صفحه 51 از 188 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

مريم هستم فوق ليسانس علوم ارتباطات اجتماعي از دانشگاه ازاد تهران با معدل 15/80 كه ليسانس هم همين رشته است . زبان انگليسي را دارم مي خونم و يك مقاله داخلي دارم . 5 سال سابقه تدريس به صورت حق التدريس در دانشگاه ازاد مشهد و 4 سال سابقه كار اجرايي در يكي از ادارت دولتي مشهد و برگزاري كارگاه اموزشي به مدت 2 روز در يكي از ارگانهاي دولتي را دارم .تلاش مي كنم براي ادامه تحصيل بورس بگيرم ترجيحا استراليا . ولي تا الان به نتيجه اي نرسيدم و مراكز مشاوره اي قابل اعتمادي را هم پيدا نكردم كه در اين زمينه راهنمايي ام كنه . اگر لطف كنيد و كمكم كنيد كه چكار بايد بكنم ممنون مي شم ازتون
    مرسي

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط bookkkk نمایش پست ها
    مريم هستم فوق ليسانس علوم ارتباطات اجتماعي از دانشگاه ازاد تهران با معدل 15/80 كه ليسانس هم همين رشته است . زبان انگليسي را دارم مي خونم و يك مقاله داخلي دارم . 5 سال سابقه تدريس به صورت حق التدريس در دانشگاه ازاد مشهد و 4 سال سابقه كار اجرايي در يكي از ادارت دولتي مشهد و برگزاري كارگاه اموزشي به مدت 2 روز در يكي از ارگانهاي دولتي را دارم .تلاش مي كنم براي ادامه تحصيل بورس بگيرم ترجيحا استراليا . ولي تا الان به نتيجه اي نرسيدم و مراكز مشاوره اي قابل اعتمادي را هم پيدا نكردم كه در اين زمينه راهنمايي ام كنه . اگر لطف كنيد و كمكم كنيد كه چكار بايد بكنم ممنون مي شم ازتون
    مرسي
    دانشگاه های استرالیا معمولاً به معدل لیسانس و مقالات معتبر منتشر شده، خیلی حساس هستند. شما شانس ویژه ای در این کشور نخواهید داشت.
    اگر همچنان اصرار به استرالیا دارید، شاید مجبور بشید که بدون فاند، به دانشگاه متوسطی برید.
    در غیر این صورت، باید برای سایر کشورها اقدام کنید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

ببخشيد يك سوال ديگه داشتم اگه بتونم 2 مقاله isi و دو مقاله داخلي را نشر دهم به گرفتن بورس از استراليا مي تونم اميدوار باشم
    2- اقامت برادرم در استراليا مي تونه به بورس من در ان جا كمك كنه ؟
    3- به نظر شما پذيرش در نيوزلند به چه ترتيب است ؟ ايا من را با شرايط اوليه قبول مي كنه ؟
    مرسي

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال کلی راجع به انتخاب دانشگاه (برای دروه PhD) داشتم.. کدوم مورد را در انتخاب دانشگاه در نظر بگیرم، رنک دانشگاه یا پیشرفته بودن علمی کشور؟؟؟؟
    مثلا دانمارک که کلا 5 تا دانشگاه با رنک زیر 500 داره، اگه از یک دانشگاه با رنک 90 داره پذیرش بگیرم و برم بهتره یا توی یک کشور مثل آلمان که 40 تا دانشگاه با رنک زیر 500 داره از یه دانشگاه ایی با رنک 150 پذیرش بگیرم و برم ؟؟؟؟؟
    ممنون

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط bookkkk نمایش پست ها
    ببخشيد يك سوال ديگه داشتم اگه بتونم 2 مقاله isi و دو مقاله داخلي را نشر دهم به گرفتن بورس از استراليا مي تونم اميدوار باشم
    2- اقامت برادرم در استراليا مي تونه به بورس من در ان جا كمك كنه ؟
    3- به نظر شما پذيرش در نيوزلند به چه ترتيب است ؟ ايا من را با شرايط اوليه قبول مي كنه ؟
    مرسي
    1- مقالۀ ISI خوب، میتونه مؤثر باشه ولی مقالۀ داخلی نه.
    2- نمیدونم.
    3- اطلاع دقیقی ندارم.

