صفحه 56 از 188 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    برای دادن پذیرش در رشتۀ معماری، یک سری از دانشگاه ها، نمونه کار درخواست میکنند. شما چطور میتونید این مورد رو فراهم کنید؟ اگر بتونید این مسئله رو حل کنید، قاعدتاً میتونید برای اکثر کشورها اقدام کنید.
    بعدش کار کنید یعنی کی؟ همزمان با درس یا بعد از فراغت؟ بعد از فراغت که به اوضاع کار کشور مقصد ربط داره و حین درس هم تقریباً باید قید کار همزمان با تحصیل رو بزنید. کشورهای دیگه مثل ایران نیستند که همزمان با 20 واحد درسی در یک ترم، شغل تمام وقت هم داشته باشید.

اینکه چطور تسریع کنید، ساده هست. هر چه سریعتر دانشگاه های مقصد رو انتخاب کنید و مدارک مورد نیاز رو فراهم کنید. قدر مسلم اینکه نمرۀ زبان برای همه جا ضروری هست.

مرسی از جوابتون . واسه کار منظورم بعد از فراغت از تحصیل بود . اینکه بتونم با مدرک معماری کار کنم و اون کشور تو معماری بازار کار داشته باشه . من فکر می کردم نمونه کار و مقاله فقط واسه دانشگاه هاییه که خیلی سطح بالا هستن و سخت پذیرش میدن. یعنی تو اکثر دانشگاه ها اینو ازم میخوان ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط zhrr نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون . واسه کار منظورم بعد از فراغت از تحصیل بود . اینکه بتونم با مدرک معماری کار کنم و اون کشور تو معماری بازار کار داشته باشه . من فکر می کردم نمونه کار و مقاله فقط واسه دانشگاه هاییه که خیلی سطح بالا هستن و سخت پذیرش میدن. یعنی تو اکثر دانشگاه ها اینو ازم میخوان ؟
    بازار کار معماری که همه جا وجود داره. البته کشورهایی که در حال پیشرفت و ساخت و ساز هستند، فرصت های بیشتری خواهند داشت. با این وصف، میتونید برای کشورهای متعددی اپلای کنید.
    تا جایی که من دیدم، نمونۀ کار میتونه در دانشگاه های متنوعی (از نظر رنکینگ) درخواست بشه. اطلاعات دقیقتر رو از متخصصین هم رشته تون بپرسید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomif نمایش پست ها
    مرسی از پاسخت.
    توی کدوم کشور های اروپایی کار واسه مهندسی برق قدرت بیشتر هست؟؟؟؟
    ببین مثلا مثه رشته معدن نیست که بگیم کجاها کار داره یا نه اما میشه گفت باید روی ایتالیا و نروژ زیاد کار کنی.
    کربلایم آرزوست...

کارشناسی مهندسی رباتیک - موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری - معدل16.62- آیلتس آخر این ماه شرکت میکنم ولی نمره 7 خواهم گرفت- مقاله ندارم
    پژوهشگر نمونه رشته رباتیک- پروژه کارشناسی "طراحی و ساخت بازوی دولینکی صفحه ای" هست که اولین ربات ساخته شده در دانشگاه می باشد(نمره پروژه20)/ دوره کارآموزی3ماهه در کارخانه کوکاکولا با مبحث سنسورینگ کار کردم.
    با این شرایط چه کشوری مناسب مستر با فاند خوب می باشد؟
    اطلاعاتی که با توجه به فروم بدست آوردم این طور بود که اروپا خیلی سخت ویزا میده و آمریکا هم مستر خیلی کم میگیره. گزینه ی خوب کانادا هست که به نمره زبان خیلی توجه می کنند.
    حالا سوال دیگه ای که پیش میاد با این شرایطی که من دارم با کسب نمره GREو IELTS بالا امکان فاند گرفتن هست؟ فقط کانادا مستر خوب میگیره اون هم با توجه به نمره زبان انگلیسی؟ چه کشورهای دیگه ای امکان ادامه تحصیل با گرفتن فاند هستند؟
    بی صبرانه منتظر جوابتون هستم

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

نقل قول نوشته اصلی توسط Marigoldnew نمایش پست ها
    کارشناسی مهندسی رباتیک - موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری - معدل16.62- آیلتس آخر این ماه شرکت میکنم ولی نمره 7 خواهم گرفت- مقاله ندارم
    پژوهشگر نمونه رشته رباتیک- پروژه کارشناسی "طراحی و ساخت بازوی دولینکی صفحه ای" هست که اولین ربات ساخته شده در دانشگاه می باشد(نمره پروژه20)/ دوره کارآموزی3ماهه در کارخانه کوکاکولا با مبحث سنسورینگ کار کردم.
    با این شرایط چه کشوری مناسب مستر با فاند خوب می باشد؟
    اطلاعاتی که با توجه به فروم بدست آوردم این طور بود که اروپا خیلی سخت ویزا میده و آمریکا هم مستر خیلی کم میگیره. گزینه ی خوب کانادا هست که به نمره زبان خیلی توجه می کنند.
    حالا سوال دیگه ای که پیش میاد با این شرایطی که من دارم با کسب نمره GREو IELTS بالا امکان فاند گرفتن هست؟ فقط کانادا مستر خوب میگیره اون هم با توجه به نمره زبان انگلیسی؟ چه کشورهای دیگه ای امکان ادامه تحصیل با گرفتن فاند هستند؟
    بی صبرانه منتظر جوابتون هستم
    رزومت خوبه اما برای فاند در مقطع فوق لیسانس زیاد امیدوار نباش مگه اینکه با ایمیل زدن های درست و بابرنامه بتونی با یه استادی ارتباط برقرار کنی و بتونی ازش کمک هزینه برای مستر بر اساس ریسرچ بگیری.
    ضمنا اینی که گفتی اروپا برای ویزا سخته قبول ندارم چون کشور داریم تا کشور....
    برای کانادا بغیر از زبان بعضا روی معدل و داشتن مقاله هم حساسن مثل مک گیل و حتا به این سادگی پذیرش ساده هم نمیدن.ولی همه چی بستگی داره که بتونی استاد پیدا کنی چون اینجا استاد محوره.
    آمریکه هم که گفتی مستر کم میگیره میشه منبعتو بدونم چیه؟!!!
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting

