صفحه 104 از 188 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی زیست شناسی دانشگاه دامغان

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام.
    من در حال حاضر دانشجوی رشته زیست شناسی عمومی ام با معدل ۱۶.۰۴.میخوام ارشد رو ایران بخونم رشته ایمونولوژی.میخواستم بپرسم برای دوره دکتری رشته ایمونولوژی کودوم کشور و کدوم دانشگاه قوی تره و چه راهی هست که شرایط مطلوبو بدست بیارم.و بتونم فاند کامل رو از اون دانشگاه بگیرم

سلام من قبلن سوال پرسيدم جواب دادين الان سوالم يکم تغيير کرده بنده معدل کتبي ديپلم انسانيم11 چون سال ديپلم يعني بعد ديپلم برا پيش دانشگاهي به رياضي تغييررته دادم معدل پيش دانشگاهيمم همون يازده ولي رتبه کنکور سرارسريم بين600-800ميشه من ميخوام تورشته نرم افزار تويکي از کشور هاي المان سوىد اتريش کانادا انگليس. فلاند وايتاليا تحصيل کنم زبانمم خوب نيست .دوستام ميگن کارشناسي تو تهران دولتي بخونم بعد برم بنظر شما من تو يک سال ميتونم يک کودوم از زبا هاي الماني .سويدى ايتالياي ويا انگليسى فلاندي بخونم درضمن بودجه کليم تغريبا100هزار دلاره لطفا يکى بهم کمک کنه

Junior Member

درود بر دوستان ، خواهشمندم راهنمایی ام کنید

بنده دوست آلمانی دارم و از من دعوت کرده در آلمان برای ارشد تخصیل کنم (رشته برق گرایش مخابرات) ولی با بررسی هایی که از انجمن کردم متوجه شدم زبان آلمانی را باید حتما بلد بود در حالی که بنده اصلا آلمانی بلد نیستم و فرصت کافی به خاطر سربازی را برای شرکت در کلاس ها حتی فشرده ندارم . همچنین زبان انگلیسی ام خوب میباشد
    چه کشوری را هم سطح آلمان یا کمی پایین تر معرفی میکنید که برای رشته بنده مدرک زبان انگلیسی تنها را قبول کند ؟ ( به غیر از آمریکا و کانادا و استرالیا)
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید

Junior Member mahsa511 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی محیط زیست

سلام
    دنبال چند کشور اروپایی می گردم که دانشگاه هاش فاند خوبی بدن و شرایط زندگی تو اون کشور ها خوب باشه یعنی با زندگی دانشجویی بشه زندگی متوسط یا خوبی داشت
    برای رشته محیط زیست
    اگه می شه کشور هایی که این رشته جذب می کنن معرفی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran70 نمایش پست ها
    درود بر دوستان ، خواهشمندم راهنمایی ام کنید

بنده دوست آلمانی دارم و از من دعوت کرده در آلمان برای ارشد تخصیل کنم (رشته برق گرایش مخابرات) ولی با بررسی هایی که از انجمن کردم متوجه شدم زبان آلمانی را باید حتما بلد بود در حالی که بنده اصلا آلمانی بلد نیستم و فرصت کافی به خاطر سربازی را برای شرکت در کلاس ها حتی فشرده ندارم . همچنین زبان انگلیسی ام خوب میباشد
    چه کشوری را هم سطح آلمان یا کمی پایین تر معرفی میکنید که برای رشته بنده مدرک زبان انگلیسی تنها را قبول کند ؟ ( به غیر از آمریکا و کانادا و استرالیا)
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید
    تا اونجا که من میدونم اکثر کورس ها زبان انگلیسی هم دارند و کورسهای اینترنشنال در دانشگاههای آلمان خیلی زیاده که خیلی ها هم شهریه ندارند حتی.مگر اینکه شما دانشگاه خاصی مد نظر داشته باشین
    زبان آلمانی هم وقتی لازمه که بخواین همراه تحصیل کار کنید یا بخواین بمونین بعد از درس وگرنه لازم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_2015 نمایش پست ها
    سلام.
    من در حال حاضر دانشجوی رشته زیست شناسی عمومی ام با معدل ۱۶.۰۴.میخوام ارشد رو ایران بخونم رشته ایمونولوژی.میخواستم بپرسم برای دوره دکتری رشته ایمونولوژی کودوم کشور و کدوم دانشگاه قوی تره و چه راهی هست که شرایط مطلوبو بدست بیارم.و بتونم فاند کامل رو از اون دانشگاه بگیرم
    احتمال اینکه کسی اینجا رشتش ایمونو باشه و اینجا پسته شما رو بخونه و بخواد جواب بده خیلی کمه.
    پیدا کردن استاد و دانشگاه خیلی پروسه وقتگیریه و جز خودتون هیشکی نمیتونه نظر خاصی بده .اما برای مثال اگه میخواین ببین آلمان چه رشته هایی در سال ۲۰۱۵ اراعه میشه میتونین برین این سایت و ا را رشتتون رو پیدا کنید بعد درباره ی دانشگاه چک کنید
    https://www.daad.de/deutschland/stud...l-programs/en/
    این کار اما زوده فعلا چون تا دوسه سال دیگه شما علاقت عوض شده
    من بنا براطلاعاتم میگم .شما تا جایی که میتونین معدلتون رو بالا بکشین هم برای لیسانس هم برای فوق. و سعی کنید دانشگاه خوبی قبول بشید اینجا. برای فوق چون احتمال دیدن استادای خوب و شانس داشتن آزمایشگاه خوب و در نتیجه شانس نوشتن مقاله برای شما بیشتر میشه. بعلاوه میتونین احتمالا ریکامندیشین های خوبی هم بگیرید.
    از همین الان هم به فکر زبان باشید. فیلم کتاب کلاس خبر... هرچی دمه دستتون اومد بخونید. واجبه!
    (راستی ایمونو زیر نظر وزارت بهداشته. شما این مدرک هارو در آخر باید بخری. وزارت بهداشت مدارکش خیلی گرونه.وزارت علوم به صرفه تره.مگر اینکه پولش مسعله ای نباشه براتون)
    موفق باشید

