صفحه 151 از 188 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط prsa نمایش پست ها
    سلام . من فارغ التحصیل رشته فیتوشیمی مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران هستم. خیلی علاقمندم که پذیرش تحصیلی و یا بورس بگیرم.معدل کلم 17/39 هست و مقاله هم در دست نوشتن دارم. هنوز آیلتس نگرفتم و میخوام اقدام کنم. میخوام بدونم کدوم کشور بهتر هست و چه دانشگاهی ؟و من از کجا باید شروع کنم؟البته از نظر مالی خیلی تمایل دارم که فاند دریافت بتونم بکنم و کمک هزینه تحصیلی.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم نظر باقی دوستان رو هم حتما بگیرید

جواب کامنت شماره 1495 توی همین صفحه حتما و حتما اولین جوابی هست که بهتون میدم.
    مطمینم خودتون هم به عنوان یه کارشناسی ارشد دانشگاه تهران با اون کامنت موافقید و میدونید که نمیشه بدون دونستن تموم دیتیل اون سوالا پیشنهاد خاصی رو کرد
    اسم دانشگاه که پیشکش حتی محدوده کشور هم بدون جواب دقیق اون سوالا نمیتونه مشخص بشه (چند کامنت بالاتر یکی از دوستان خیلی منطقی نوشتند که نمیتونن کشورهایی با اب و هوای زمستونی رو تحمل کنند....این جزییات میتونه خیلی جزیی باشه ولی واقعا مهمه....محرد و متاهل بودن شما....پدر بودن و مادر بودن شما و .... و تا اخر......به اون لیست سوالات خیلی سوالات دیگه هم میشه اضافه کرد)

حالا از همه اینا که بگذریم
    از کجا شروع کردنتون تقریبا معلومه. رزومه و مهدل خوبتون رو باید با نمره زبان بالا و پیگیری مقاله هاتون بهتر و بهتر کنید
    در کنار همه اینها هم به سوالات بالا خوب فکر کنید ...شاید یکی از مهمتریناش این باشه که قصد برگشت به کشور رو دارید بعد تحصیلات یا دارید میرید که برید واسه همیشه
    بعدشم میشه چک کردن پروسه های اپلای اون دانشگاه های هدفتون و فالو کردنشون تا رسیدن به هدفتون (برای مناطق مختلف و دانشگاه های متقاوت فروم های تخصصیش میتونه بهتونه خیلی ایده بده)

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط byz6ntium نمایش پست ها
    سلام.
    من دانشجوی ترم 4 علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزادم و وقتی با استادام صحبت کردم همشون پیشنهاد دادن که مدرک دکترای حرفه ای علوم آزمایشگاهی (که در ایران چند سالی که به لطف پاتولوژیست ها برداشتنش) بگیرم از خارج کشور (کشور خاصی رو نگفتن) و بعد بیام ایران آزمایشگاه بزنم. چندوقته که دنبال دانشگاه های آلمانم و با اینکه یکی از اقواممون که در آلمان استاد دانشگاهه و میگفت این رشته رو دارن ولی من هرچی گشتم نبود و به 6 تا از دانشگاه ها ایمیل زدم گفتن این رشته زیاد رایج نیست در آلمان! میخواستم بدونم شما در این زمینه اطلاعی دارین یا خیر؟ و اینکه به جز آلمان چه کشوری رو پیشنهاد میکنین (برای دکتری حرفه ای علوم آزمایشگاهی)؟ زبانم خوبه ولی مدرک نگرفتم هنوز اما مشکلی نیست. معدلم هم بالای 17. مقاله ام تابستون میرم کارگاه که یاد بگیرم و ترم بعد شروع میکنم.
    ممنون
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    من معمولا کشور و دانشگاهی رو به دوستان پیشنهاد نمیکنم
    اما توی مورد شما همینی که تصمیم به برگشت دارید خودش مسیر رو روشن تر میکنه
    به نظرم اروپا میتونه مقصد خوبی باشه (منظورم این نیست باقی جاها براتون خوب نیست!!)
    فقط در حالت خیلی خیلی کلی عرض میکنم کشور هلند رو هم بررسی کنید. فکر میکنم میتونید رشته های شبیه به خودتون رو پیدا کنید
    دانشگاهی مثل Radboudumc رو فقط دارم مثال میزنم براتون (اینهمه تاکیدم بر محکم حرف نزدن فقط و فقط برای اینه که توی این موضوع اصلا و ابدا نمیشه نظر قطعی داد و حتی پیشنهاد دادنم باید با کلی اما و اگر قبلش باشه)
    جواب کامنت شماره 1495 توی همین صفحه حتما و حتمابخونید. اونم جزو جوابم بهتون هست!

