صفحه 94 از 188 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1873

موضوع: کمک برای انتخاب کشور و تحصیل (بررسی شانس پذیرش ممنوع است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام دوستان در مورد تحصیل دخترا میشه یه توضیح بدین ؟؟ خارج شدن از ایران ممکنه ؟؟ من دانش آموز پیش دانشگاهی ام و تا یک ماه دیگه کنکور دارم ... معدل نهایی م 19.44
    در رشته تجربی و می خوام بدونم برای تحصیل تو رشته پزشکی چه میشه کرد ؟؟ اصن وضعیت دخترای مجرد برای خارج شدن از ایران چطوره ؟ و البته بحث هزینه هم مهمه ! اگه کسی اطلاعاتی داره ازش ممنون میشم در اختیارم بذاره !

کدوم کشور. برات مهمه اگه برات پولش مهمه ودانشگاه هاي خوب بهت المان واتريش پيشنهاد ميکنم اما. اگه300 مليون براي دوره دکتري پزشکي برا انگلستان اقدام کنى امکانکرم برات وجود واين کشور ها براي تحصيل شما مناسبه مدرکش خيلي قابل اعتماده

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط igo نمایش پست ها
    خیلی ممنون که راهنمایی کردین
    من هدف اصلیم از پذیرش اینه که بعدش بتونم اقامت دایم بگیرم به نظر شما من چه کشورهایی رو باید مد نظر قرار بدم؟
    من تو این سایت وسایتهایی مختلف نگاه کردم باور کن گیجه گیج شدم تا حدی که فک میکنم رفتن من خیلی سخته .من میخوام واسه دکترا برم والان ترم 2کارشناسی ارشد هستم ایا من اگه از تابستون 94شروع کنم به جمع اوری مدارک و گواهینامه های لازم مثل ایلتس دیر نیست؟فرصت کافی دارم که پذیرش بگیرم ؟
    روی کانادا و استرالیا بیشتر تمرکز کنید. با شاخصهای شما همخوانی بیشتری دارند
    ضمنا برای شروع از تابستان 94 در صورتی که نمرات آزمونها و شرایط کلیتان را برنامه ریزی کرده اید شروع خوبی است. ددلاین برخی دانشگاهها برای Fall2016 در Dec.2015 است و باید برنامه ریزی شما برای مکاتبه احتمالی و جمع آوری و ارسال مدارک دقیق باشد
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryssmary نمایش پست ها
    سلام دوستان در مورد تحصیل دخترا میشه یه توضیح بدین ؟؟ خارج شدن از ایران ممکنه ؟؟ من دانش آموز پیش دانشگاهی ام و تا یک ماه دیگه کنکور دارم ... معدل نهایی م 19.44
    در رشته تجربی و می خوام بدونم برای تحصیل تو رشته پزشکی چه میشه کرد ؟؟ اصن وضعیت دخترای مجرد برای خارج شدن از ایران چطوره ؟ و البته بحث هزینه هم مهمه ! اگه کسی اطلاعاتی داره ازش ممنون میشم در اختیارم بذاره !
    هزینه های تحصیل در دوره کارشناسی و به ویژه رشته پزشکی در اغلب کشورها بسیار بالاست. روشهای متفاوتی نیز در کشورهای مختلف برایی تحصیل در این رشته وجود دارد. در امریکای شمالی به طور مثال باید چند سال رشته علوم پایه یا مشابه را گذرانده و سپس وارد دانشکده پزشکی شوید که آزمونی برای ورودی و ظرفیتی محدود سبب افزایش رقابت در این زمینه ها میشود و باید شرایط خوبی را در این دوره ها برای افزایش شانس کسب کنید.
    بهتر است شما ابتدا شرایط خود و کشور مقصد را مشخص و سپس به بررسی نحوه وارد شدن به رشته پزشکی یا رشته های نزدیک در آن کشورها بپردازید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان کسی میدونه تو مونیخ چند تا دانشگاه رشته زمین شناسی رو دارن و برای دکترا هم فاند میدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ormilla_sam نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه تو مونیخ چند تا دانشگاه رشته زمین شناسی رو دارن و برای دکترا هم فاند میدن؟
    اینگونه سوالات را به عنوان یک متقاضی تحصیل در مقطع دکتری انتظار می رود خودتان با بررسی وبسایت دانشگاههای مورد نظر و شرایط آنها و رشته های مورد پذیرش بررسی بفرمایید. احتمال اینکه کسی رشته زمین شناسی باشد، در حال تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی(حداقل ارشد و دکتری) نیز باشد و در آلمان شهر مونیخ نیز باشد و همزمان در انجمن نیز فعال بوده و سوال شما را ببیند و دقیقا به این سوال به طور ویژه پاسخ دهد بسیار محدود است. لیست سه دانشگاه مطرح در شهر مونیخ به این شرح است:

