صفحه 147 از 188 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Aidamobedi نمایش پست ها
    سلام من در حال تحصیل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی مقطع کارشناسی در دانشگاه رازی کرمانشاه هستم برای ارشد قصد رفتن از ایران رو دارم(صرفا ایتالیا و یا آلمان) دوست دارم رشتمو تغییر بدم(فشن یا طراحی داخلی)البته رشته خودمو اگه بشه ادامه میدم
    باید چه شرایطی داشته باشم؟با توجه به رشته های مورد نظرم چه کشورهایی رو پیشنهاد میدید؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید.
    سوالی که پرسیدید خیلی دیگه پایه ای هست. حتما نگاهی به تاپیک های فروم بکنید ، اطلاعات مناسبی را حتما پیدا خواهید کرد. به صورت کلی باید رزومتون که شامل این موارد میشه قوی باشه: معدل، نمرات زبان، کارهای تحقیقی و پژوهشی(که میتونه شامل مقاله ،پتنت و هر چیز دیگه ای باشه). رزومتون رو در بخش شانس پذیرش مربوطه قرار بدید تا دوستان نظر بدند، در تاپیک رشتتون هم میتونید از دوستانی که در رشته شما فعالیت میکنند کمک بگیرید.
    *** Never Give Up ***

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan8994 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان من یک سوال دارم.واسه فوق لیسانس عمران چه کشوری مناسبه؟من ازاد میخونم با معدل18و5تا مقالهisiدارم.چه کشوری راحت تر بم فاند و یا اسکالر شیپ میده؟
    امریکا؟کانادا؟انگلستان؟ال مان؟
    شما از هر جایی بخواهی پذیرش بگیری نیاز به مدرک زبان داری، با داشتن مدرک زبان از تمام این کشور ها شانس خواهی داشت.(البته برای آمریکا باید GRE رو هم داشته باشی). به نظرم فاکتور های دیگه ای رو مد نظر قرار بدید چون از نظر فاند خیلی فرقی نیست. از نظر شانس دریافت فاند کانادا و آمریکا کشور های بهتری هستند چون از نظر تعداد دانشگاه و بودجه دانشگاه قابل مقایسه با اروپا نیست. اما از نظر مقدار فاند میشه گفت اروپا در بعضی موارد(بیشتر اسکاندیناوی) بهتر هست. باز به نظرم به فاکتور های دیگه مثل اقامت پس از تحصیل ، بازار کار و ... بیشتر توجه کنید.
    *** Never Give Up ***

با سلام

یکی از دوستان بنده که مهندسی عمران هستن حدود 2 سال هست که دارن روزانه به مدت 6 ساعت آلمانی می خونن تا آزمون تستداف شرکت کنن و بتونن آلمان پذیرش بگیرن اما معدل کارشناسیش 14 هست و مسلما پایینه...دوستان اگه ممکنه کمک کنند تا چه دانشگاههایی رو برا ارشد انتخاب کنه تا احتمال اینکه پذیرش بگیره زیاد باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟خواهشا چندتا انتخاب پیش روش بذارید تا راحت تر انتخاب کنه و درخواست و زمانش هدر نشه...

تشکر از دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد

سلام وقت بخیر
    من همین الان عضو اینجا شدم.
    جسارتا جایی نتونستم پیدا کنم و همین جا سوالمو میکنم
    چند مدتی هست میخوام کارایی کنم اما کسی رو ندارم راهنماییم کنه دوستان لطفاً هرکس چیزی میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم.
    بنده در حال حاظر دانشجوی کارشناسی ارشد عمران زلزله هستم البته فقط پایان نامه من مونده که نهایتاً تا شهریور دفاع میکنم و دانشگاه آزاد درس میخونم
    هم کار میکنم هم درس معدلم واسه همون پایینه 15 هستش
    الان دنبال دانشگاهی هستم در جایی که بتونم دکتری بخونم و هم کار بکنم تا هزینه زندگی معمولی داشته باشم البته منه تازه وارد مواردی مانند فاند دیدم اما متوجه نشدم
    هر جای دنیا باشه مشکلی نداره فقط هم بشه کار کرد هم تحصیل چون مشکل سربازی دارم باید ویزای تحصیل بگیرم
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط miladtexas نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من همین الان عضو اینجا شدم.
    جسارتا جایی نتونستم پیدا کنم و همین جا سوالمو میکنم
    چند مدتی هست میخوام کارایی کنم اما کسی رو ندارم راهنماییم کنه دوستان لطفاً هرکس چیزی میدونه راهنماییم کنه ممنون میشم.
    بنده در حال حاظر دانشجوی کارشناسی ارشد عمران زلزله هستم البته فقط پایان نامه من مونده که نهایتاً تا شهریور دفاع میکنم و دانشگاه آزاد درس میخونم
    هم کار میکنم هم درس معدلم واسه همون پایینه 15 هستش
    الان دنبال دانشگاهی هستم در جایی که بتونم دکتری بخونم و هم کار بکنم تا هزینه زندگی معمولی داشته باشم البته منه تازه وارد مواردی مانند فاند دیدم اما متوجه نشدم
    هر جای دنیا باشه مشکلی نداره فقط هم بشه کار کرد هم تحصیل چون مشکل سربازی دارم باید ویزای تحصیل بگیرم
    با تشکر
    سلام
    کمک هزینه های زیادی هست که میتونه کمکتون کنه مخارج تحصیلتون رو بپردازید. اگه بتونید فاند کامل بگیرید که شامل همه موارد میشه. به نظر من فعلا تو همین سایت قسمتهای مختلف رو مطالعه کنید اطلاعات زیادی دستتون میاد. ضمن اینکه میتونید در رابطه با رشته خودتون هم با دوستان هم رشته ایتون مشورت بهتری داشته باشید از اینجا:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...AF%D8%B3%DB%8C

