترم 7 معماری دانشگاه آزاد هستم . معدل کل 6 ترم گذشته ام 19.30 شد . مدرکای بین المللی 3dmax ... revit ..sketchup...aut ocad ...archicad .... و طراحی دکوراسیون داخلی از مجتمع فنی تهران رو دارم ... در صورتی که بتونم نمره ی تافل بالای 90 بگیرم ... میتونم برای گرفتن پذیرش اقدام کنم؟ بیشتر شانس قبولی تو کدوم کشور هارو دارم ؟؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)