صفحه 12 از 188 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط arabs نمایش پست ها
    سلام دوستان

من کارشناسی ارشد پژوهش هنر دارم و 3 عنوان کتاب چاپ شده در زمینه هنر (ترجمه از انگلیسی به فارسی)، آیلتس 7 دارم و سابقه کار 8 ساله. الان تصمیم دارم که کارشناسی زبان انگلیسی رو بخونم. شما کجا رو پیشنهاد می کنید؟ جایی که در گرفتن ویزا خیلی برام دردسر درست نشه (در ضمن من یک فرزند هم دارم که قاعدتا همه جا با منه)؟ و آیا می تونم بورسیه کامل یا فاند بگیرم؟ چون شنیدم در رشته هایی که زیر مجموعه علوم انسانی هستند، اثر چاپ شده براشون خیلی مهمه و توی هم پذیرش و هم بورسیه تاثیر مثبتی داره. لطفا دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند، من رو راهنمایی کنند. ممنونم
    باید اضافه کنم که با توجه به شرایطی که در زندگی شخصی برام پیش اومده، رفتن از ایران برام یه امر حیاتیه و واقعا نیاز دارم که از تجربیات شما استفاده کنم.

(این سوال رو چند روز قبل توی بخش های دیگه هم پرسیدم و متاسفانه کسی جوابی بهش نداد، مجبور شدم باز هم اینجا تکرار کنم سوالم رو. امیدوارم که ایراد نگیرید از این کارم. خیلی به همفکری و کمک شما نیاز دارم. از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دارند، سپاسگزار می شم که کمک کنند.)
    اگر به تحصیل در مالزی فکر میکنید می تونم کمک تون کنم.
    اما چرا با این رزومه خوب دکترا نخونید و مجدد لیسانس بخونید؟ هزینه های بالای لیسانس و خوب قطعا فاند نمیدن برای لیسانس.
    -----------------------

God Knows The Best

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط rora نمایش پست ها
    کمک برای انتخاب کشور و تحصیل
    سلام من ارشد روانشناسی صنعتی از دانشگاه ازاد خوراسگان دارم با معدل 51/14 و نمره پایان نامم 19. یه مقاله علمی پژوهشی دارم و همونو هم فرستادم به کنگره روانشناسی اروپا. ولی ارشدم با لیسانسم مرتبط نیست باید واسه کجا اقدام به گرفتن پذیرش کنم اول فاند باشه خیلی بهتره .می خواستم واسه آلمان اقدام کنم بهم گفتن چون رشته لیسانس و ارشدت مرتبط نیست نمی شه خواهششششششششششششش میکنم راهنماییم کنید.
    دانشگاه های خصوصی مالزی شانس دارید. اما برای دولتی باید لیسانس ، و معدل اش و مطالب دقیق تری بفرمایید.
    -----------------------

God Knows The Best

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shangol نمایش پست ها
    سلام من در حال حاضر دانش آموز سال دوم دبیرستان رشته ریاضی در بیرجند هستم و آشنا به کامپیوتر و شبکه و هک به طوری که خواهرم که در رشته آی تی در دانشگاه فارغ التحصیل شده بعضی موقع ها از من کم می آورد و الان کتاب های مقطع لیسانس کامپیوتر را مطالعه میکنم.می خواهم برای تحصیل در رشته کامپیوتر در مقطع لیسانس و فوق لیسانس به خارج بروم می خواستم بدانم که:
    1- اگر خواسته باشم به یک دانشگاهی بروم که آزمون زبان انگلیسی نداشته باشد یا حداقل در سطح متوسط آزمون زبان بگیرد به چه کشوری باید بروم؟
    2-اگر خواسته باشم با بورسیه وزارت علوم بروم باید معدل رشته ام چند باشد؟
    3- برای ادامه تحصیل در خارج باید از کی شروع به پیگیری کارهای اعزانم بکنم؟وباید به کجابروم؟
    4- اگر با هزینه شخصی خواسته باشم هزینه تحصیل در مقطع لیسانسن و فوق لیسانس تقریبا چه قدر می شود؟
    5- برای اعزام به چه مدارکی نیاز هست؟
    لطفا کمک کنید..
    شما خیلی زود اقدام کردید که برای جمع آوری اطلاعات زمان زیادی در اختیارتون میگذاره.
    اول از همه در نظر داشته باشید که لیسانس رو ایران بخونید و برای فوق از ایران برید خیلی بهتره به چند دلیل که مهمترین اونها اینه که در خارج از ایران شهریه لیسانس بیشتر از فوق لیسانس هست. خیلی هم بیشتر. در مالزی حدود ترمی ۳ میلیون تومان، و در دوره لیسانس کمک هزینه تعلق نمیگیره.
    دوم اینکه از الان تلاش کنی رزومه خوبی بسازی که بتونی برای ارشد یا خودت بورس بگیری یا بورس وزارت علوم که توی سایت وزارت علوم. میتونی اطلاعات دقیق در موردش بگیری.
    اساس همه بورس های تحصیلی هم رزومه یا سابقه تحصیلی خوب هست، یعنی معدل خوب لیسانس و از اون مهمتر کارهای پژوهشی و مقالات و اختراع و ...
    دانشگاه های خارج از ایران هر کدوم یه زمان ارائه مدارک خاص دارند که دقیقش توی سایت هاشون هست اما دو بار معمولا پذیرش داریم که یکی برای ورودی مهر باید حداکثر تا تیر ماه مدارک بفرستی و برای ورودی بهمن تا حداکثر آبان ماه.
    کشور مورد نظرت رو هم با در نظر گرفتن سابقه تحصیلی و امکان پذیرش و سازگاریت با اون کشور انتخاب کن
    با هزینه شخصی برای فوق برای هر کشور متفاوته اما برای مثلا مالزی دانشگاه دولتی زیاد گرون نیست، مثل ارشد آزاد هزینه ها.
    مدرک ترجمه شده لیسانس و رزومه و مدارک زیاد دیگه ای نیازه که همه رو از توی سایت دانشگاه ها میتونی پیدا کنی

