صفحه 138 از 188 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : پذیرش از MIT, Harvard

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad9564 نمایش پست ها
    سلام دوستان بنده کارشناسی مهندسی الکترونیک با معدل 16.80 از دانشگاه گیلان و کارشناسی ارشد مهندسی الکترونیک با معدل 18.5 از دانشگاه تهران دارم به نظرتون بهترین کشوری که میتونم واسه مستر مجدد اقدام کنم و پذیرش مستر با فاند باشه و پلی باشه برای ورود به این دانشگاه ها کجاست؟؟ الان با این وضعیت واسه برکلی و کلمبیا یا کرنل شانس دارم؟؟
    سلام.
    دانشگاه های NYU , Columbia , cornell به خارجی ها مخصوصا ایرانی ها خیلی سخت فاند میدن.
    berkeley رو اطلاعی ندارم.
    شما چرا میخوای مستر مجدد بخونی با فاند ؟
    فاند های مستر بسیار محدود و کم هستن برای رنک های زیر 100. برای رنک های زیر 10 هم که سخت تر و سخت تر میشه.
    با نمرات خوب تافل و gre برای phd شانس پذیرش فاند برای رنک زیر 50 رو دارید.
    پذیرش با فاند رنک زیر 10 چیزی بیشتر از چند تا نمره میخواد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام بچه ها....من لیسانس با معدل 15.17 فارغ التحصیل(عمران-سراسری شهرکرد) شدم.باتوجه به رشته ام کجا می تونم اپلای کنم؟کدام کشور بهتره؟ٌاصلا می تونم اپلای کنم؟<br><br><br>

Junior Member

سلام به همه
    دوستان من هرچی فروم رو بیشتر خوندم بیشتر گیج شدم و تقاضا دارم یه راهنمایی من رو بکنید.

من کارشناسی مشاوره (counseling) از دانشگاه تهران با معدل 16/92 هستم.

دانشجوی ترم اول رشته ی بهداشت روان (mental health) دانشگاه علوم پزشکی ایران هستم.

برای PhD از همین الان میخوام شروع کنم رزومه جمع کردن برای رفتن از کشور برای تحصیل در رشته ی روانشناسی بالینی (clinical psychology).

کدوم کشور رو برای رفتن هدف قرار بدم؟ (تنها ملاکم اینه که فاند بگیرم و کشور شرق آسیایی نباشه. هیچ کشور خاصی کشور مورد علاقم نیست). آمریکا، کانادا، استرالیا، اروپا...
    ویرایش توسط sedric : October 7th, 2016 در ساعت 01:38 PM دلیل: قوانین

سلام و وقتتون بخیر
    یه سوال اساسی داشتم در مورد انتخاب کشور و قاره برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته هنر و معماری ، ممنون میشم راهنماییم کنید که با فرض داشتن رزومه خوب کدام قاره و کشور برای گرفتن پذیرش و فاند مناسبتره و از نظر شرایط بعد از تحصیل و کار ؟ آمریکا و کانادا ، اروپا شامل انگلیس آلمان و سوییس ، استرالیا ؟ واقعا گیج شدم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member

با سلام

من مهندسی کامپیوتر با معدل 13 از دانشگاه ازاد دارم. و سالی 10 میلیون میتونم خرج کنم. ب نظز شما ارشد رو در کجا در رشته هنر ادامه بدم(ترجیحا امریکا یا کانادا) و یا از کارشناسی هنر شروع کنم در کجا. PORTFOLIO خوبی در نقاشی دارم. چندین نمایشگاه نقاشی. و بازی در تاتر و گرفتن جوایز.
    میخواستم ببینم کلا پیشنهاد شما چیه؟
    ممنون میشم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehspd نمایش پست ها
    سلام و وقتتون بخیر
    یه سوال اساسی داشتم در مورد انتخاب کشور و قاره برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته هنر و معماری ، ممنون میشم راهنماییم کنید که با فرض داشتن رزومه خوب کدام قاره و کشور برای گرفتن پذیرش و فاند مناسبتره و از نظر شرایط بعد از تحصیل و کار ؟ آمریکا و کانادا ، اروپا شامل انگلیس آلمان و سوییس ، استرالیا ؟ واقعا گیج شدم ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام

طبق معمول، درصد قابل توجهی از اپلیکنت ها روی امریکا و کانادا حساب ویژه ای باز میکنند که این امر در رشتۀ شما هم میتونه صادق باشه. با این وجود، دو رویکرد در رشتۀ شما وجود داره: رویکرد مهندسی و رویکرد هنری. به همین خاطر، درصدی از اپلیکنت ها به رویکرد اول و درصدی هم به رویکرد دوم توجه ویژه دارند.

