صفحه 153 از 188 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط nemonemo نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    من تازه وارد هستم و بلد نیستم تایپیک بزنم و تو سرچ هم چیزی دستگیرم نشد.
    من 30 سالمه و زمانی که دیپلم گرفتم شرایط ادامه تحصیل نداشتم ولی الان میتونم ...
    من دبپلم حسابداری دارم از کارو دانش
    چند وقت پیش یکی از دوستانم راجع به پذیرش رایگان برای دانشگاه تو اروپا صحبت کرد و تصمیم گرفتم تحقیق کنم که برای من عملی هست یا نه؟
    دقیقا نتونستم بفهمم چه مدارکی لازم داره و اصلا برای شرایط من میشه یا نه
    ممنون میشم منو راهنمایی کامل کنید.
    پذیرش رایگان به این معنا نیست که به شما کمک هزینه برای تحصیل داده بشه؛ نهایتش هزینۀ ناچیزی برای شهریۀ دانشگاه می پردازید. چهار سال هزینۀ زندگی با شماست.
    براتون مطلوبه؟
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    دوستان کدوم کشورهای اروپایی به نسبت راحت تر به دانشجوی ارشد فاند میدن؟
    شانس دریافت فاند در مقطع ارشد خیلی پایینه. چندان نمیشه روی این آپشن حساب باز کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دیپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    پذیرش رایگان به این معنا نیست که به شما کمک هزینه برای تحصیل داده بشه؛ نهایتش هزینۀ ناچیزی برای شهریۀ دانشگاه می پردازید. چهار سال هزینۀ زندگی با شماست.
    براتون مطلوبه؟
    سلام.
    حالا هزینه ناچیزش اکیه.. فوقش اکه اجازه کار داشته باشم پاره وقت طبق قانونش کار میکنم.
    چون میدونم برای تحصیل رایگان باید زبون رسمی اون کشور رو بلد باشم.
    من هنوز نمیدونم برای کجا میتونم پذیرش بگیرم
    ممنون

حالا راه حل چیه دوست عزیز؟
    ویرایش توسط Mechatronic : May 19th, 2017 در ساعت 07:15 PM دلیل: ترکیب دو پست

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام.
    حالا هزینه ناچیزش اکیه.. فوقش اکه اجازه کار داشته باشم پاره وقت طبق قانونش کار میکنم.
    چون میدونم برای تحصیل رایگان باید زبون رسمی اون کشور رو بلد باشم.
    من هنوز نمیدونم برای کجا میتونم پذیرش بگیرم
    ممنون

حالا راه حل چیه دوست عزیز؟
    به کدام زبان مسلط هستید؟ تحصیل توی مقطع لیسانس در اکثریت قریب به اتفاق موارد به زبان بومی انجام میشه. اجازۀ کار همزمان با تحصیل در مقطع لیسانس هم نکته ایه که باید بررسی کنید که آیا کشور هدفتون اجازه میده یا نه. تأثیر منفی کار روی تحصیل در این مقطع هم که غیر قابل انکاره. حجم درس های مقطع لیسانس بالاست.

راه حل بستگی به پتانسیل و داشته های شما داره. راه حل منطقی تر اینه که داخل ایران لیسانس بگیرید و بعد از ایران خارج بشید.

