صفحه 102 از 188 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Iman97 نمایش پست ها
    الان با توجه به تجربیات یا اطلاعاتی که دارین برای رشته کامپیوتر توی مقطه لیسانس کدوم کشور مناسب تره و هزینه ها هم کمی معقول تره؟!
    وابستگی هم میتونم بگم تو انگلیس و کانادا کسایی هستن ولی فکر نمیکنم بشه روشون حسابی باز کرد...
    برای پذیرش در مقطع کارشناسی هزینه های تحصیل و اقامت شما در هریک از این گزینه ها که اشاره نمودید و به علاوه کشورهای استرالیا و نیوزلند و... بسیار بالا و قابل ملاحظه خواهد بود. در خصوص کشورهای اروپایی نیز هرچند هزینه های تحصیل ممکن است قابل قبولتر باشد ولی همچنان اکثر رشته ها به زبان بومی آن کشور خواهد بود که تسلط بر زبان مربوطه از الزامات خواهد بود. به نظر چنانچه تامین هزینه ها برای شما امکانپذیر و اصرار بر تحصیل در مقطع لیسانس در خارج را دارید(که به شخصه در این مقطع چندان توصیه نمیکنم) می توانید به گزینه مالزی نیز نگاه ویژه تری داشته باشید.
    ضمنا همانگونه که جناب ghlobe فرمودند کسب پذیرش و کشور محل تحصیل ممکن است منوط به امکان اخذ پذیرش شما بوده و بخشی از آن کاملا در محدوده امتخاب شما قرار نگیرد و بهتر است چندین گزینه را همزمان مد نظر قرار داد و براساس نتیجه اخذ شده اقدام نمود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با سلام
    من کارشناسی ارشد جامعه شناسی از دانشگاه اصفهان دارم و به مدت 7سال هست که به صورت حق التدریس در دانشگاه ها مشغول فعالیت میباشم.در حال حاضر متقاضی تحصیل در خارج از کشور با بورسیه هستم.
    همسرم هم دکتر دامپزشک از دانشگاه شیراز و به مدت 12 سال هست که استخدام سازمان دامپزشکی می باشد.و خواهان ادامه تحصیل در رشته مهندسی زیستی می باشد.
    لطفا راهنمایی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

وضعیت رزومۀ شما برای اکثر کشورهای دنیا میتونه قابل قبول باشه. امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و کشورهای اروپایی میتونند هدف شما باشند. باید با توجه به این که برای اکثر کشورها واجد صلاحیت هستید، برای خودتون اولویت های تحصیلی و معیشتی و شغلی تعیین کنید و بعد از کاربرها بخواید که دقیقتر به شما پیشنهاد بدند.

سلام مجدد و تشکر به خاطر راهنمایی تون
    من دو تا سوال عمده برای انتخاب کشور مقصد دارم، اول اینکه یتونم فاند بگیرم و دوم تضمین اقامت بعد از دکترا. بودن در محیط های آکادمیک به عنوان استاد، و داشتن یه زندگی خوب ولی نه حرص پول! ممنون میشک نظرتون را بدونم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط amirafsharvt نمایش پست ها
    سلام مجدد و تشکر به خاطر راهنمایی تون
    من دو تا سوال عمده برای انتخاب کشور مقصد دارم، اول اینکه یتونم فاند بگیرم و دوم تضمین اقامت بعد از دکترا. بودن در محیط های آکادمیک به عنوان استاد، و داشتن یه زندگی خوب ولی نه حرص پول! ممنون میشک نظرتون را بدونم.
    سلام

با این اوصاف بهتره سراغ کشورهایی برید که شانس اخذ اقامت بیشتری داشته باشید. امریکا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و انگلیس کشورهای انگلیسی زبانی هستند که کم و بیش مهاجر ایرانی زیادی دارند. با این وجود، هیچ کشوری به شما تضمین اقامت نمیده. در مورد فاند هم شرایط فعلی شما خوبه و باید سایر الزامات اپلای، مهیا بشه.

