صفحه 105 از 188 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دلایلتون رو در مورد این بخش از حرفتون میشه بفرمائید لطفا.
    کسانی که برای تحصیل به دنبال انتخاب کشوری هستند که بعد از اتمام تحصیل، در همون کشور بمونند، طبعاً دیگه مثل نمیتونند روی انگلستان حساب باز کنند. زمانی که بهترین کشور مهاجرپذیر اروپا دست به اصلاح قوانین و سخت تر کردن الزامات میکنه، طبعاً شرایط در کل اروپا به نسبت کانادا و استرالیا و نیوزیلند سخت تر خواهد بود. با این توضیح، به نظر میاد که بهتره مستقیماً برای کشورهای مهاجرپذیر اقدام بشه.

این استدلال من هست و وحی منزل نیست.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

دوستان من یکی واقعا خسته شدم و شدیدا به کمک احتیاج دارم.من رزومم به طور خلاصه تغییر رشته ای هستم و معدل 19 ارشد البته با مقالم که شهریور قراره نمره ی نهاییش وارد شه،یه دوتا مقاله همایش داخل و یه کنفرانس و یه مقاله ی خارجی غ ای اس ای،با نگم دو فصل ، یک و نیم فصل حفاری،حالا من هنو امتحان زبان ندادم،و ابان اذر میخوام امتحان بدم،برای امریکا که نمیرسم چون جی ار ای هم میخواد ولی یکی از بچه ها میگفت رزومت واسه امریکا بد نیس اگه زبانت خوب بیاد،بعد من حتما سال بعد میخوام مهر شروع کنم،من با زمان باقیمونده فک نمیکنم نمره زبانی بالاتر از 90 بتونم بیارم،دیگه ادم توانایی های خودشو میدونه،تازه اونم اگه تو این مدت چهارماه روز و شب بخونم، از طرفی برای من اسکالرشیپ مهمه،وضعیت مالی مون بد نیس ولی من ترجیح میدم اون فاند رو داشته باشم عینه همه که هی زنگ نزنم بابا برام پول بفرست،
    کشورای اروپایی رو بیشتر دوس دارم چون ریشه ی قدیمی دارن و کلا فضای خیلی مدرن رو دوست ندارم،با اینکه من برای کانادا هم فک میکنم ولی واقعا وجود سرمای شدید و نمیدونم اینکه حس میکنم اون جذابیت اروپا رو نداره یکمم میترسونه منو

من علاقه ی وافر به ایتالیا دارم چون توش یه مدت کوتاه زندگی کردم حس میکنم با مردمش هم راحت میتونم ارتباط برقرار کنم ، اب و هواش رو بیشتر دوس دارم ، ولی همه میدونیم ایتالیا بعده اتمام درس محل خوبی برای کار نیس،بعده تموم شدن درس میشه برای پست دکترا برای امریکا اقدام کرد که زبانمم هم فول فول شده باشه؟

بچه ها من کلا قاطیم،همه ی کشورای اروپایی رو تاپیکاشون رو چک کردم و نمیدونم چیکار کنم و حتما میخوام سال بعد شروع کنم به دکترا خوندن،نمیخوام هرسال زمان از دست بدم،برای من علاوه بر دانشگاه،اب و هوای اون کشور خیلی مهمه،رشتمم باستان شناسی هست.کسی میتونه یه راهنمایی کلی کنه که بالاخره کجا اقدام کنم به نفعمه؟
    میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Amirkabir

سلام
    من میخوام از ارشد انصراف بدم و مجددا ارشد اپلای کنم
    دانشگاه کارشناسیم امیرکبیر بوده و معدل 15.6 صنایع هم خوندم ارشد هم مهندسی مالی بودم
    من دنبال یه جایی هستم که بشه فاند گرفت برای ارشد، به زبون انگلیسی درس خوند، رشته مرتبط داشته باشه و هزینه ها اونجا خیلی بالا نباشه

ضمنا من 3 سال هم تجربه کار تو زمینه سیستم و مدیریت دارم بنابراین اگه جایی اینم در نظر بگیرن بهتره
    کجا هست که به ایرانیا بدون مقاله برای ارشد تو رشته صنایع اوضاع خوب باشه

انتخابای خودم به ترکیه، سوئد، ایتالیا و هلند رسیده بود (البته آلمان هم بشه فاند گرفت خیلی علاقمندم به زبان انگلیسی)
    که الان تقریبا فقط به ترکیه فکر میکنم از لحاظ شانس فاند گرفتن
    اگه تو این شرایط جای دیگه ای شانس میتونم داشته باشم راهنمایی کنید

ممنون

Junior Member paulazes آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری

سلام،

من ارشد معماری میخونم و در حال حاضر میخوام پایان نامه بردارم. برای پذیرش دکتری یا در صورت نیاز ارشد پروفشنال میخوام آماده شم. انگلیسی ام پارسال در لول آیلتز 7.5 بوده. الان هم دارم فرانسه میخونم. میخواستم کشوری رو انتخاب کنم که هم کم هزینه باشه، هم آنجا امکان کار و کمک هزینه داشته باشم. و در کل هم مردم و فرهنگی داشته باشه که برای کار و زندگی آینده قابل فکر کردن باشه. بعلاوه با انتخاب کشور میتونم دانشگاهم رو هم انتخاب کنم و موضوع پایان نامه ام رو از همین الان در زاستای علاقه خودم و استادان دانشگاه مشخص کنم و پیش ببرم.
    ممنون میشم اگر در تصمیم گیری بهتر کمک کنید.

