صفحه 10 از 188 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام
    در کل مینیمم هزینه چقدر میتونه در بیاد؟کجاها؟ابرای دوره های پزشکی عمومی در اروپا???رزش و اعتبار مدرکشون چقدره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Of I/O Psychology

سلام
    من 19 سالمه دی ماه امسال میرم تو 20.
    مدرک پیش دانشگاهی دارم.رشته تجربی.در حد اینکه اگه تو یه کشور آلمانی زبان باشم بتونم راهمو پیدا کنم آلمانی بلدم.امسالم می خوام برم مدرکمو بگیرم.انگلیسیم در همین حد بلدم ولی مدرک ندارم.
    می خوام پزشکی بخونم.حدودا سالی 10 تومن می تونم هزینه کنم واسه همه چی.اگه کشوریم برم مطمئنم میتونم واسه خودم کاری پیدا کنم.شاید سال اول نه ولی بعدش حتما می تونم.
    حالا با این شرایط بین این کشورها کدوم واسه من بهتره.اگه میشه به ترتیب بگید.اگه میدونید شرایط هر کدومو بگید.(اینکه امتحان ورودی داره یا نه و ......)
    روسیه-اکراین-بلاروس-مجارستان-چک-فنلاند-کره جنوبی-(به ترتیب نیست)
    (
    زبان کشور واسم مهم نیست-هرچی باشه می خونم یاد میگیرم.فقط می خوام پزشکی بخونم و بشه با مردمش زندگی کرد-مدرکشم تا حدودی قابل قبول باشه.که بشه واسه تخصص رفت آمریکا یا جای دیگه)احتمالا امسال نمی تونم برم.پس اگه مدرک زبان یا چیزه دیگه بخواد می گیرم.سربازیم معافم.فعلا همینا.فکر کنم کافی باشه اگه چیزه دیگه هست بگید تا بگم.
    ممنون

Junior Member

سلام . سوال من این هست که فارغ التحصیل کارشناسی علوم تغذیه از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات با معدل 16.85 و IELTS 7 و امکان مالی 15 تا نهایتا 20 میلیون تومان ،

1 - در چه کشورهایی می تونه اقدام به گرفتن پذیرش دانشجویی در مقطع فوق لیسانس رشته تغدیه بالینی ، کنه ؟
    2 - اگر امکان گرفتن پذیرش از المان رو داشته باشه در کدوم دانشگاه های آلمان تغذیه بالینی ارائه می شه ؟
    3 - اگر امکان گرفتن پذیرش از ایتالیا رو داشته باشه در کدوم دانشگاه های ایتالیا تغذیه بالینی ارائه می شه ؟
    4 - هزینه زندگی در آلمان بالاتر هست یا در ایتالیا ؟
    5 - کلا با شرایط گفته شده اگر کشور مناسبتری از آلمان و ایتالیا وجود داره ، کدوم کشورها رو پیشنهاد می کنین ؟

منتظر پاسختون هستم . با تشکر از زحمات شما دوستان عزیز

Junior Member

سلام . من دانشجوی ترم آخر مهندسی IT هستم از دانشگاه غیر انتفاعی نبی اکرم تبریز
    معدلم تا حالا 16.86 بوده (احتمالا به 17 میرسه) . به نظرشما من با توجه به رشته ای که خوندم برای ارشد چه کشوری رو انتخاب کنم ؟
    مدرک زبان ندارم . می خواستم بدونم که من می تونم توی 1 سال زبان فرانسه یا اسپانیاییرو یاد بگیرم ؟ (یعنی ممکنه ؟)
    و اینکه کشور فرانسه بالاخره خوب ویزا میده یا اینکه ویزا نمیده ؟ من اینو نفهمیدم درست
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

Smile پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام. دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    کارشناسی ناپیوسته با معدل 17.50 تو دانشگاه علوم فنون رشته ی سخت افزار میخونم. دوترم سابقه ی TA یا همون حل تمرین دارم. IELTS میتونم 6 یا 6.5 بگیرم بیشترش معلوم نیست. مقاله ندارم. جی مت ندارم. پایان نامه ام رو قرار یه کتاب تالیف کنم که البته فکر کنم بعد از فارق التحصیلی تموم بشه . حدودا سالی ده میلیون میتونم هزینه کنم. لطفا لطفا یکی کمک کنه، واسه کدوم کشور، و اگه ممکنه کدوم دانشگاه اقدام کنم؟

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    مهندسی تکنولوژی الکترونیک (کارشناسی ناپیوسته)
    دانشگاه آزاد معدل ~ 13.50(هفته بعد تموم می شم)
    من دارم برای GRE ابان حاضر میخونم.زبان هم می خونم که می خوام دی امتحان بدم(بر فرض Q=700 و V=200 )
    من واسه دانشگاههای ترکیه دارم تلاش می کنم قبول بشم
    با توجه به اینکه مدارک اصلی من بهمن یا اسفند قراره بیاد و اگه دانشگاههای ترکیه قبول نشدم چه کشورهایی پیشنهاد میشه؟ هزینش کم باشه!!!!

سلام

تحصیلات:لیسانس مترجمی زبان روسی آزاد (بخاطرکار2سال تاخیردرتمام کردن لیسانس)معدل15/63
    زبان :
    انگلیسی متوسط
    فرانسه متوسطb1
    دانشگاههای فرانسه زبان می خوام apply کنم .
    دوستان ممنون میشم اگه نظر بدین:اگه من درایران فوق بخونم 34سالم میشه انوقت اگه بخوام برای دکتری applyکنم بخاطرسنم مشکل ویزا پیدا نمی کنم؟
    یا بهتربرای 2012-2013 دانشگاههای فرانسه زبان apply کنم.خیلی فوریه
    باتشکر
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master Of I/O Psychology

سلام
    کسی نمی خواد به من و بقیه بچه ها کمک کنه؟
    ممنون

من نمیتونستم سوال مطرح کنم در غالب پاسخ سوالمو میپرسم:
    من رشتم هنر گرافیک و نقاشی در حال حاضر کاردانی به کارشناسی کشور خودمونو قبول شدم، ولی می خوام فوق لیسانسمو تو یه کشور دیگه بخونم واسه همین میخوام برای مدرک زبان از الان اقدام کنم ،
    1.اصلا نمی دونم کدوم کشور برای رشتم خوبه؟؟؟؟
    2.معدل دیپلم و فوق دیپلمم 17 به بالاست به نظرتون بورسم میکنن (اگه می کنن شرایگیش چه جوریه)؟؟؟ 4
    3. من نمی تونم زیاد پول بدم برای این 2سال 10 ملیون الی 15 میلیون میتونم کنار بزارم !! به نظر شما از بین کشور های اوروپایی کدوم بیشتر مناسبمه؟؟؟ از بین کشورای آسیایی کدوم بیشتر مناسبه با توجه به بودجم؟! به نظرتون بورسم میکنن اگه می کنن کدوم کشور؟؟؟و چقدر زمان میبره؟؟
    (ممنون میشم جواب بدین خیلی گیجم اطلاعاتم کمه وقتمم داره میره)

Banned

خوب دوستان منم شراط رو بنویسم برا ما هم یک کشور انتخاب بکنین.<br>ایلتس انگلیسی 7<br>معدل دیپلم 18<br>ریاضیم فوق العاده خوبه<br>میتونم یک زبان دیگه یاد بگیرم<br>برا لیسانس میخام بخونم<br>کلا 20 ملیون بیشتر ندارم یعنی بدون کمک هزینه نمیتونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)