با معدل های خوبی که دارید، بعیده که نتونید پذیرش فول فاند بگیرید. برای کسب اطلاعات دقیقتر، میتونید در تاپیک اختصاصی بررسی شانس پذیرش و فاند که در همین انجمن وجود داره، پست بگذارید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام من قصد ادامه تحصیل در مقطع مستر را دارم و با توجه به رزومه قابل قبولی که دارم و گفته های دوستان شانس پذیرش را دارم، و ملاک هی که برایم مهم است ۱.سطح علمی کشور و دانشگاه های ان ۲.کم هزینه بودن
    با توجه به گفته های دوستان المان میتونه انتخاب خوبی باشه حال از شما عزیزان خواهش دارم با توجه به ملاک های ذکر شده کشوری را معرفی کنید تا بر روی ان کشور و زبان اصلی اش فکوس کنم و از این سر در گمی رها شوم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan6 نمایش پست ها
    سلام من قصد ادامه تحصیل در مقطع مستر را دارم و با توجه به رزومه قابل قبولی که دارم و گفته های دوستان شانس پذیرش را دارم، و ملاک هی که برایم مهم است ۱.سطح علمی کشور و دانشگاه های ان ۲.کم هزینه بودن
    با توجه به گفته های دوستان المان میتونه انتخاب خوبی باشه حال از شما عزیزان خواهش دارم با توجه به ملاک های ذکر شده کشوری را معرفی کنید تا بر روی ان کشور و زبان اصلی اش فکوس کنم و از این سر در گمی رها شوم.
    سلام

اگر تصمیم داشته باشید با هزینۀ شخصی تحصیل و زندگی کنید، طبعاً اروپا باید هدف شما باشه. در اروپا، چندین کشور میتونند گزینۀ خوبی باشند؛ مثل آلمان و سوئد. البته با توجه به رشته و رویکرد شما برای ادامۀ زندگیتون میشه با دقت بیشتری انتخاب کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

اگر تصمیم داشته باشید با هزینۀ شخصی تحصیل و زندگی کنید، طبعاً اروپا باید هدف شما باشه. در اروپا، چندین کشور میتونند گزینۀ خوبی باشند؛ مثل آلمان و سوئد. البته با توجه به رشته و رویکرد شما برای ادامۀ زندگیتون میشه با دقت بیشتری انتخاب کرد.
    ممنون از پاسخ گویی شما
    من در حد امکان دنبال گرفتن فاند هستم ولی برای پیش فرض اگر موفق برای گرفتن فاند نشدم میخواهم برای کشوری اقدام کنم که بتوانم با کار کردن بخشی از ان هزینه را تامین کنم و هزینه زندگی در ان زیاد نباشد

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس روانشناسی دارم و یه سوال خیلی کلی داشتم
    میخاسم بدونم برای ادامه تحصیل بخصوص در کشورهای رایگان مثل المان بهتره برای ارشد اقدام کنم یا دکتری؟ تو کودوم مقطع راحت تر پذیرش میدهند؟
    ممنون از پاسخ هاتون

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط tali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس روانشناسی دارم و یه سوال خیلی کلی داشتم
    میخاسم بدونم برای ادامه تحصیل بخصوص در کشورهای رایگان مثل المان بهتره برای ارشد اقدام کنم یا دکتری؟ تو کودوم مقطع راحت تر پذیرش میدهند؟
    ممنون از پاسخ هاتون
    سلام

من تا به حال نشنیدم که توی اروپا بشه برای دکترای مستقیم اپلای کرد. شما مطمئن هستید که چنین امکانی وجود داره؟ عمدتاً در امریکا چنین آپشنی وجود داره و با لیسانس میشه برای دکترا اقدام کرد.

Junior Member

دوست عزیز ممنون از پاسختون ببخشید ناقص توضیح دادم
    منظورم از دکترا این بود که ارشدو تو ایران بگذرونم و واسه دکترا اقدام کنم بهتره یا از ارشد بخوام پذیرش بگیرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)