سلام دوستان
    من لیسانس زیست شناسی عمومی از دانشگاه شیراز دارم و هم اکنون در حال تحصیل در رشته ی علوم تشریح و آناتومی در مقطع ارشد در دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم.معدل لیسانسم 15.11 و معدل ارشدم نزدیک به 17 هست.در مقطع ارشد استعداد درخشان و رتبه اول هم هستم.تا به الان 2 تا مقاله دارم که هنوز سابمیت نکردم و مقاله ی مربوط به پایان نامه م هم هست که مطمئنا جای خوبی چاپ میشه.در دانشگاه دروس عملی بافت شناسی و آناتومی رو تحت واحد کارآموزی تدریس میکنم.زبانمم بد نیست و دارم میخونم واسه آیلتس ایشالا
    برای phd مایلم نوروساینس یا پاتولوژی بخونم اما مشکلم اینه که بشدت در انتخاب کشور و شهر تردید دارم.وضعیت مالیم چندان مناسب نیست و باید حتما فاند یا اسکالرشیپ بگیرم.
    خودم با کمی تحقیق کشور های آلمان،سوئد،هلند،فنلاند،اس ترالیا،نیوزلند،کانادا و آمریکا رو پسندیدم.
    زندگیم و شاد بودنم برام صد در صد از درس مهمتره و میخوام جایی زندگی کنم که آب و هواش مناسب باشه و شرایط زندگی اوکی و امید به زندگی بالا باشه.ضمن اینکه مهمه بعد از پایان تحصیلم بتونم اقامت بگیرم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری دیپلم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    به کدام زبان مسلط هستید؟ تحصیل توی مقطع لیسانس در اکثریت قریب به اتفاق موارد به زبان بومی انجام میشه. اجازۀ کار همزمان با تحصیل در مقطع لیسانس هم نکته ایه که باید بررسی کنید که آیا کشور هدفتون اجازه میده یا نه. تأثیر منفی کار روی تحصیل در این مقطع هم که غیر قابل انکاره. حجم درس های مقطع لیسانس بالاست.

راه حل بستگی به پتانسیل و داشته های شما داره. راه حل منطقی تر اینه که داخل ایران لیسانس بگیرید و بعد از ایران خارج بشید.
    سلام ..خودم تا pre-ielts قبلا خونده بودم البته اگه بخوام برای تحصیل برم مسلما اینجا دوره زبان اون کشور رومیرم مثلا المان میدونم تا b-2 میخواد ...
    پس من تا b-2 اول میخونم
    حالا پیشنهاد شما با توجه به شرایط من به نظر شما کدوم کشوره؟
    مثلا میدونم اتریش خوبه شرایطش..اجازه کارو میده..تحصیل یا رایگانه یا هزینش خیلی ناچیزه-خوابگاه هم تعلق میگیرهبا هزینه فوق العاده کم...به فرض غیر از اتریش جایی دیگه هست؟
    درسته منطقیش اینه اول لیسانسو بگیرم بعد برم ولی خوب شرایط سن هم مد نظره . ینی 30 سال کم نیس..شاید شرایط دانشگاه ها هم عوض شه..توان خود منم مهمه..
    میتونین بیشتر راهنماییم کنین؟
    فاکتورایی که نیازه رو بهم میگید؟

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام ..خودم تا pre-ielts قبلا خونده بودم البته اگه بخوام برای تحصیل برم مسلما اینجا دوره زبان اون کشور رومیرم مثلا المان میدونم تا b-2 میخواد ...
    پس من تا b-2 اول میخونم
    حالا پیشنهاد شما با توجه به شرایط من به نظر شما کدوم کشوره؟
    مثلا میدونم اتریش خوبه شرایطش..اجازه کارو میده..تحصیل یا رایگانه یا هزینش خیلی ناچیزه-خوابگاه هم تعلق میگیرهبا هزینه فوق العاده کم...به فرض غیر از اتریش جایی دیگه هست؟
    درسته منطقیش اینه اول لیسانسو بگیرم بعد برم ولی خوب شرایط سن هم مد نظره . ینی 30 سال کم نیس..شاید شرایط دانشگاه ها هم عوض شه..توان خود منم مهمه..
    میتونین بیشتر راهنماییم کنین؟
    فاکتورایی که نیازه رو بهم میگید؟
    من اطلاعات موثقی از مقطع لیسانس ندارم و متأسفانه کمک خاصی نمیتونم بکنم. در مورد هزینه ها، اروپای شرقی ارزانتره اما به همین اندازه هم کیفیت دانشگاه ها پایین تره. اسکاندیناوی جای خوبیه برای تحصیل و فکر کنم هنوز هزینه های تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلیش پایینه. امیدوارم مقطع لیسانس هم به همین شکل باشه.

