صفحه 106 از 188 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام
    من دانشجوی رشته نقاشی هستم مقطع کارشناسی از دانشگاه سراسری که 1 ترم دیگه از دانشگاهم باقی مونده معدلم 18.68 و شاگرد اول هستم . برای ارشد می خوام اقدام کنم البته نه واسه خود نقاشی برای رشته های مرتبط با اون در خارج کشور که زیادم راجع بهشون اطلاع ندارم. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که واسه fine art کدوم کشورها مناسب تره؟ و هزینه شون هم البته مناسب باشه . می تونم رو آمریکا حساب باز کنم ؟ البته بعد از گرفتن ایلتس یا تافل

می شه دانشگاهی رو پیدا کرد که رزومه و کارهای پایان نامه رو قبول داشته باشه و آزمون ورودی نگیره؟

Junior Member

سلام
    من لیسانس مکانیک از خواجه نصیر با معدل 14.7 و ارشد هوافضا شریف با معدل 15.8 دارم. میخوام برای پی اچ دی اپلای کنم اما قبلا قصد اپلای نداشتم (شاید از اول اگر این انگیزه رو پیدا میکردم معدلام بهتر بود) .تز ارشدم تموم شده و دارم روش کار بیشتری انجام میدم برای مقاله. موضوع تز ارشدم توربین گاز بود و اکثرا دانشگاه های انگلیس روی این موضوع کار میکنن و اکثر قریب به اتفاقشون فاندی که میدن مخصوص خود انگلیسی ها یا اروپایی ها هستش. کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ اولا برای کدوم کشور بهتره سرمایه گذاری کنم؟ دوما روی موضوع تزم تمرکز کنم و سعی کنم ازون مقاله بدم یا بهتره یه موضوع جدید (که بیشتر مورد توجه دانشگاه های خارج باشه) رو شروع کنم به کار کردن یا اصلا بهتره زبانمو تقویت کنم و یا مثلا جی مت نمره ی بالایی بگیرم؟ الان واقعا گیجم و احتیاج دارم یکی یه مسیر درست بهم نشون بده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azinu نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی رشته نقاشی هستم مقطع کارشناسی از دانشگاه سراسری که 1 ترم دیگه از دانشگاهم باقی مونده معدلم 18.68 و شاگرد اول هستم . برای ارشد می خوام اقدام کنم البته نه واسه خود نقاشی برای رشته های مرتبط با اون در خارج کشور که زیادم راجع بهشون اطلاع ندارم. ممنون می شم اگه راهنماییم کنید که واسه fine art کدوم کشورها مناسب تره؟ و هزینه شون هم البته مناسب باشه . می تونم رو آمریکا حساب باز کنم ؟ البته بعد از گرفتن ایلتس یا تافل

می شه دانشگاهی رو پیدا کرد که رزومه و کارهای پایان نامه رو قبول داشته باشه و آزمون ورودی نگیره؟
    با این رزومه و شرایط حتما موقعیتهای خوبی پیدا خواهید کرد.
    من اطلاعات تخصصی رشته شما را ندارم ولی امریکای شمالی از جمله امریکا کانادا گزینه های مناسبی هستند.
    به عنوان نمونه دپارتمان Art History, Visual Art and Theory را ببینید(کلیک کنید روی لینک) . برای اپلیکیشن و اطلاعات هزینه نیز توضیحات لازم داده شده است. همچنین امکان اپلای برای کمک هزینه نیز در شرایطی وجود دارد که از اینجا می توانید اطلاعات لازم را کسب کنید.
    در مورد سایر گزینه ها نیز خودتان با تحقیق مشابهی در سایت دانشگاههایی که رشته شما و رشته های نزدیک را ارائه میدهند اطلاعات لازم را خواهید یافت
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

سلام
    من ترم دوم ارشد رشته آموزش ریاضی(mathematics education) هستم میخواستم بدونم بهترین کشور و بهترین دانشگاه رشته من کدومه (حالا اگه چندتا بگین بهتره)
    من تازه فرایند پذیرش رو شروع کردم و مصمم هستم تا آخرش برم

با سلام
    کارشناسی ارشد مهندسی اکتشاف نفت رو دارم ، می خواستم برای دکتری در رشته های علوم زمین که مرتبط با رشتم هست اقدام کنم ، لطفا منو در رابطه با کشور و دانشگاه هایی که شانس پذیرش بالاتری دارند راهنمایی کنید ممنون