با سلام .من لیسانس حسابداری با معدل 16.16 ازدانشگاه دولتی وسابقه کارهم دارم کدوم کشور اروپایی برای مستر و بعدازآن پیداکردن کارترجیحا حسابداری مناسب هست ودانشگاهش هم رایگان باشه .ممنون میشم راهنماییم کنید.آیلتس هم دارم اماده میشم که انشالا 6.5 شاید بگیرم

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم 1 ارشد مکاترونیک هستم اگر کسی هم رشته ای هست میشه کمک کنید بدونم واسه مکاترونیک کدوم کشور فاند میده یا اگه نمیدن کجا بهتره واسه دکترا اقدام کنم؟
    المان و فرانسه واسه دکترا هم رایگانند؟
    چطور میشه فاند تو کشورای اروپایی مثل المان فرانسه یا انگلیس گرفت اصلا اروپایی ها فاند میدن؟

Junior Member

با سلام خدمت ادمین.من دانشجویی رشته برق با معدل ۱۶ از دانشگاه ازاد هستم.برای کارشناسی ارشد میخواستم اپلای کنم البته برا بعضی از دانشگاه این کاررو انجام دادم.خواستم نظر شما رو بدونم که کجا الان برا این رشته منطقه خوبیه؟ ممنون

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط lordsdt نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم 1 ارشد مکاترونیک هستم اگر کسی هم رشته ای هست میشه کمک کنید بدونم واسه مکاترونیک کدوم کشور فاند میده یا اگه نمیدن کجا بهتره واسه دکترا اقدام کنم؟
    المان و فرانسه واسه دکترا هم رایگانند؟
    چطور میشه فاند تو کشورای اروپایی مثل المان فرانسه یا انگلیس گرفت اصلا اروپایی ها فاند میدن؟
    سلام

رشتۀ مهندسی مکاترونیک، مثل مهندسی برق و مکانیک و کامپیوتر میتونه فاند دریافت کنه. اگر فقط دنبال اسم مدرک مکاترونیک هستید، تعداد دانشگاه هایی که به کارتون بیاد، محدوده. اما اگر دنبال تحقیقات و پروژه های مکاترونیکی هستید، قاعدتاً در طیف گسترده ای از دپارتمان ها در سراسر دنیا میتونید به خواستۀ خودتون برسید.

آلمان یکی از بهترین کشورها از نظر مهندسی مکاترونیک با رویکرد صنعتی هست. ژاپن هم تقریباً همین شرایط رو داره ولی غلظت رباتیکش کمی بیشتر هست. تفاوت رباتیک مورد نظر ژاپن و رباتیک مورد نظر آلمان در حوزۀ مهندسی مکاترونیک، این هست که آلمانی ها بیشتر به سمت مکانیک میرند و ژاپنی ها بیشتر به سمت حوزه های نوین مثل ارتباطات جنبی ربات و موجودات زنده.

امریکا هم مثل بسیاری از حوزه های دیگه، در حوزۀ مهندسی مکاترونیک، یکی از بهترینهای دنیاست.

در مورد هزینه های تحصیل هم بهتره در تاپیک های مربوطه سؤال بپرسید تا جواب دقیقتری دریافت کنید.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4488 نمایش پست ها
    با سلام خدمت ادمین.من دانشجویی رشته برق با معدل ۱۶ از دانشگاه ازاد هستم.برای کارشناسی ارشد میخواستم اپلای کنم البته برا بعضی از دانشگاه این کاررو انجام دادم.خواستم نظر شما رو بدونم که کجا الان برا این رشته منطقه خوبیه؟ ممنون
    سلام

ادمین گرامی فرصت نمیکنه به همۀ پست ها جواب بده؛ من در خدمت شما هستم.

رشتۀ مهندسی برق در سراسر دنیا میتونه مورد استفاده قرار بگیره و از این بابت، نگرانی خاصی وجود نداره. اگر براتون دریافت فاند، حیاتی هست و نمیتونید هزینه های زندگیتون رو بدید، بهتره به امریکا و کانادا توجه ویژه بکنید. برای این منظور، داشتن معدل بالای 16 (ترجیحاً بالای 17) و گرفتن نمرۀ زبان و GRE آیتم های مؤثری هستند که در صورت فراهم شدن، فرصت مورد نظر شما هم مهیا میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)