صفحه 150 از 188 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Member STA74 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط lrn نمایش پست ها
    اخه هنوز یک سال از کارشناسی م مونده ( ولی خب از الان پیگیر شرایطم ک یه دانشگاه خوب پذیرش بگیرم )

رزومه :
    معدل فعلا 15 ( میتونم افزایش بدم این ترم های اخر )
    زبانم خوبه شهریور یا پاییز ازمون تافل میدم میتونم بالای 100 بیارم

همین .
    مقاله نداشتم و نمیدونم چطوری ارائه بدم

دیگه چی نیازه بگم !؟
    آلمان واسه برق

فاند می خواید ایتالیا
    کانادا حتما مقاله میخواد
    بقیه جاها واسه مستر یا خوب نیس یا فاند نداره

Junior Member lrn آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    آلمان واسه برق

فاند می خواید ایتالیا
    کانادا حتما مقاله میخواد
    اخه یکی امریکا رو پیشنهاد کرد

سلام
    برای تحصیل در مقطع دکترا در رشته شیمی دارویی با کسب بورسیه کامل کدام کشور گزینه مناسبی است؟معدلم بالای 17 است.3 تا مقاله دارم.آیلتس 7 دارم وبرای آزمون جی آر ای هم دارم اقدام میکنم
    پیشاپیش از پاسخگویتان متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک ، دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط STA74 نمایش پست ها
    آلمان واسه برق

فاند می خواید ایتالیا
    کانادا حتما مقاله میخواد
    بنظرتون ایتالیا خوبه برای رشته ی فیزیک ؟ من رشتم فیزیک مهندسی هستش و پلی تکنیک میلان این رشته رو در مقطع ارشد داره خوشبختانه.
    البته من معدلم ۱۴ و نیم شد از دانشگاه تهران

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz26294 نمایش پست ها
    سلام
    برای تحصیل در مقطع دکترا در رشته شیمی دارویی با کسب بورسیه کامل کدام کشور گزینه مناسبی است؟معدلم بالای 17 است.3 تا مقاله دارم.آیلتس 7 دارم وبرای آزمون جی آر ای هم دارم اقدام میکنم
    پیشاپیش از پاسخگویتان متشکرم
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

سوالتون کلیه و واقعا نمیشه بهش جواب خاصی داد (من قسمت هایی از کامنت های گذشته رو اینجا کپی میکنم)
    روی این کره خاکی کی میتونه بهتون بگه کدوم کشور برید و کدوم دانشگاه رو انتخاب کنید ؟
    هرکی هم بگه حتما نظر درستی نیست. درست هم باشه حتما نظر کاملی نیست
    اولا که مهاجرت و بعدشم مهاجرت اکادمیک خودش یه مثنویه. منظورم از سختی راهش نیست منظورم از فکریه که باید پشتش باشه. دیتیل داستان رو واقعا باید چک کنید و بعد تصمیم بگیرید
    الان مثلا من یه دوستی بیاد بگه برید دانشگاه تورنتو کانادا اونجا شیمی داروییش خیلی خوبه.... این جواب هیچ کمکی بهتون نمیکنه
    شما باید کل شرایط رو بستجی اول:

۱. محرد هستین یا متاهل
    ۲. قضد برگشت دارید بعد تحصیلتون یا میخوایید بمونید
    ۳. چه رزومه ای دارید و دیتیل این رزومه چیه. کیفیت مقاله هاتون در چه حدیه. محدوده کاری و زمینه کاریتون چیه
    ۴. چه دانشگاه هایی با چه رنکی مد نظرتونه. کسی ممکنه بگه من فقط و فقط برای ۱۰۰ دانشگاه اول دنیا میخوام مهاجرت اکادمیک کنم ولاغیر. این انتخاب کشور رو محدود میکنه
    ۵. توی چه زمینه ای دقیقا دوست دارید کار کنید. گروه های تحقیقاتی فعال در زمینه کاری شما توی چه کشورهایی بیشتر هستند؟
    ۶. چه مدرک زبانی دارید . دادن جی ار ای تون برای امریکاست یا اینکه برای باقی دانشگاه های دنیا هم رشته شما به جی ار ای نیاز داره ؟
    ۹. آیلتس ۷ مینیمم کدوم دانشگاه هاست و اجازه اپلای کجاها رو بهتون میده
    ۱۰. چند ساله میخوایید دکتراتون رو تموم کنید ؟ بعضی جاها دکترا ۴ یا ۵ ساله است و خیلی جاها ۳ یا ۳ ونیم ساله است
    ۱۱...
    ۱۲....
    و شاید هزار تا سوال دیگه