Junior Member nenan آواتار ها

سلام
    من دانشجوی معماری دانشگاه آزاد هستم البته حدود دوسالی ازدرسم مونده میدونم زوده ولی میخوام تکلیفمو معلوم کنم که همین جا بچسبم به درسم یاامیدی برای اونور هست
    بامعدل حدود 17 وآیتلس 7 الی 7.5 .آشنایی نسبی با زبان فرانسه که البته قطعا تااون موقع به یه جایی میرسونمش وآزمون های مرتبطشو میدم ونمونه کارهای نسبتا قوی میشه برای رشته ی گرافیک یا نقاشی تو مقطع فوق اقدام کردم یا نه؟ ودوم اینکه کدوم کشور ها این شرایطو دارند با هزینه های متوسط ؟ اصلا ارزششو داره اقدام کنم یا همین جا فوق گرافیک بخونم وبعدا برای دکتری اقدام کنم؟
    ازچند نفر شنیدم ایتالیا مناسب تره البته گفته هاشون خیلی پایه واساس نداشت برای همین اومدم بپرسم

Junior Member

سلام دوستان
    پیشاپیش سپاسگذارم از پاسخگویی و همکاریتون
    من متولد سال 1372 هستم. 22 سال سنمه. یک مدت ترک تحصیل داشتم(چون رشتم مورد علاقه ام نبود و اشتباه بزرگ زندگیم رو مرتکب شدم که این رشته رو انتخاب کردم)
    امسال دیپلم حسابداریمو با معدل حدودی بین 15 - 16 میگیرم(البته به همراه 3 مدرک فنی و حرفه ای توی این رشته که همین دروس تخصصی باعث این زمان طولانی شد).
    بنده علاقه شدیدی به کامپیوتر دارم
    برنامه نویسی C# در حد متوسط و PHP و طراحی وب سایت رو حرفه ای هستم اما مدارک زبان ندارم و زبانم در حد متوسط رو به پایین هست
    میخواستم بدونم با این شرایط از کجا شروع کنم.
    بیشتر تمایلم به کانادا یا امریکا هست اما فکر کنم شرایطشون سخت باشه(البته من اطلاعات کافی ندارم در مورد کشور ها و شرایطشون به نظرم نسبت به رشته کامپیوتر این کشور ها مناسب تر اومدم مخصوصا به خاطر زبان های برنامه نویسی که بلدم و تو این کشور ها بیشتر خواستار داره)
    با این شرایط سنی و معدلی میتونم به تحصیل در امریکا یا کانادا امیدوار باشم؟ در غیر این صورت چه کشورهایی برام مناسبه.البته مدارک مربوط به زبانی که لازم دارم هم ذکر بشه ممنون میشم
    اگر بده به نظرتون اگر داخل ایران مدرک کاردانی کامپیوتر رو بگیرم و بعد اقدارم کنم شرایط چطور هست؟
    اصلا ارزش داره من 2 سال اینجا کاردانی بخونم و بعد اقدام کنم؟
    سپاسگذارم...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nenan نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی معماری دانشگاه آزاد هستم البته حدود دوسالی ازدرسم مونده میدونم زوده ولی میخوام تکلیفمو معلوم کنم که همین جا بچسبم به درسم یاامیدی برای اونور هست
    بامعدل حدود 17 وآیتلس 7 الی 7.5 .آشنایی نسبی با زبان فرانسه که البته قطعا تااون موقع به یه جایی میرسونمش وآزمون های مرتبطشو میدم ونمونه کارهای نسبتا قوی میشه برای رشته ی گرافیک یا نقاشی تو مقطع فوق اقدام کردم یا نه؟ ودوم اینکه کدوم کشور ها این شرایطو دارند با هزینه های متوسط ؟ اصلا ارزششو داره اقدام کنم یا همین جا فوق گرافیک بخونم وبعدا برای دکتری اقدام کنم؟
    ازچند نفر شنیدم ایتالیا مناسب تره البته گفته هاشون خیلی پایه واساس نداشت برای همین اومدم بپرسم
    اگر توانایی مالی تامین هزینه ها را دارید همیشه امیدی هست!