موفق باشید

Junior Member

سلام

ارشد كامپيوتر نرم افزار معدل ١٩/٣٤ (پايان نامه مونده)
    يك مقاله كنفرانسي و يك مقاله ژورنال springer دارم و در حال نوشتن مقاله بعدي هستم.
    تافل ١٠٠
    ليسانسم غير مرتبط بوده و مهندسي شيمي

به نظرتون براي مقطع دكتري كدوم كشور انتخاب مناسب تري براي من هست؟
    از نظر آب و هوا و فاصله با ايران مشكلي ندارم
    ولي تصميم دارم بعد از تحصيل در همون كشور مشغول به كار بشم و بتونم اقامت دائم بگيرم و در طول مدت تحصيل هم فاند بگيرم.

ممنون

Junior Member

سلام خسته نباشید
    باتوجه ب اینکه من دانشجوی ترم آخر در رشته مرمت و احیای بناهای تاریخی دانشگاه دولتی هستم با معدل 17.56 میشه کمک کنید کدوم کشور یتونم فوق لیسانس همین رشته رو بخونم..؟ و آیا میتونم بدون هزینه تحصیل کنم؟ مدرک زبان ندارم اما اگه بدونم پذیرش میشم حتما بهترین نمره رو کسب میکنم..
    ممنونم

با سلام خدمت شما دوستان
    من در حال حاضر تمام واحد های لیسانسم را در آزاد تهران مرکز پاس کردم با معدل الان 15.20 ولی هنوز فارغ التحصیل نشدم و می تونم ترمیم معدل بکنم تا 16 بیارمش بالا و زبانم هم در حد 6.5 بوده اما هنوز امتحان رسمی ندادم و 2 سال سابقه کار در بخش انفورماتیک دارم با بیمه
    می خوام بدونم احتیاج به این زمان و هزینه به منظور بالا بردن معدل می باشد یا تاثیر آنچنانی ندارد؟
    برای رشتم چه کشوری بهتر می باشد برای پذیرش ارشد و اگر امکانش باشد در رشته هوش مصتوعی وگرنه رشته های مرتبط
    من به شخصه اسپانیا را دوست داشتم ولی بهم گفتند گرفتن ویزاش خیلی شانسی می باشد
    میخواستم نظر شما دوستان رو راجع به ویزاش بدونم و اینکه کدام کشور بهتر است و اگه راهنمایی دیگری بکنید ممنون میشم
    و بهتر است خودم انجام بدم و یا از طریق شرکت ها
    پیشاپیش ممنون از همگی شما

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezak2n نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان
    من در حال حاضر تمام واحد های لیسانسم را در آزاد تهران مرکز پاس کردم با معدل الان 15.20 ولی هنوز فارغ التحصیل نشدم و می تونم ترمیم معدل بکنم تا 16 بیارمش بالا و زبانم هم در حد 6.5 بوده اما هنوز امتحان رسمی ندادم و 2 سال سابقه کار در بخش انفورماتیک دارم با بیمه
    می خوام بدونم احتیاج به این زمان و هزینه به منظور بالا بردن معدل می باشد یا تاثیر آنچنانی ندارد؟
    برای رشتم چه کشوری بهتر می باشد برای پذیرش ارشد و اگر امکانش باشد در رشته هوش مصتوعی وگرنه رشته های مرتبط
    من به شخصه اسپانیا را دوست داشتم ولی بهم گفتند گرفتن ویزاش خیلی شانسی می باشد
    میخواستم نظر شما دوستان رو راجع به ویزاش بدونم و اینکه کدام کشور بهتر است و اگه راهنمایی دیگری بکنید ممنون میشم
    و بهتر است خودم انجام بدم و یا از طریق شرکت ها
    پیشاپیش ممنون از همگی شما
    با سلام