موفق باشی
    -----------------------

God Knows The Best

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira869 نمایش پست ها
    سلام.. من دوست دارم تو یکی از کشورهای ایتالیا یا اسپانیا درس بخونم. لیسانس نرم افزار دارم ...حالا نمی دونم می شه رشته طراحی وب سایت یا گرافیک را در این دو کشور ادامه داد و خوند یا نه!!! از نظر کلیه هزینه های درسی و اقامتی هم چیزی نمی دونم فعلا. کسی اگه اطلاعاتی داره ممنون می شم راهنمایی کنه.
    المیرا
    برای اسپانیا اپلای کردن اش رو میتونید در فروم مربوطه بپرسید: اینجا:تحصيل در اسپانیا
    . برای ایتالیا هم فروم اینجا رو برید.: اینجاتحصیل در ایتالیا

-----------------------

God Knows The Best

با سلام.من می خواستم برای پزشکی اقدام کنم . کدوم کشور مدرکش معتبره و ایرانی ها بیشتر میرند: هند، مجارستان، فیلیپین .اگر گزینه دیگری هست لطفا راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم كامپيوتر - دانشگاه تهران

سلام
    ليسانس علوم كامپيوتر از دانشگاه تهران با معدل 15.03 . ترجيحا ميخام scholarship بگيرم.زبانم در حد 5.5 آيلتس هست ولي امتحان ندادم. مقاله هم ندارم. به نظر شما كجا واسه شرايط من مناسبه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezanvd نمایش پست ها
    سلام
    ليسانس علوم كامپيوتر از دانشگاه تهران با معدل 15.03 . ترجيحا ميخام scholarship بگيرم.زبانم در حد 5.5 آيلتس هست ولي امتحان ندادم. مقاله هم ندارم. به نظر شما كجا واسه شرايط من مناسبه؟

دوست عزیز. برای اینکه فاند بگیرید نیاز به این داره که یکم رزومه خودتون و نمره زبانتون رو تکانی بدهید!! یعنی با یه نمره زبان خوب بالای 6.5 و سابقه کار و رزومه قوی شامل مقاله احتمالش هست بتونی از هلند یا بلژیک فاند بگیری رو آلمان و نروژ و انگلیس زیاد فکر نکن اونجا به دوره مستر فاند نمیدهند!!!

Junior Member

با سلام,
    من دانشجوی ترم 5 فوق مخابرات از یکی از دانشگاههای دولتی هستم. هنوز مقالۀ پابلیش شده ندارم. از طرف دیگه با راهنمایی غلتی که مجریان GRE سازمان سنجش کردن, نتونستم امتحانشو بدم و امتحان بعدیم به دد لاینا نمیرسه. در ضمن جواب آیلتس هم فردا میاد و قاعدتا باید 6 یا 6.5 یا 7 بشم.
    حالا میخواستم بدونم اگر نه فاند برام مهم باشه, نه رتبه دانشگاه, و فقط کانادا بودنش مهم باشه, شما چه دانشگاههایی رو پیشنهاد میدین؟
    خیلی ممنون
    ویرایش توسط macallan : November 17th, 2011 در ساعت 11:35 PM دلیل: تکمیل اطلاعات

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط macallan نمایش پست ها
    با سلام,
    من دانشجوی ترم 5 فوق مخابرات از یکی از دانشگاههای دولتی هستم. هنوز مقالۀ پابلیش شده ندارم. از طرف دیگه با راهنمایی غلتی که مجریان GRE سازمان سنجش کردن, نتونستم امتحانشو بدم و امتحان بعدیم به دد لاینا نمیرسه. در ضمن جواب آیلتس هم فردا میاد و قاعدتا باید 6 یا 6.5 یا 7 بشم.
    حالا میخواستم بدونم اگر نه فاند برام مهم باشه, نه رتبه دانشگاه, و فقط کانادا بودنش مهم باشه, شما چه دانشگاههایی رو پیشنهاد میدین؟
    خیلی ممنون
    معدلتون چنده و کدام دانشگاه (لیسانس و فوق لیسانس)؟

Junior Member

لیسانس آزاد 13.77و فوق ارومیه 17

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)