    البته تغییر رشته در مقطع فوق لیسانس چندان توصیه نمیشه و بهتر است در صورت تمایل به اقدام در همین مقطع لیسانس اقدام کنید و واحدهای مرتبط با رشته جدید و مدرک را اخذ کنید. البته کلا در رشته معماری شاید موقعیتهای بهتری نسبت به گرایشهای هنر پیدا کنید ولی باز هم اگر برایتان مهم هست و به آن علاقه دارید دوست داشتن و علاقه شخصی در اولویت شما هست و برای چیزی که دوست دارید انتخابی از روی سیاست و برنامه جایز نیست چون یک بار بیشتر عمر نمیکنید و شاید روزی افسوس بخوری که چیزی را که دوست نداشتید انتخاب کردید در حالی که موقعیت و توان بازگشتن به مسیری که علاقه داشتید را یک زمان کسب کرده بودید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط usen نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پیشاپیش سپاسگذارم از پاسخگویی و همکاریتون
    من متولد سال 1372 هستم. 22 سال سنمه. یک مدت ترک تحصیل داشتم(چون رشتم مورد علاقه ام نبود و اشتباه بزرگ زندگیم رو مرتکب شدم که این رشته رو انتخاب کردم)
    امسال دیپلم حسابداریمو با معدل حدودی بین 15 - 16 میگیرم(البته به همراه 3 مدرک فنی و حرفه ای توی این رشته که همین دروس تخصصی باعث این زمان طولانی شد).
    بنده علاقه شدیدی به کامپیوتر دارم
    برنامه نویسی C# در حد متوسط و PHP و طراحی وب سایت رو حرفه ای هستم اما مدارک زبان ندارم و زبانم در حد متوسط رو به پایین هست
    میخواستم بدونم با این شرایط از کجا شروع کنم.
    بیشتر تمایلم به کانادا یا امریکا هست اما فکر کنم شرایطشون سخت باشه(البته من اطلاعات کافی ندارم در مورد کشور ها و شرایطشون به نظرم نسبت به رشته کامپیوتر این کشور ها مناسب تر اومدم مخصوصا به خاطر زبان های برنامه نویسی که بلدم و تو این کشور ها بیشتر خواستار داره)
    با این شرایط سنی و معدلی میتونم به تحصیل در امریکا یا کانادا امیدوار باشم؟ در غیر این صورت چه کشورهایی برام مناسبه.البته مدارک مربوط به زبانی که لازم دارم هم ذکر بشه ممنون میشم
    اگر بده به نظرتون اگر داخل ایران مدرک کاردانی کامپیوتر رو بگیرم و بعد اقدارم کنم شرایط چطور هست؟
    اصلا ارزش داره من 2 سال اینجا کاردانی بخونم و بعد اقدام کنم؟
    سپاسگذارم...
    اگر توانایی مالی تامین هزینه ها(درحدود شاید سالی 40-50 هزار دلاربه بالا) را دارید می توانید به گزینه ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در امریکای شمالی فکر کنید که بازار کاری خوبی برای کامپیوتر هم دارند ولی اینکه بتوانید با شرایط معدل و مدارک فعلی پذیرش بگیرید و بتوانید هزینه ها را تامین و ویزای دانشجویان کارشناسی را کسب کنید به سایر نکات و شرایط اقتصادی و تحصیلی خودتان بستگی دارد که با مراجعه به تاپیک مربوطه در هر کشوری که مایل بودید در همین سایت می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. در غیر این صورت با یک مدرک کارشناسی از یک دانشگاه خوب در ایران و رزومه قوی شانس بهتری دارید.

Junior Member ZamloS آواتار ها

سلام. من دانشجوری ترم 5 رشته مهندسی آی تی در دانشگاه امیرکبیر هستم. معدلم تا الان 15 بوده. اگه همین معدل رو در پایان کارشناسی داشته باشم و امتحان تافل و آیلس نمره ی بالا کسب کنم. از چه دانشگاه هایی می تونم فاند بگیرم؟ اگر هم با این معدل نمی تونم فاند بگیرم چه کشورها و دانشگاه هایی می تونم برم که بتونم در کنار تحصیل کار کنم و خرجمو در بیارم؟ در حالت عادی (بدون کار کردن) می تونم سالی 10-12 میلیون هزینه کنم.
    ترجیحم با دانشگاه های بهتره. و کشورهایی که انگلیسی زبان هستند. شرق ایران هم نباشند!!
    در ضمن برای رشته ی من چه چیز هایی هستند که می تونه رزومم رو درخشان کنه؟! شرکت در پروژه های مختلف یا سابقه ی کار یا مقاله یا...؟!
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)