صفحه 103 از 188 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط arsalan6 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ گویی شما
    من در حد امکان دنبال گرفتن فاند هستم ولی برای پیش فرض اگر موفق برای گرفتن فاند نشدم میخواهم برای کشوری اقدام کنم که بتوانم با کار کردن بخشی از ان هزینه را تامین کنم و هزینه زندگی در ان زیاد نباشد
    با توجه به معدل بالای لیسانستون میتونید فاند دریافت کنید که برای بررسی دقیق شانستون باید در تاپیکی که برای همین مسئله در همین انجمن وجود داره، پست بگذارید.

به طور کلی، توصیه نمیشه که در بدو امر، به کار کردن در کنار درس خوندن فکر کنید چون تحصیل فول تایم مستلزم زمان و انرژی زیادی هست؛ مگر این که پذیرش پارت تایم بگیرید. من نمیدونم که شما در اروپا تا چه حدی میتونید در کنار درس کار کنید ولی از این مسئله اطلاع دارم که کارهایی که به دانشجوها داده میشه، هم ساعتش کمه هم دستمزدش و هم فضای کاری خوبی ممکنه نداشته باشه.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط tali نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از پاسختون ببخشید ناقص توضیح دادم
    منظورم از دکترا این بود که ارشدو تو ایران بگذرونم و واسه دکترا اقدام کنم بهتره یا از ارشد بخوام پذیرش بگیرم
    اگر ابهام شما، انتخاب کشور برای مقطع ارشد، بین ایران و کشورهای اروپایی باشه، به نظر من اروپا گزینۀ بهتری هست. سایر موارد دیگه به نظر شما برمیگرده که البته بررسی دقیقتر اونها در حیطۀ مطالب این تاپیک نیست.

Junior Member

ینی اروپا در مقطع فوق ایسانس راحت تر پذیرش میکنه نسبت به مقطع دکترا؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط tali نمایش پست ها
    ینی اروپا در مقطع فوق ایسانس راحت تر پذیرش میکنه نسبت به مقطع دکترا؟
    کشورهای اروپایی مجموعه ای از کشورها هستند که لزوماً رویکرد مشابهی در گرفتن دانشجو و تخصیص فاند ندارند. در کل، گرفتن پذیرش در مقطع ارشد راحت تر از مقطع دکتراست چون ظرفیت بیشتری وجود داره. تعداد دانشگاه هایی که برای یک رشته، مقطع ارشد دارند، قطعاً بیشتر از تعداد دانشگاه هایی هست که علاوه بر ارشد، دکترا هم دارند. ضمناً شما در مقطع ارشد باید درس پاس کنید و در بسیاری از کشورهای اروپایی میتونید پذیرش معقولی بگیرید.

به عنوان نمونه میتونید روی آلمان، سوئد، ایتالیا، فرانسه، پرتغال، هلند، فنلاند، نروژ، دانمارک، اسپانیا، ترکیه و ایسلند تحقیق بیشتری کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

سلام
    من میخوام از ارشد انصراف بدم و مجددا ارشد اپلای کنم
    دانشگاه کارشناسیم امیرکبیر بوده و معدل 15.6 صنایع هم خوندم ارشد هم مهندسی مالی بودم
    من دنبال یه جایی هستم که بشه فاند گرفت برای ارشد، به زبون انگلیسی درس خوند، رشته مرتبط داشته باشه و هزینه ها اونجا خیلی بالا نباشه
    ضمنا من 3 سال هم تجربه کار تو زمینه سیستم و مدیریت دارم بنابراین اگه جایی اینم در نظر بگیرن بهتره
    کجا هست که به ایرانیا بدون مقاله برای ارشد تو رشته صنایع اوضاع خوب باشه

انتخابای خودم به ترکیه، سوئد، ایتالیا و هلند رسیده بود (البته آلمان هم بشه فاند گرفت خیلی علاقمندم به زبان انگلیسی)
    که الان تقریبا فقط به ترکیه فکر میکنم از لحاظ شانس فاند گرفتن
    اگه تو این شرایط جای دیگه ای شانس میتونم داشته باشم راهنمایی کنید
    ممنون

Junior Member

سلام من مامایی می خوانم می خواستم بدونم تو کدام کشور میتوانم زنان بخونم

برای مستر کامپیوتر کجا میشه پذیرش گرفت؟ البته هرچه هزینه کمتر بشه بهتره! از لحاظ زبان مشکلی وجود نداره زبانم خوبه نمره خوبی میتونم بگیرم!

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    برای مستر کامپیوتر کجا میشه پذیرش گرفت؟ البته هرچه هزینه کمتر بشه بهتره! از لحاظ زبان مشکلی وجود نداره زبانم خوبه نمره خوبی میتونم بگیرم!
    سؤال شما خیلی کلی هست و با این نوع طرح سؤال، قاعدتاً جواب کلی هم خواهید گرفت. به طور کلی، همۀ کشورهای دنیا میتونید ادامۀ تحصیل بدید؛ اما اگر با هزینه های شخصی بخواید تحصیل کنید، طبعاً کشورهای اروپایی میتونند در اولویت باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سؤال شما خیلی کلی هست و با این نوع طرح سؤال، قاعدتاً جواب کلی هم خواهید گرفت. به طور کلی، همۀ کشورهای دنیا میتونید ادامۀ تحصیل بدید؛ اما اگر با هزینه های شخصی بخواید تحصیل کنید، طبعاً کشورهای اروپایی میتونند در اولویت باشند.
    ممنون
    چندتا کشور اروپایی که هزینه ش خوبه و به صرفه س رو میشه اعلام کنید و اینکه بتونیم بعد از تحصیل اقامت بگیریم

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadii نمایش پست ها
    ممنون
    چندتا کشور اروپایی که هزینه ش خوبه و به صرفه س رو میشه اعلام کنید و اینکه بتونیم بعد از تحصیل اقامت بگیریم
    برای تحصیل: آلمان، سوئد، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، فنلاند، نروژ، دانمارک، ترکیه

اقامت گرفتن بعد از تحصیل، در اروپا ساده نیست و تنها انگلیس هست که کشور مهاجرپذیر محسوب میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)