با آرزوی موفقیت...

با سلام
    دانشجوی برق الکترونیک هستم دانشگاه خاتم الانبیا بهبهان
    هنوز مدرک زبان ندادم ولی دارم واسه تافل میخونم اگه دیدم میتونم واسه آمریکا هم اقدام کنم جی ار ای هم میخونم
    معدلم حدودا 15.30
    میخواستم ببینم کدوم کشور رو واسه تحصیل با خرج زیر یک ملیون تومن در ماه پیشنهاد میکنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pookoondim نمایش پست ها
    با سلام
    دانشجوی برق الکترونیک هستم دانشگاه خاتم الانبیا بهبهان
    هنوز مدرک زبان ندادم ولی دارم واسه تافل میخونم اگه دیدم میتونم واسه آمریکا هم اقدام کنم جی ار ای هم میخونم
    معدلم حدودا 15.30
    میخواستم ببینم کدوم کشور رو واسه تحصیل با خرج زیر یک ملیون تومن در ماه پیشنهاد میکنید
    با هزینه کرد حدود 300 دلار واقعا کشور خاصی را نمی توان توصیه کرد. هزینه تحصیل در امریکا در خوشبینانه ترین حالت و به فرض Waive شدن شهریه دانشگاه چیزی در حدود ماهانه 1200 دلار است (بسته به ایالت و شهر متفاوت) و اگر تامین شهریه نیز به این مبلغ اضافه شود ماهانه دو تا سه برابر این مقدار نیز بایستی برای شهریه در نظر بگیرید.
    بهترین حالت کسب یک رزومه مناسب تر با قبولی ارشد در دانشگاه معتبر داخلی و کسب معدل بهتر و مقالات معتبر و سپس اقدام برای پذیرش است. دانشگاههای آسیایی نیط به نظر با هزینه های اقامت و تحصیل بیش از این مبلغ را نیاز خواهد داشت با این حال شاید با کمی تلاش بتوانید از دانشگاههای ترکیه با شرایطی پذیرش با شرایطی که بخشی از هزینه ها تامین نماید بگیرید و شرایط شما تامین گردد که باز هم نیاز به تقویت رزومه فعلی و معدل شما خواهد داشت
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام
    دوستان من لیسانس مهندسی برق قدرت از دانشگاه ازاد نجف اباد دارم
    معدلم 14.14و دو مقاله داخلی نیز دارم.
    مشکل مالی دارم. برای کدام کشور میتونم اقدام کنم؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی دارم، من مثل خیلی از بچه های این فروم مشکل معدل لیسانس دارم که 13.5 هست ولی معدل ارشدم 17.5 هست
    رشته تحصیلیم عمران-زلزله هست؛ یک مقاله معتبر آی اس آی دارم و دوتای دیگه در حال نگارشه، در حالت کلی میتونم بگم که از نظر مقاله وضعیت خوبه
    با خوندن مطالب فروم متوجه شدم که استرالیا به معدل لیسانس حساس نیستن و مقاله بیشتر مهمه، ولی مشکل اینه که من استادهای دانشگاههای استرالیا رو چک کردم و تقریبا تو فیلد من کسی نبود که بخوام با مقاله نظرشو جلب کنم. اصولا شاید چون زلزله زیاد ندارن کلا کمتر روش کار میکنن
    از طرفی در دانشگاههای امریکا معمولا استادای هم فیلد من توی دانشگاههای خیلی خوبن که با رزومه من جور در نمیاد و چند موردی که توی رنک های بالای 100 هم فیلد من بودن هم شرایط معدل لیسانس دارن که مینیمم ها رو من ندارم
    توی کانادا هم در فیلد من یه استاد در دانشگاه تورنتو بود. و البته استادای دیگه هم میشه پیدا کرد ولی زیاد مرتبط نیستن

الان من باید چکار کنم به نظر شما در این شرایط؟
    ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

Junior Member

سلام به دوستان.
    هر کی میتونه راهنمایی کنه لظفا که خیلی گیرم.
    من دیپلم فنی دارم با معدل 15. فوق دیپلم علوم ورزشی ازدانشگاه ازاد همین ترم گرفتم.
    میخوتم برای رشته فیزیوتراپی یا دندان پزشکی اقدام کنم.هر کدوم ازیم موسسات زنگ میزنم درست راهنمایی نمیکنن و بیشتر دنبال پولند.
    والا دست رو هر کشوری گذاشتیم برای تحصیل و هزینه زندگی حدودا 60 تا 80 میلیون پول میخواد اما اینجا رقم هایی کمتر میبینم
    من نهایت در یال 35.40 میلیون بیشتر نمیتونم هزینه کنم.
    میخوام راهنمایی شم.چه کشوری انتخاب کنم. چه دانشگاهی. و اصلا چجوری و از کجا باید شروع کنم؟

لظفا راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط Mechatronic : July 29th, 2015 در ساعت 10:06 AM دلیل: حذف شماره تماس و آدرس ایمیل

سلام ببخشید تاپیک ها خیلی زیاده و من چندتارو که خوندم سوال من نبود مجبور شدم که دوباره سوالمو مطرح کنم
    پذیرش چه کشور هایی برای پری دنتال رشته دندان پزشکی اسون تره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)