universities in Munich:

در این سایت (اینجا) نیز راهنماییهای کلی در مورد دانشگاههای شهر مونیخ و اطلاعات کلی را می توانید پیدا کنید. ضمنا مونیخ در آلمان شهر گرانی به لحاظ هزینه ها هم هست و به این مساله نیز نیم نگاهی در اقدام برای پذیرش در کشور آلمان داشته باشید
    موفق باشید

سلام دوستان. کسی میدونه برای کشاورزی/رشته مهندسی صنایع غذایی کدام کشورها و دانشگاه ها خوب و مناسب هستن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط bobat نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه برای کشاورزی/رشته مهندسی صنایع غذایی کدام کشورها و دانشگاه ها خوب و مناسب هستن؟
    تفسیر شما از "خوب و مناسب" با تعبیر شخص دیگه ای لزوما یکی نیست. برای اینکه فاکتورهای شما مثل هزینه، رنکینگ، استاد و زمینه تحقیقاتی، امکان ادامه تحصیل و کار در آن کشور، یا اخذ اقامت ، فرصت استخدام در دانشگاههای آن کشور یا صنعت و... متفاوت است. اما به صورت جنرال برای صنایع غذایی در کشورهای اروپایی و امریکایی دانشگاهها و هم صنایع مرتبط بسیاری وجود دارند که با یک تحقیق جزیی می توانید اطلاعات کاملی از این دانشگاهها و امکان ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با تکنولوژی و صنایع غذایی کسب نمایید

Junior Member

سلام من سال /اخر لیسانس شهرسازی دانشگاه هنر هستم معدلم ۱۷ هست برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد کدوم کشورها (درواقع دانشگاه ها) شرایط بهتری دارند؟ کدام ها بورس می کنند یا فاند می دهند و همچنین از نظر خود رشته امتیاز خوبی دارند؟ با تشکر از سایت خوبتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hanamanaa نمایش پست ها
    سلام من سال /اخر لیسانس شهرسازی دانشگاه هنر هستم معدلم ۱۷ هست برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد کدوم کشورها (درواقع دانشگاه ها) شرایط بهتری دارند؟ کدام ها بورس می کنند یا فاند می دهند و همچنین از نظر خود رشته امتیاز خوبی دارند؟ با تشکر از سایت خوبتون
    سوال شما بسیار کلی است و پاسخ آن نیز قاعدتا کلی خواهد بود. ساده ترین پاسخ و در عین حال مفیدترین آنها اینستکه شرایط عموما بستگی به فاکتورهای شما دارد. اگر منظور شما رنکینگ دانشگاههاست این رنکینگ در سایتهای مختلف از جمله QS برای هم دانشگاه و هم براساس رشته وجود دارد و قابل دسترسی است.
    برای فاند شاخصعای رزومه شما موثر و تاثیرگذارتر از هر عامل دیگری تقریبا تعیین کننده است.
    در زمینه کشور نیز انتخاب آن بر اساس مجموعه ای از پارامترهاست و عموما باید گروهی از کشورهای هدف در این ارتباط با توجه به فاکتورهای مدنظر شما تعریف شود و اقدام برای پذیرش در نهایت شما را به سمت انتخاب یکی از گزینه ها هدایت خواهد نمود.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)