کلاً شما برای استرالیا، باید تلاش زیادی بکنید که پذیرش و فاند دریافت کنید. کارتون خیلی سخته؛ خصوصاً چون فاند می خواید.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط EAR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال کلی راجع به انتخاب دانشگاه (برای دروه PhD) داشتم.. کدوم مورد را در انتخاب دانشگاه در نظر بگیرم، رنک دانشگاه یا پیشرفته بودن علمی کشور؟؟؟؟
    مثلا دانمارک که کلا 5 تا دانشگاه با رنک زیر 500 داره، اگه از یک دانشگاه با رنک 90 داره پذیرش بگیرم و برم بهتره یا توی یک کشور مثل آلمان که 40 تا دانشگاه با رنک زیر 500 داره از یه دانشگاه ایی با رنک 150 پذیرش بگیرم و برم ؟؟؟؟؟
    ممنون
    به طور کلی نمیشه نسخه پیچید ولی شرایط آلمان بهتره.

درود به همه
    برای تحصیل در رشته آی پی
    فوق لیسانس ایران ، لیسانس و فوق و لیسانس و دکترا خارج از ایران
    چه کشوری مناسب هست ؟ همین بازار کار و سطح علمی دانشگاه هاش ! برای ای تی و هم شهریه و هزینه زندگی و...
    ؟

Junior Member

سلام دوستان
    لیسانسم کامپیوتر ( سخت افزار ) با معدل 14 از دانشگاه آزاد
    فوق لیسانسم مدیریت امور شهری با معدل 18 از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی ( یک مقاله چاپ شده داخلی )
    آیلتس 6
    برای دکترا میخوام بورس بگیرم ، لطفا راهنمایی کنید که توی چه کشوری میتونم مدیریت شهری و یا رشته های نزدیک به اون رو ادامه بدم ، چون این رشته جدید هست و ایران دکتراشو نداره ، اساتید ما فرانسه رو پیشنهاد دادند . کسی میدونه چه کشوری به رشته های مدیریت به خصوص حوزه های امور شهری - فرهنگی - بین المللی اهمیت بیشتری میده ؟ یعنی کدوم کشور دانشگاه های بیشتر و معتبر تری در رشته من ( مدیریت شهری/urban management )داره ، و بازار کار بهتری در این رشته .
    آیا با این شرایط میتونم بورس بگیرم ؟
    ممنون

Junior Member

سلام من میخواستم در یکی از کشور های آلمان ، کانادا ، انگلیس یا فنلاند در در مقطع کارشناسی ارشد تخصیل کنم امسال کنکور سراسری دادم و میخواستم بدونم برای مقطع لیسانس چه رشته ای باید بخونم که برای ادامه تحصیلم در یکی از این کشور ها راحت تر باشه ، من رشته ی ریاضی هستم و بجز رشته های کامپیوتر ، برق و صنایع بقیه رشته ها رو میتونم برم ، ممنون میشم راهنماییم کنید با توجه به اینکه وقت انتخاب رشته هم داره میگذره وقتم برای تصمیم گیری کمه .

Junior Member

با سلام به تمامی اعضا :
    یه سوال داشتم که اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم.من مهندس مکانیک گرایش حرارت و سیالات هستم و از دانشگاه شهیدباهنر کرمان فارغ التحصیل شدم معدلم 13 است ولی نمره دروس اصلیم خوبه و اغلب بالای 15 است.آیلتس 6 دارم و چندتایی هم مدارک مربوط به نرم افزارای مرتبط به رشته ام را دارم.ماه آینده میخوام GRE دوتا هم مقاله دارم که دارم روشون کار می کنم اما هنوز چاپ نشدن.
    زمینه مورد علاقه ام هم انرژی است.حالا سوالم اینه که برای کدام دانشگاه ها شانس گرفتن پذیرشم خوبه که هم رنکینگ خوبی داشته باشه و هم هزینه هاش به نسبت خوب باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)