برای مقطع فوق لیسانس معمولا پذیرش گرفتن کار سختی نیست (در مقایسه با دکترا). گرچه که باید هزینه بیشتری بکنید. بنابراین اگر وقت و یا اشنایی با نحوه اپلای کردن ندارید از طریق موسسات اقدام کنید.

اگر پذیرش دانشگاه های اروپای غربی مثل اسپانیا رو داشته باشید, ویزا گرفتن کار نسبتا راحتی است.

ارادت

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz26294 نمایش پست ها
    سلام
    برای تحصیل در مقطع دکترا در رشته شیمی دارویی با کسب بورسیه کامل کدام کشور گزینه مناسبی است؟معدلم بالای 17 است.3 تا مقاله دارم.آیلتس 7 دارم وبرای آزمون جی آر ای هم دارم اقدام میکنم
    پیشاپیش از پاسخگویتان متشکرم
    سلام

در اروپا برای کشورهای هلند و المان شانس مناسبی دارید.

موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

درود!
    لیسانس معدل 17 و خورده ای
    بدون مقاله
    آیلتس 6.5
    هزینه شخصی تقریبا هیچی
    بین کره و آلمان نظرتون چیه برای ارشد هوش مصنوعی یا شبکه
    فاند و بورس بالاترین اهمیتو داره درضمن مدرک زبان آلمانی B2
    متشکر
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Junior Member

سلام دوستان
    ببخشید برای بار دوم این پیام رو میزارم، چون پاسخی بهش داده نشده بود دوباره گذاشتمش

میخواستم راهنمایی ام کنید برای انتخاب کشور و مقطع تحصیلی

1ـکارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد دارم.
    2ـ تا چند وقته دیگه آیلتس هم میگیرم ( انشالله نمره حدود 7 و یا 7.5).
    3ـ در حال حاضر هم دانشجوی رشته مدیریت منابع انسانی دانشگاه تهرانم.
    4ـ در رابطه با وضعیت مالی شاید بتونم هزینه یک سال تحصیل در اروپا رو تهیه کنم.
    5ـ معدل کارشناسیم هم 16.39 شده مجرد ام.
    راستش می خوام بعد تحصیلم اونجا بمونم کار کنم و اقامت بگیرم.

راستش خودم علاقه شدیدی به کامپیوتر دارم، اگر امکانش باشه حاضرم یه کارشناسی مجدد تو رشته کامپیوتر بگیرم.
    اگر اتریش یا آلمان اقدام کنم تو رشته مترجمی خوبه یا نه؟ چون کمی علاقه به این رشته دارم.
    لطفا در این رابطه راهنمایی کنید
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPC-Geotechnical Engineering

دانشجوی دکترا یه پروژه انجام میده و یا کلی کاره دیگه استاده از اون میکشه بابت اون فاند میگیره. برای دانشجوی ارشد توی اروپا شانس خیلی کمی وجود داره که بتونه از بورسیه های مخصوص دانشجوهای اروپا استفاده کنه. حتی برای بچه خود اینجا هم خیلی رقابتی هست. بنابرای من شانس خیلی کمی رو براتون متصور هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ElittA نمایش پست ها
    درود!
    لیسانس معدل 17 و خورده ای
    بدون مقاله
    آیلتس 6.5
    هزینه شخصی تقریبا هیچی
    بین کره و آلمان نظرتون چیه برای ارشد هوش مصنوعی یا شبکه
    فاند و بورس بالاترین اهمیتو داره درضمن مدرک زبان آلمانی B2
    متشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)