وهمینطوراینجاها:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...B1%D9%87%D8%A7

http://www.applyabroad.org/forum/for...B4%D9%88%D8%B1
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط amirahooi1 نمایش پست ها
    با سلام

یکی از دوستان بنده که مهندسی عمران هستن حدود 2 سال هست که دارن روزانه به مدت 6 ساعت آلمانی می خونن تا آزمون تستداف شرکت کنن و بتونن آلمان پذیرش بگیرن اما معدل کارشناسیش 14 هست و مسلما پایینه...دوستان اگه ممکنه کمک کنند تا چه دانشگاههایی رو برا ارشد انتخاب کنه تا احتمال اینکه پذیرش بگیره زیاد باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟خواهشا چندتا انتخاب پیش روش بذارید تا راحت تر انتخاب کنه و درخواست و زمانش هدر نشه...

تشکر از دوستان
    سلام
    اینجا رو ببینید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%D9%88%D8%B1

Junior Member

سلام
    من ترم 8 مهندسی شهرسازی هستم دانشگاه ازاد با معدل بالای 17 اگه بخوام برای ارشد پذیرش بگیرم چیکار باید بکنم؟ از کجا بدونم کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم
    زبانمم تقریبا در حد مکالمه خوبه ولی آیلتس ندارم آیا لازمه برای پذیرش آیلتس و جی آر ای در مراحل اولیه پذیرش ارسال کنم؟ چه اطلاعاتی لازمه برای شروع؟
    و اینکه من جدای رشتمم کار میکنم و گرافیست هستم آیا توی پذیرش امتیازی داره؟ یا مقالاتی ایرانی که نوشتم تالا؟!
    ممنون میشم کمک کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_sc نمایش پست ها
    سلام
    من ترم 8 مهندسی شهرسازی هستم دانشگاه ازاد با معدل بالای 17 اگه بخوام برای ارشد پذیرش بگیرم چیکار باید بکنم؟ از کجا بدونم کدوم دانشگاه ها شانس پذیرش دارم
    زبانمم تقریبا در حد مکالمه خوبه ولی آیلتس ندارم آیا لازمه برای پذیرش آیلتس و جی آر ای در مراحل اولیه پذیرش ارسال کنم؟ چه اطلاعاتی لازمه برای شروع؟
    و اینکه من جدای رشتمم کار میکنم و گرافیست هستم آیا توی پذیرش امتیازی داره؟ یا مقالاتی ایرانی که نوشتم تالا؟!
    ممنون میشم کمک کنین
    اول توصیه میکنم اگر قبلا ویکی سایت رو مطالعه نکردید یه نگاهی بهش بندازید( کافی روی زبانه ویکی در کنار انجمن کلیک کنید و به بخش های مد نظر از منوی چپ صفحه بروید). معدلتون مناسبه ، برای گرفتن پذیرش باید نمرات زبان رو داشته باشید (ریز این جزییات رو که به کدوم مدارک نیاز دارید رو در ویکی خواهید یافت). سابقه کاری و تجربه میتونه مفید باشه. مقالات به زبان فارسی کمکی نخواهد کرد اگر چه از کسی در مقطع کارشناسی توقع مقاله نمیره ، داشتنش میتونه امتیاز خوبی باشه.
    *** Never Give Up ***

Junior Member

Post کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

با سلام من در حال خوندن رشته بیوتکنولوژی(کارشناسی) هستم و میخواستم بدون کدوم کشور برای رشته هایی مثل بیوتک -ژنتیک و کلا شاخه های پایه ی بیولوژی بستر بهتری دارن از نظر هزینه حداکثر سالی 40 تا 50 میلیون میتونم هزینه کنم ولی به طور کل اطلاعی از هزینه های کشور های مختلف ندارم اگر از حدود هزینه های از کشور های محتلف هم اطلاع دارید ممنون میشم که جواب بدین در ضمن کشوری بیشتر مد نظر خودمه که برای اقامت شرایط راحت تری دارن و میخوام تحصیلم به زبان انگلیسی باسه
    مرسی

Junior Member

سلام.
    من الان پیش دانشگاهیم معدل دیپلمم بالای 17 هست معدل پیش دانشگاهیمم 17 یا 18 به بالا میشه.

میتونم به زودی آیتلس با نمره ی خوب و قابل قبول بگیرم. و قصد تحصیل در رشته ی روانشناسی رو دارم.
    اگر نخوام توی ایران دانشگاه برم (البته میتونم کنکور رو بدم و قبول شم ولی در همین حد) به نظرتون بهترین گزینه برای تحصیلم در مقطع کارشناسی چی میتونه باشه؟
    هزینه تا حدی برام مهمه و اگر مجبور باشم زبان اون کشور رو برای کارشناسی یاد بگیرم مثل کالج و دانشگاه های المان در مقطع لیسانس که به زبان المانی هستن، اگر بشه اون حد مورد قبول رو تا یکسال فرا گرفت مشکلی ندارم.
    اگر کسی تجربه داره یا اطلاعاتی داره حتی خیلی کم ممنون میشم کمکم کنه و در ضمن کلا بهم کشور ها و دانشگاه هایی که به این رشته بیشتر اهمیت میدن رو بهم بگید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)