صفحه 16 از 188 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ata210 نمایش پست ها
    مقاله ندارم اما 2 3 تا مدرک دارم 2 تاش ماله نرم افزار مرتبط با رشته ی مکانیک
    تافلم فک کنم بتونم 80 85 بگیرم
    با توجه به اینکه شرایط و مدارک مورد نیاز برای اپلای کشورها و دانشگاه های مختلف متفاوت است. شما باید بگید چه هدفی توی ذهنتون هست تا بشه به شما کشور و دانشگاهی رو پیشنهاد داد. مثلا ارزان بودن زندگی، کیفیت دانشگاه، رشته مثلا مکانیک قوی، کشور زیبا، .... !؟
    -----------------------

God Knows The Best

سلام من فارغ التحصیل رشته ارشد الکترونیک آزاد هستم البته مهندسی الکترونیک دولتی دارم. میخوام دکترا بخونم زبان انگلیسی خوبه دارم کلاس میرم که بتونم تافل یا ایلتس بدم. اولویت خودم در زمینه ابزار دقیق پالایشگاه یا رشته های مرتبط با کنترل است. سابقه کار ابزار دقیق نفتی دارم. بهترین گزینه برای من بورسیه است اگر آمریکا یا کانادا باشه بهتره بعدا اروپا . دانشگاه تقریبا معتبر باشه .هدف فقط ادامه تحصیل است و اخذ مدرک دکترا است چون میتونم کار پیدا کنم . مقاله داخلی یکی دارم . خارجی ندارم هم . معدل ارشد بالای 15 است. بنظرتون کدام کشور و دانشگاه بهترین گزینه است.

با سلام ،
    من دانشجوی فوق لیسانس بیوتکنولوژی هستم در هند ،می‌خوام بدونم به نظر شما کدوم کشور رو انتخاب کنم و کی‌ باید شروع کنم،از نظر مالی اگه بورس نشم یا فاند نگیرم نمیتونم درس بخونم! ترم۴ هستم و فیرست کلاس .
    و اینکه به توجه به اینکه نمره‌های ترم ۴ تا ژانویه ۲۰۱۳ ممکن بیاد،می‌تونم اقدام کنم و مدرکمو بعد تحویل بدم؟
    با احترام

Member zohrefadaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University Putra Malaysia - UPM

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam dadashi نمایش پست ها
    با سلام ،
    من دانشجوی فوق لیسانس بیوتکنولوژی هستم در هند ،می‌خوام بدونم به نظر شما کدوم کشور رو انتخاب کنم و کی‌ باید شروع کنم،از نظر مالی اگه بورس نشم یا فاند نگیرم نمیتونم درس بخونم! ترم۴ هستم و فیرست کلاس .
    و اینکه به توجه به اینکه نمره‌های ترم ۴ تا ژانویه ۲۰۱۳ ممکن بیاد،می‌تونم اقدام کنم و مدرکمو بعد تحویل بدم؟
    با احترام
    به نظر من
    انتخاب کشور به فاکتورهایی مثل وضعیت مالی و معیارهای زندگی مربوط میشه که شما درخواستتون رو کامل بیان نکردین.
    و هر زمان که یک ترم مونده به پایان تحصیل اقدام کنید. و البته زمانی که احساس کنید رزومه خوبی برای گرفتن فاند دارید.
    بله بعضی مدارک رو میشه بعدا تحویل داد.
    -----------------------

God Knows The Best

Junior Member

سلام دوستان
    اگه میشه منم یکم راهنمایی کنید. من لیسانس الکترونیک از دانشگاه دولتی شهرستان دارم.معدلم خیلی کمه(13.5) و از الان تا یک سال دیگه وقت دارم یه جایی رو برای ادامه تحصیل پیدا کنم چون نمی خام ایران وقتمو تلف کنم . میخام شروع کنم زبان خوندن و اگه لازم باشه gre . برای کجا اقدام کنم که یا فوند داشته باشه یا بتونم کار کنم تا حد اقل نصف هزینمو در بیارم.تا سالی 6 7 تومنم میتونن ساپورتم کنن؟

سلام، من واسه انگلستان اقدام کرده بودم ولی به دلیل Reject شدن ویزا سر مسائل تحریم بانک مرکزی، نمیتونم برم.

الان میخوام واسه مستر تو زمینه Business اقدام کنم. معدلم 14.79 هست و IELTS 6.5

کدوم کشور یا دانشگاه رو پیشنهاد میکنین؟ نمیخوام هزینش زیاد باشه...
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasra1366 نمایش پست ها
    سلام، من واسه انگلستان اقدام کرده بودم ولی به دلیل Reject شدن ویزا سر مسائل تحریم بانک مرکزی، نمیتونم برم.

الان میخوام واسه مستر تو زمینه Business اقدام کنم. معدلم 14.79 هست و IELTS 6.5

کدوم کشور یا دانشگاه رو پیشنهاد میکنین؟ نمیخوام هزینش زیاد باشه...
    دوستم دیگه فک نککم گرون تر از انگلیس باشه! وقتی شما قصد اونجا رو داشتی یعنی از عهدش برمیاید دیگه. درسته؟
    اگه همون قد پول دارید سوید با اینکه پولی شده راحت تر بتون پذیرش میده چون متقاضیش کمتر شده

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    دوستم دیگه فک نککم گرون تر از انگلیس باشه! وقتی شما قصد اونجا رو داشتی یعنی از عهدش برمیاید دیگه. درسته؟
    اگه همون قد پول دارید سوید با اینکه پولی شده راحت تر بتون پذیرش میده چون متقاضیش کمتر شده
    حق با شماست، انگلستان شاید گرون ترین کشور واسه زندگی و تحصیل باشه. اما با توجه به بالا رفتن شدید نرخ ارز و مهمتر از اون یه سری تجربیاتی که خودم این چند وقته به دست آوردم، ترجیح میدم به کشوری برم که هزینش کمتر باشه اما زندگی دانشجویی راحت تری داشته باشم. رک بگم، ریخت و پاش بیشتری بکنم.

در مورد سوئد، فکر کنم تاریخ Apply گذشته باشه. من زیاد وقت ندارم. چون مشمول هستم. و تقریبا 6 ماه تموم شده. باید همین انگلستان رو دیفر کنم، بعد اگه بشه یه جوری تا قبل شهریور پذیرش جای دیگه رو بگیرم.
    تاریخ ساخت پروفایل و ورود به پول: 18/04/2019
    تاریخ دریافت (ITA) دعوتنامه: 01/05/2019
    مدیکال و بایومتریک: 04/07/2019

Junior Member

سلام دوستان
    من 21 سالمه لیسانس مهندسی تکنولوژی معماری دارم 3تا مقاله تو 3تا مجله داخلی چاپ کردم. دارم واسه ایلس می خونم فکر میکنم 7 بتونم بگیرم. چند تا مدرک فنی و حرفه ای دارم. معدل لیسانسم 15/45 هست. معدل فوق دیپلمم 14/98 هست می تونم سالی 20 میلیون تومان هزینه کنم میخواستم مستقیم واسه دکترا اقدام کنم ولی نمی دونم کدوم کشور و کدوم دانشگاه. ممنون می شم اگه بهم کمک کنین. میتونم واسه کانادا اقدام کنم؟

Junior Member

ايا كسي اطلاعي از اين موضوع دارد كه شرايط پذيرش از انگليس به چه صورت چون شنيده ام شرايط ويزا دادن انقدر سخت شده كه اكثر دوستاني كه حتي پذيرشهاي خوب داشته اند از سفارت ابوظبي ريجكت شده اند ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)