سلام
    من سی و یک سالمه،مقطع کارشناسی با معدل ۱۵/۹۸ و ارشد رو با معدل ۱۶در رشته روانشناسی عمومی در دانشگاه پیام نور تموم کردم.مقاله ای هم تا الان ننوشتم.میخام مهاجرت کنم از طریق تحصیلی.از ایران تقریبا ساپورت مالی نمیشم و برام مهمه که در نهایت سیتیزن کشور مقصد بشم.فروم مهاجرت تحصیلی و روادید پرتغالو تا آخر خوندم و فهمیدم هزینه تحصیل برا یکسال در مقطع دکترا ۶۰۰۰ یورو در سال و هزینه زندگی هم همین حدود.با توجه به اوضاع نابسامان اقتصادی این کشور نا امید شدم که اونجا کار پیدا کنم چون با این اوصاف باید ماهیانه ۱۰۰۰ یورو درآمد داشته باشم که هزینه تحصیل و زندگیو دربیارم(اینطور که شنیدم واسه دانشجو در پرتغال محدودیت ساعتی واسه کار تو هفته نداره)البته من برا سال آینده تصمیم به مهاجرت دارم و برا اون موقع چهل میلیون میتونم جور کنم.با این اوصاف کدوم کشور رو به من پیشنهاد میدید؟ممنون میشم راهنمایی کنین
    ویرایش توسط amirshiraz : July 11th, 2015 در ساعت 09:12 AM

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    برای تحصیل: آلمان، سوئد، ایتالیا، اسپانیا، پرتغال، فنلاند، نروژ، دانمارک، ترکیه

اقامت گرفتن بعد از تحصیل، در اروپا ساده نیست و تنها انگلیس هست که کشور مهاجرپذیر محسوب میشه.
    دوست عزیز انگلستان تا اونجا که بنده اطلاع دارم در سالهای اخیر قوانین مهاجرتیش رو حتی برای فارغ التحصیلان دکتری بسیار سخت کرده و در قیاس با برخی از کشورهایی که ذکر کردید من اطلاع دارم مثل آلمان یا کشورهایی مثل سوئد و ... شرایط سخت تری داره. آیا قوانین تغییر کرده در هفته های اخیر یا قانون خاصی هست برای اقامت بعد از دکتری در انگلیس که بنده بی اطلاع هستم؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.
    ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دوست عزیز انگلستان تا اونجا که بنده اطلاع دارم در سالهای اخیر قوانین مهاجرتیش رو حتی برای فارغ التحصیلان دکتری بسیار سخت کرده و در قیاس با برخی از کشورهایی که ذکر کردید من اطلاع دارم مثل آلمان یا کشورهایی مثل سوئد و ... شرایط سخت تری داره. آیا قوانین تغییر کرده در هفته های اخیر یا قانون خاصی هست برای اقامت بعد از دکتری در انگلیس که بنده بی اطلاع هستم؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.
    ممنونم
    من در مورد قانون بخصوصی اطلاع رسانی نمیکنم؛ تا جایی که من اطلاع دارم، انگلستان کشوری هست که نسبت به سایر کشورهای اروپایی، مهاجرپذیرتر هست و ایرانی های زیادی هم قبلا به این کشور رفتند. با این وجود، اگر مهاجرت به انگلستان هم سخت شده باشه، میشه گفت کشورهای اروپایی عمدتاً فقط برای تحصیل مناسب هستند و اگر زندگی بعد از اتمام دکترا مدنظر باشه، دیگه اروپا گزینۀ جذابی نخواهد بود.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    اگر زندگی بعد از اتمام دکترا مدنظر باشه، دیگه اروپا گزینۀ جذابی نخواهد بود.
    دلایلتون رو در مورد این بخش از حرفتون میشه بفرمائید لطفا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)