صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: تا حالا پیش اومده بسته با TNTیا DHL به گیرنده اشتباه deliver بشه؟

Junior Member

پیش فرض تا حالا پیش اومده بسته با TNTیا DHL به گیرنده اشتباه deliver بشه؟

سلام
    من یه بسته با TNT فرستاده بودم واسه EPFL تو Lausanne

حالا online tracking میگه که بسته تو Geneva به یه کسی deliver شده.

آیا امکان داره اشتباه نشون داده شده باشه و بسته واقعا رسیده باشه به EPFL?
    یعنی بسته رو تو لوزان تحویل داده باشن اما سیستم Online tracking ژنو رو به اشتباه نشون بده؟

تا حالا موردی دیده بودید اشتباه در delivery رخ بده؟

Reference
    Pick up date 13 Apr 2008
    Destination Lausanne
    Delivery Date 10:31, 15 Apr 2008

Signatory Giannantonio

Date Time Location Status
    15 Apr 2008 10:31 Geneva Delivered
    Johnie B

پیش فرض پاسخ : تا حالا پیش اومده بسته با TNTیا DHL به گیرنده اشتباه deliver بشه؟

سلام،

بهتره تماس بگیرین تلفنی بپرسین. من دو سال پیش که واسه pick up مدارک از آمریکا درخواست کرده بودم. یک بسته دیگه ام دادن به ما، پولشم گرفتن. بعد از یک مدت زنگ زدن گفتن اشتباه کردیم، پس بدین.

ممکنه نتونستن آدرس را درست بخون. تماس بگیرین، انشاالله زودتر درست میشه
    If you wish it, It is no dream

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تا حالا پیش اومده بسته با TNTیا DHL به گیرنده اشتباه deliver بشه؟

سلام

آقا من هم دقیقاً همین مشکل برام پیش اومده. من با aramex در شریف مدارکمو فرستادم. حالا باید چیکار کنم. لطفاً راهنمایی کنید که شما چیکار کردید.

ممنون از لطفتون

Junior Member

مشکلی نبود..تماس گرفتم گفتن بسته رسیده
    Johnie B

Junior Member

دوست عزیز بسته شما رسیده به EPFL

TNT موقع delivery به جای lausanne می نویسه Geneva!!!

Junior Member

سلام

ممنون از جواب ها. من هم كه پيگيري كردم گفتن كه رسيده.

با تشكر

Junior Member

خب این بار قرعه به نام من خورده. کسی هست که همچین مشکلی با دی اچ ال داشته باشه؟

قرار بوده بسته ی من به albuquerque تو NM بره، ولی آنلاین تراکینگ زده که تحویل کسی در phoniex تو AZ شده!!! فردا با دی اچ ال تماس میگیرم. با دانشگاه مقصد هم تماس گرفتم که هنوز جوابی ندادن. فقط امیدوارم اشتباه در همین حد تراکینگ باشه، وگرنه من میدونم و DHL

Junior Member

من مداركمو با dhlواسه كانادا فرستادم حالا كه ترك مي كنم زده facilityامريكاست.زنگ زدم دفترشون ميگه درسته اول بايد بره امريكا همه مراحلي كه واسه بسته هاي امريكا طي مي شه واسه اينم طي بشه بعد فوردارد مي كنن واسه كانادا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    اصلا همچين چيزي امكانش هست يا نخواست بگه كه اشتباه كردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تا حالا همچين چيزي شنيده بوده كسي؟!!!!!
    جالبيش اينه كه بسته هايي كه واسه امريكا فرستاده بودم از اين بسته هايي كه واسه كانادا فرستاده بودم ي روز زودتر رسيده امريكا!!!!!

Junior Member

به منم همچین جوابی دادن@ فک کنم از بس این موردا پیش میاد اپراتوراشون کاملا میدونن چی باید بگن. به من که گفت تحویل همون طرفی که میخواستم شده، گفتم پس چرا تو تراکینگ زده رفته آریزونا تحویل داده شده بجا نیومکزیکو، گفتش که نزدیکترین شعبشون به اون شهر یوده و مشکلی نیست. منم گوشام مخملیه که ندون آریزونا کجا و نیومکزیکو کجا. شاید برا اینکه ثابت کنن 4-5 روزه تحویل میدن این شعیده بازیها رو انجام میدن. به هر حال من شخصا از تی ان تی راضیترم. سرویس ویژه اش برای دانشجوهای شریف و امیرکبیر و علم و صنعت به همون قیمت دی اچ ال در میاد، و با کیفیت خیلی بهتر. بیخیال دی اچ ال بشین تا بدبختتون نکنه

Junior Member

خب منم با TNT واسه نیومکزیکو فرستادم زده
    Phoenix, AZ - USA Shipment delivered
    حالا که می بینم واسه ارسال با DHL هم این اتفاق افتاده متقاعد می شم که پاسخ اپراتور درست بوده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)