شما با همه این سوالات میتونید کشور هدف رو معلوم کنید
    این کار رو هم هیشکی نمیتونه واستون بکنه جز خودتون.

حالا اینارو بذارید کنار این جور موارد:

۱. اب و هوای اون کشور
    ۲. مردم و فرهنگ اون کشور
    ۳. زبان مردم اون کشور
    ۴. شرایط اقامتی اون کشور برای اینده
    ۵. اگه متاهلید شرایط ویزای همسر و فرزندان برای اون کشور
    ۶. ارتباط کاری یا تحصیلی همسرتون با کشور مقصد
    ۷.....
    و خیلی موارد دیگه

کسی نمیتونه بهتون کشور و دانشگاهی رو معرفی کنه.....
    دراوردن اسم دانشگاه های فعال توی زمینه مورد نظر شما و استادهای مرتبط باهاش کار خودتون و سرچ زدن و چرخیدن توی لیست دانشگاه ها
    به نظر من لیست مثلا ۵۰۰ دانشگاه اول دنیا رو بذارید جلو دستتون (میتونید حتی این لیست رو نه بر اساس رنک جنرال دانشگاه که بر اساس رنک دانشگاه در رشته تخصصی شما مثلا شیمی دارویی پیدا کنید) و دونه دونه تمام گروه های تخصصی شیمی دارویی رو بررسی کنید
    زمینه های کاری رو چک کنید. استادها...ددلاین ها...حقوق و مزایا و فاندها و اسکولارشیپ ها
    برای خودتون یه فایل تشکیل بدید و این ۵۰۰ تا رو بر اساس شرایط شخصیتون مرتب کنید و بعدش از اولی شروع کنید به اپلای یا ایمیل زدن یا وکنسی اپلای کردن و ....

قبل همه اینا هم باید مشخص کنید به نظرم که امریکا رفتنی هستین/ یا کانادا و استرالیا رفتنی/ یا اروپا رفتنی.....(کانادا و استرالیا هم میشه جدا کرد چون سیستمشون با هم فرق میکنه اما من به عنوان کشورهای انگلیسی زبان میذارمشون توی یه دسته به صورت کلی!)
    اروپا با کشورهایی که زبان اصلیشون انگلیسی نیست....بحث اقامتی و اب و هوایی..
    سختی های ویزایی امریکا و شرایط اخیرش
    و داستان های کانادا و استرالیا که مهاجرپذیر تر هستن در حالت کلی ولی خوبی و بدی های خاص خودشونو دارن (توی یه فرومی تفاوت اینا رو بچه ها بررسی کردن و کلی بحث در موردشون هست. الان اسمش یادم نیست. بگردین پیداش میکنین)

خلاصه همه و همه اینا بهتون میتونه کشور مقصد یا ترجیحتون برای کشورهای مقصد رو معلوم کنه.....

