صفحه 9 از 188 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط ماریا وانی نمایش پست ها
    سلام
    من علاقمند به تحصیل در رشته تغذیه هستم ولی نمی دونم کجا بهتره هم از نظر ویزا و هم هزینه ها.
    در ضمن من لیسانس هنر دارم.از دانشگاه دولتی با معدل 17
    لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
    ممنون
    من هم همین طور اما بیشتر باید تحقیق کرد

Junior Member

پیش فرض اولویت بندی انتخاب کشورها

سلام.
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه علوم و تحقیقات هستم .نمره IELTS 7 دارم. دنبال کشوری می گردم که برای زندگی خیلی سخت نباشه. و حتما نیاز به فاند دارم. اما نمی دونم از کدوم کشورها شروع کنم و احتمال گرفتن پذیرش از کجا بیشتره. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

ن تیر 90 کارشناسی رو تموم کردم و میخوام واسه ارشد ادامه بدم
    رشته : اموزش زبان انگلیسی
    دانشگاه: شهید رجایی ( سراسری - تهران)
    معدل : 16.08
    ایلتس : 7.5
    سابقه کار : 4 سال تدریس در اموزشگاه (نیمه وقت)
    میخواستم بدونم واسه ارشد تو زمینه های مرتبط با این رشته کجا رو پیشنهاد میدین؟
    ممنون
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : اولویت بندی انتخاب کشورها

نقل قول نوشته اصلی توسط adonis_691 نمایش پست ها
    سلام.
    من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر (سخت افزار) از دانشگاه علوم و تحقیقات هستم .نمره IELTS 7 دارم. دنبال کشوری می گردم که برای زندگی خیلی سخت نباشه. و حتما نیاز به فاند دارم. اما نمی دونم از کدوم کشورها شروع کنم و احتمال گرفتن پذیرش از کجا بیشتره. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    خوب کانادا و آمریکا به نظر من برای همه گزینه ی اول هست و بعد از اونها می تونید کشورهای اروپایی رو دنبال کنید. البته تو اروپا مهمترین شاخص براشون تجربه ی کاری مناسب و بالاست. آلمان، سوئیس و کشورهای اسکاندیناوی .

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک_آزاد

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد،واحد تهران مرکردر مقطع کارشناسی رشته ی گرافیک هستم....معدلم هم 18/2 هست و مدرک IELTS رو تا اواخر آذر با حدس نمره 6 یا 6:30 می گیرم.تصمیم دارم فوق لیسانس برم کانادا بگیرم...رشته هایی که علاقه دارم...تصویر سازی ،گرافیک نهایت عکاسی هستند. دانشگاه دولتی می خوام که خرجم بالا نره و بورسم اگه بشه می خوام بگیرم.....لطف میکنید دانشگاه بهم معرفی کنید...که هزینه هاش مناسب باشه ....پرژه ی رفتنم هم 1 سالس....جایی باشه که اولش میرم کارم برام باشه که حقوقی داشته باشم بعدش کار مربوط به رشتمو پیدا کنم...دانشگاهی باشه که سابقه کار نخواد بهتره...چون کار کردم ولی بیمه نبودم
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژی - شهسوار

سلام دوستان
    امیدوارم خوب باشید .
    من تازی این سایت رو پیدا کردم و سوالاتی داشتم .
    بهتره اول خودوم رو معرفی کنم.
    من حمید رضا فارغ التحصیل رشته میکوبیولوژیم.
    دوستان راستش راهنمایی می خواستم
    من در کارشناسیم زیاد درس نخوندم و الان 14.77=GAp=3 می شه ولی خود 3تا مقاله ISI دارم که یکیش تا بهمن امسال ISI می شه که با اساتید
    دانشگاه هلند انجامش می دیم . و الان می خواستم برای یک دانشگاه نسبتا خوب apply بفرستم .
    1. می خواستم بدونم آیا اصلا شانسی هست برای قبولی دانشگاهی ؟
    2. دانشگاهی را می شه معرفی کنید برای خواندن ویروس شناسی یا میکروب شناسی ؟