پیشنهادم اینه که برید سراغ کشورهایی که درصد تکلم به زبان انگلیسی بالاتری دارند:

هلند
    نروژ
    سوئد
    دانمارک
    اتریش
    آلمان
    فنلاند

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_kh1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس زیست شناسی عمومی از دانشگاه شیراز دارم و هم اکنون در حال تحصیل در رشته ی علوم تشریح و آناتومی در مقطع ارشد در دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستم.معدل لیسانسم 15.11 و معدل ارشدم نزدیک به 17 هست.در مقطع ارشد استعداد درخشان و رتبه اول هم هستم.تا به الان 2 تا مقاله دارم که هنوز سابمیت نکردم و مقاله ی مربوط به پایان نامه م هم هست که مطمئنا جای خوبی چاپ میشه.در دانشگاه دروس عملی بافت شناسی و آناتومی رو تحت واحد کارآموزی تدریس میکنم.زبانمم بد نیست و دارم میخونم واسه آیلتس ایشالا
    برای phd مایلم نوروساینس یا پاتولوژی بخونم اما مشکلم اینه که بشدت در انتخاب کشور و شهر تردید دارم.وضعیت مالیم چندان مناسب نیست و باید حتما فاند یا اسکالرشیپ بگیرم.
    خودم با کمی تحقیق کشور های آلمان،سوئد،هلند،فنلاند،اس ترالیا،نیوزلند،کانادا و آمریکا رو پسندیدم.
    زندگیم و شاد بودنم برام صد در صد از درس مهمتره و میخوام جایی زندگی کنم که آب و هواش مناسب باشه و شرایط زندگی اوکی و امید به زندگی بالا باشه.ضمن اینکه مهمه بعد از پایان تحصیلم بتونم اقامت بگیرم.
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام

به نظر برای کشورهای اروپای غربی نظیر هلند,بلژیک,المان,سوئیس و لوکزامبورگ اقدام کنید.

ارادت

Junior Member

دوستان سلام
    میخوام برای mba از یکی از دانشگاه های المان پذیرش بگیرم
    شرایطم هم اینجوریه
    نمره پیش دانشگاهی 16.4
    رتبه کنکور 3000
    مکانیک روزانه فردوسی مشهد اما بعد 9 ترم انتقالی گرفتم به غیر انتفاعی
    معدل لیسانس 15
    سوالم اینه که با نمره ایلتس و امتحان جی مت میشه تاثیر مورد قبول نبودن مدرک کارشناسی رو کم کرد یا نه
    اصن با این شرایط میتونم واسه مستر پذیرش بگیرم؟
    ممنون میشم کمک کنید

اصن الملن به کنار،کجت میتونم پذیرش بگیرم؟؟

Junior Member iaaa90 آواتار ها

سلام
    دوستان من کارشناسی فیزیک حالت جامد دارم از دانشگاه پیام نور با معدل 13.7
    مدرک زبان ندارم ولی انگلیسی نسبتا سطحم خوبه
    کارشناسی ارشد خواجه نصیر قبول شدم,فیزیک هسته ای
    ولی چون شبانه بود ومدرکش نسبت به هزینش نمیصرفید,ادامه ندادم
    میخواستم ببینم , بنظرتون چه کشوری برای ارشد فیزیک شانسم بیشتره
    و چطوری باید اقدام کنم؟
    الان حدود شش ماهه خودمو اسیر موسسه ها کردم ولی حس خوبی نسبت بهشون ندارم
    و تو سایتای مختلفی که میخونم راهنمایی کاملی نکردن!
    واقعا لطف میکنید اگه راهنماییم کنید.
    پیروز باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)