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramint16 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، برای مقطع master ، رشته ی امنیت شبکه و اطلاعات چه دانشگاه ها و کشور هایی را پیشنهاد میکنید ؟ بهترین ها کدومند ؟ بهترین از لحاظ سطح علمی دانشگاه ، بهترین از لحاظ زندگی دانشجویی
    ممنونم
    دوست عزیز

این نظر منه شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    پیشنهاد میکنم جواب کامنت قبلی رو بخونید شاید کمکی کنه بهتون...
    سطح علمی دانشگاه ها رو میتونید توی وب سایت های معتبر چک کنید مثلا یکیش top universities
    و وب سایت های دیگه هم هستن که میتونید چک کنید کدوم دانشگاه در زمینه دپارتمان شما رنک بهتری داره

در مورد شرایط زندگی شما رو رجوع میدم به جواب کامنت بالایی

موفق باشید
    ویرایش توسط Mechatronic : April 5th, 2017 در ساعت 05:25 PM دلیل: پست مرجع

Junior Member

سلام دوستان ,

من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم (معدل 14.70), و الان برای ارشد میخوام واسه اروپا اقدام کنم, رشته توریسم, فاند هم نمیخوام (فکر نکنم به رشته ی من اصلا چنین چیزی تعلق پیدا کنه اونم با این معدل و تا اونجا که خوندم چون رشته ی من به زبون انگلیسی بوده بعضی از دانشگاه ها ازم مدرک زبان IELTS یا ... نمیخوان) , و بعد از تحصیل قصد اقامت تو اون کشور رو دارم.

و چون من افسردگی زمستونی دارم نمیتونم کشورایه سردو انتخاب کنم , و انتخابام محدود میشه به پرتغال , اسپانیا و ایتالیا.

حالا به نظرتون به طور کلی بین اینایی که گفتم کدوم کشورا راحت اقامت میدن ؟ شنیدم اسپانیا خیلی سخت گیری میکنه و بعد تحصیل به سختی اجازه ی موندن میده و تو ایتالیا هم کار پیدا نمیشه , ولی از دوستان میگفتن پرتغال بعد از تحصیل 18 ماه فرصت میده که کار پیدا کنی و وضعیت کاری تو پرتغال بهتر از اسپانیا و ایتالیا هستش.

کسی اینجا هست که بتونه راهنماییم کنه ؟ ممنون میشم ازتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

سلام.
    من دانشجوی ترم 4 علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزادم و وقتی با استادام صحبت کردم همشون پیشنهاد دادن که مدرک دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی (که در ایران چند سالی که به لطف پاتولوژیست ها برداشتنش) بگیرم از خارج کشور (کشور خاصی رو نگفتن) و بعد بیام ایران آزمایشگاه بزنم. چندوقته که دنبال دانشگاه های آلمانم و با اینکه یکی از اقواممون که در آلمان استاد دانشگاهه و میگفت این رشته رو دارن ولی من هرچی گشتم نبود و به 6 تا از دانشگاه ها ایمیل زدم گفتن این رشته زیاد رایج نیست در آلمان! میخواستم بدونم شما در این زمینه اطلاعی دارین یا خیر؟ و اینکه به جز آلمان چه کشوری رو پیشنهاد میکنین (برای دکتری حرفه ای علوم آزمایشگاهی)؟ زبانم خوبه ولی مدرک نگرفتم هنوز اما مشکلی نیست. معدلم هم بالای 17. مقاله ام تابستون میرم کارگاه که یاد بگیرم و ترم بعد شروع میکنم.
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

کاربران گرامی؛

تعدادی از پیام های اخیر به دلیل منطبق نبودن با هدف تاپیک (انتخاب کشور مورد نظر برای افرادی که در انتخاب مقصد خود تردید دارند) بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند. لطفا به منظور بررسی شانس پذیرش و دریافت فاند به تاپیک اختصاصی آن (لینک) مراجعه کنید.

با تشکر از همراهی شما
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

سلام . من فارغ التحصیل رشته فیتوشیمی مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران هستم. خیلی علاقمندم که پذیرش تحصیلی و یا بورس بگیرم.معدل کلم 17/39 هست و مقاله هم در دست نوشتن دارم. هنوز آیلتس نگرفتم و میخوام اقدام کنم. میخوام بدونم کدوم کشور بهتر هست و چه دانشگاهی ؟و من از کجا باید شروع کنم؟البته از نظر مالی خیلی تمایل دارم که فاند دریافت بتونم بکنم و کمک هزینه تحصیلی.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)