با تشکر
    حمبد رضا

Junior Member

لطفا هر کی می تونه کمک کنه...(پیشاپیش ممنون از کمکتون)
    سلام
    من با شرایط زیر از کجا می تونم فاند درست حسابی بگیرم؟(منظور از درست حسابی اینه که اونقدر باشه که نگران مخارجم نباشم)
    مقاله ندارم
    دانشجوی لیسانس برق شریف(سال آخر)
    معدل 17.3
    زبانم خوبه (مطمئنم تافل بالای 100 میتونم بگیرم)
    recomهنوز نگرفتم(و نمیدونم چطور میشه از اساتید recom گرفت؟)
    T.A دو تا درس تخصصی و T.A زبان بودم

Junior Member

سلام
    من ليسانس كشاورزي هستم و بيشتر از 10 ساله كه ليسانس گرفتم و كار مي كنم اليته كاراي مختلف و در زمينه كارآفريني و ايجاد شغل و كار جديد
    ، علاقه شخصي ام معماري ايراني يا مطالعات تاريخ معماري ايرانه ، مي خواهم بدونم ميشه تو يه دانشگاه خوب خارج از كشور تو اين رشته در سطح كارشناسي ارشد ادامه تحصيل داد يا نه ؟ پيش نيازش هر چي كه باشه زمان ميگذارم و آماده مي كنم، فقط لطفا بهم بگيد كه چه كارايي بايد انجام بدهم .يا اينكه اين رشته توي ايران بهتر از بقيه جاهاست؟منتظر جوابتون هستم . ممنون

سلام دوست عزیز
    من دانشجوی مهندسی عمران هستم
    میخواستم اطلاعاتی در رابطه با کشور سوئیس بپرسم
    آیا در مقاطع ارشد و دکترا برای عمران به زبان انگلیسی تدریس میشه؟
    اصلا در دانشگاه های سوئیس رشته ی عمران وجود داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English Translation

با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    من لیسانس "مترجمی زبان انگلیسی" با معدل "15.98" دارم. میخوام برای ارشد تو ایران بخونم و سپس برای دکترا در خارج از کشور (با انگیزه فراوان!).ولی مطمئن نیستم که مترجمی گرایش خوبی باشه!
    چون هدف من اینه که در اینده مهاجرت کنم و از ایران برم(احتمالا برای همیشه). بنابراین میخوام در گرایشی ادامه تحصیل بدم که در اینده بتونم شغلی داشته باشم! چون مترجمی زبان یک رشته بین المللی نیست و فقط تو ایران کاربرد داره...درسته؟!
    میخوام بدونم نظر شما چیه؟ کدوم گرایش رو بخونم که هم امکان ادامه تحصیل (گرفتن پذیرش و بورسیه برای دکترا) در خارج کشور وجود داشته باشه و هم اینکه بازارکار بهتری براش فراهم باشه؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید.
    از بین گرایش های رشته زبان که همین 4تا هست:مترجمی-دبیری-ادبیات-زبانشناسی.
    در کدام کشور و در کدام یک از این رشته ها راحت تر میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم؟
    شهریه دانشگاه چطوره؟ میتونم هم درس بخونم هم کار کنم؟ (چون وضع مالیم هم خیلی خوب نیست)
    ایا اصلا تو این رشته میشه فاند گرفت؟
    امکان تحصیل رایگان در کدوم دانشگاه ها برای رشته زبان وجود داره؟
    ظاهرا مثل اینکه مجبوریم راهی رو که رفتیم ادامه بدیم...
    خداوند همه چيز را در يک روز نيافريد. پس چه چيز باعث شد که من بينديشم مي توانم همه چيز را در يک روز به دست بياورم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)