به عنوان مثال، ایتالیا برای کسانی که رویکرد هنر معماری براشون اهمیت ویژه داره، انتخابی معقولی (در اروپا) خواهد بود. در همین حال، عده ای در رویکرد مهندسی معماری (در اروپا) علاقمند به دانشگاه هلی هلند هستند. در اروپا، دانشگاه های انگلیس هم گزینه های خوبی هستند که البته شرایط فاندینگ اونها خیلی ساده و سهل الوصول نیست.

در مورد انتخاب بهترین گزینه ها و مقایسۀ کشورها نمیتونم کمکی بهتون بکنم اما اطلاعاتی که بالا عرض کردم، حاصل تعامل من با دوستان رشتۀ معماری در 5 سال اخیر بود که امیدوارم کمک کننده باشه.

موفق باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط Sm2 نمایش پست ها
    با سلام

من مهندسی کامپیوتر با معدل 13 از دانشگاه ازاد دارم. و سالی 10 میلیون میتونم خرج کنم. ب نظز شما ارشد رو در کجا در رشته هنر ادامه بدم(ترجیحا امریکا یا کانادا) و یا از کارشناسی هنر شروع کنم در کجا. PORTFOLIO خوبی در نقاشی دارم. چندین نمایشگاه نقاشی. و بازی در تاتر و گرفتن جوایز.
    میخواستم ببینم کلا پیشنهاد شما چیه؟
    ممنون میشم.
    دوست عزیز

سالی 10 میلیون تومان (یعنی کمتر از 3000 دلار امریکا) حتی برای بچه های مهندسی (رشته های کم خرج) هم کفایت نمیکنه چه برسه به رشتۀ شما که معمولا هزینه های تحصیلی بالایی داره. با این اوصاف، بهتره یا توانمندی مالی شما بهبود پیدا کنه یا این که چاره ای ندارید جز این که روی پذیرش فول فاند تمرکز کنید.

من اطلاع موثقی ندارم که شرایط فاندینگ در رشتۀ شما به چه شکلی هست اما در حال حاضر، تصور میکنم تعداد نه چندان زیادی دانشگاه در اروپا وجود داره که هنوز هزینۀ تحصیل در مقطع ارشد صفر هست یا این که کم و قابل تحمله. البته اطلاع ندارم این دانشگاه ها در رشتۀ شما پذیرش دارند یا خیر. به نظر میاد باید اطلاعات بیشتری در این موارد کسب کنید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام من ارشد عمران محیط زیست از دانشگاه تربیت مدرس هستم و یک مقاله آی اس آی و یک کنفرانس بین المللی دارم و تافلم 100 شده و جی ار ایی ندادم و کلا 50 میلیون پول پس انداز دارم. کجا میتونم اپلای کنم؟
    ممنون میشم کمکم کنید

سلام من مدرک آیلتس 6.5 دارم.معدل دیپلمم 16 هست و قصد ادامه تحصیل در رشته علوم کامپیوتر دارم.هزینه ای که میتونم سالانه پرداخت کنم نهایت پنجاه میلیونه.به نظر شما کدوم کشور انتخاب بهتریه؟در ضمن ترجیح میدم کشوری که میرم انگلیسی زبان باشه چون یادگیری یک زبان سوم برام یه خورده مشکل هست

سپاس فراوان

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrastegar نمایش پست ها
    سلام من مدرک آیلتس 6.5 دارم.معدل دیپلمم 16 هست و قصد ادامه تحصیل در رشته علوم کامپیوتر دارم.هزینه ای که میتونم سالانه پرداخت کنم نهایت پنجاه میلیونه.به نظر شما کدوم کشور انتخاب بهتریه؟در ضمن ترجیح میدم کشوری که میرم انگلیسی زبان باشه چون یادگیری یک زبان سوم برام یه خورده مشکل هست

سپاس فراوان
    سلام

گزینه های انگلیسی زبان معروفی که زیاد مورد توجه اپلیکنت هاست، اینهاست:

امریکا کانادا استرالیا نیوزیلند بریتانیا

به نظر میاد که سالی 50 میلیون تومان (یعنی حدودا 15 هزار دلار) در هیچ کدام از این گزینه ها، برای زندگی و تحصیل در مقطع مورد نظر شما کفایت نکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)