صفحه 134 از 188 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

با سلام خدمت دوستان میخواستم مشاوره بگیرم ازتون در رابطه با اینکه من رشتم نرم افزاره و رزومه کار در 2 تا سازمان معتبر دارم زبانم خوبه(پیگیر گرفتن مدرک ایلتس هستم ) و اینکه پایان خدمتم دارم.
    لیسانسم معذلم پایینه 13 هستش .. میدونم شانس ندارم با این معدل و قصدم اینه فوق لیسانس بخونم با معدل بالا .. شما راهنمایی ندارید؟
    2 تا خاله من و مادربزرگم امریکا زندگی میکنند ... پیشنهاد شما برای شروع چی هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

با سلام.من فارغ التحصیل ارشد برق کنترل هستم از دانشگاه آزاد علی آباد ,سوالم اینه که کدوم کشورها دانشگاههاش برای ادامه تحصیل رایگان هستن , ضمن اینکه مورد تایید وزارت علوم ایران هم باشند و جزو دانشگاههای نسبتا خوب و متوسط باشن و کلا از نظر هزینه برای زندگی و ادامه تحصیل مناسب باشه و اوضاع اقتصادی و کار در اونجا مناسب باشه. ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

نقل قول نوشته اصلی توسط mm00 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان میخواستم مشاوره بگیرم ازتون در رابطه با اینکه من رشتم نرم افزاره و رزومه کار در 2 تا سازمان معتبر دارم زبانم خوبه(پیگیر گرفتن مدرک ایلتس هستم ) و اینکه پایان خدمتم دارم.
    لیسانسم معذلم پایینه 13 هستش .. میدونم شانس ندارم با این معدل و قصدم اینه فوق لیسانس بخونم با معدل بالا .. شما راهنمایی ندارید؟
    2 تا خاله من و مادربزرگم امریکا زندگی میکنند ... پیشنهاد شما برای شروع چی هست؟
    شما شانس داری منتها باید انتخابات منطقی و بر اساس واقع بینی باشه. یعنی دانشگاه هایی رو با رنک متوسط یا حتی پایین تر انتحاب کن و تمرکزت روی این دانشگاه ها باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : کمک برای تصمیم گیری ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط msriraji نمایش پست ها
    با سلام.من فارغ التحصیل ارشد برق کنترل هستم از دانشگاه آزاد علی آباد ,سوالم اینه که کدوم کشورها دانشگاههاش برای ادامه تحصیل رایگان هستن , ضمن اینکه مورد تایید وزارت علوم ایران هم باشند و جزو دانشگاههای نسبتا خوب و متوسط باشن و کلا از نظر هزینه برای زندگی و ادامه تحصیل مناسب باشه و اوضاع اقتصادی و کار در اونجا مناسب باشه. ممنون میشم پاسخ بدید.
    دوست عزیز شما باید برای جواب این سوالا خودت بگردی .کسی به صورت ریز نمیتونه جواب بده. به خیلی از عوامل بستگی داره که خیلی هاش شخصی و سلیقه ای هست. ولی برای شروع دانشگاه های آلمان بدون پول هستن. لیست دانشگاه های هر کشور هم به ترتیب سطحشون توی سایت وزارت علوم هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط r123456 نمایش پست ها
    سلام.
    اگه میشه کشور هایی که دانشگاه رایگان به انگلیسی دارن رو میشه به من بگید؟ واسه ارشد رشته معاری .................................................. .
    ممنون
    سلام
    رشته ی معماری رو به صورت خاص نمیدونم ولی در کل آلمان این شرایط رو داره. فنلاند هم اگه اشتباه نکنم داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_s نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    لیسانس تاسیسات رشته تاسیسات دارم با معدل 13.22
    تافل هم در حال خوندنم
    دانشگاه ازاد
    وضعیت مالی مناسب
    دوستان اگه راهنمایی کنید با این شرایط کجا بهتره برای تحصیل ممنون میشم
    سلام
    اگر هزینه اش مهم نیست دانشگاه های متوسط به پایین همه کشورا شانس دارین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط signals107 نمایش پست ها
    شما شانس داری منتها باید انتخابات منطقی و بر اساس واقع بینی باشه. یعنی دانشگاه هایی رو با رنک متوسط یا حتی پایین تر انتحاب کن و تمرکزت روی این دانشگاه ها باشه.
    سلام دوست عزیز از کجا میتونم دسترسی به لیست این دانشگاه ها داشته باشم ؟براشون باید میل بزنم دیگه؟

Junior Member

سلام دوستان من رشتم زبان و ادبیات انگلیسی هست و متاهلم با این شرایط کدوم کشور شانس بیشتری برای گرفتن پذیرش دارم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mm00 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز از کجا میتونم دسترسی به لیست این دانشگاه ها داشته باشم ؟براشون باید میل بزنم دیگه؟
    در سایت وزارت علوم قسمت "ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور" لیست دانشگاه های هر کشور به ترتیب سطح اومده.

Junior Member

سلام.
    میخواستم در مورد تحصیل در خارج از کشور ازتون مشاوره بگیرم.من رشتم کامپیوتره فوق دیپلم دارم.به 3d و بازی سازی علاقه دارم.میخواستم ببینم که دانشگاه هایی در این زمینه که تعدادشون کم نیست تو امریکا کدومو پیشنهاد میکنید و کدومو اصلا شانس دارم که برم.
    خودم یه سری دانشگاه پیدا کردم فقط شرایطشونو نمیدونم اگه شماها میدونید ممنون میشم راهنماییم کنید.
    dave school
    woodbury universit
    the art institute
    new york film academy
    gnomon
    academy of art university
    full sail university
    scad
    digipen
    خیلی های دیگه هستن ولی میشه گفت مد نظرام اینان.هرکی میتونه راهنمایی کنه خواهشا بگه.چیکار میتونم بکنم تا بتونم برم این دانشگاهارم اگه میدونید بگید.یه دنیا ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)