صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 81

موضوع: آرشیو آزمون استرنی سال های گذشته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان امتحان استرنی 2011

ترجمه شناسنامه. کپی پاسپورت. ترجمه آخرین مدرک تحصیلی با ریز نمرات...
    مدارک لازم رو چند روز پیش تو سایتشون نوشتن، ولی از امروز مثل اینکه سایت داون شده.. معلوم نیست چه خبره. زنگ بزنین بپرسین بهتره.
    نه، ترجمه انگلیسی نمیشه

Junior Member im_am آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architettura

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_nmt نمایش پست ها
    چه مدارکی لازمه؟
    حتما باید با ایتالیایی ترجمه شده باشه؟ به انگلیسی نمیشه؟

مدارک برای لیسانس و فوق لیسانس متفاوته نه مدارک بلکه کلان شرایط متفاوت برای لیسانی مدرسه در خواست پذیرش می کنه برای فوق خودتون و....
    ولی مدارک مشترک:
    ترجمه شناسنامه به زبان ایتالیایی+1نسخه کپی - سه قطعه عکس پشت نویس شده به لاتین - 1 نسخه کپی از ضمانت نامه مالی - رزومه شخصی - آدرس پست الکترنیک - پرینت تعیین رشته سایت میور
    همه اینا باید توسط دارالترجمه های مورد تایید سفارت انجام بشه (ایتالیایی)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط im_am نمایش پست ها
    پرینت تعیین رشته سایت میور
    این چیه؟ باید تو سایت تعیین رشته کرد؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

دوستان گرامی پست‌هایی که مربوط به زمان امتحان استرنی نیستند به زودی به تاپیک مدرسه ایتالیا منتقل میشن.

Junior Member

اطلاعات غلط ندید آقا. اینجا رو ببینید

Junior Member Saman_60 آواتار ها

پیش فرض آزمون استرنی دی ماه 92 / 2014

تاپیک " آزمون های زبان ایتالیایی برای شرکت کنندگان آزاد " با موفقیت همراه نیست. تقریباً هیچ کس ( کمتر کسی: فقط دو نفر ) به این تاپیک توجه نکرده ( به قول یکی از دوستان تو همین فروم، سوالی رو توی فروم ایتالیا مطرح کنی، تار عنکبوت می بنده کسی جواب نمی ده ) . فکر کردم موضوع رو واضح تر کنم شاید گویاتر بشه و دوستان منظور رو بهتر بفهمن مشارکت کنن. لطف کنین اطلاعات در مورد زمان و شرایط ثبت نام، زمان آزمون ( روز، تاریخ، ساعت )، مکان آزمون ( نه اینکه فقط آدرس خ ؛ شرایط سالن امتحانات، کلاسها، سرما، گرما، سکوت، دوری، نزدیکی، ... باتجربه ها کمک کنن لطفاً )، منابع آزمون ( شاید بیشتر از اسپرسو مثلاً ؟!، تغییرات احتمالی امسال مثلاً، سختی و آسونی و ... ) ، تا انشاء الله نتایج قبولی ها.
    سپاس. موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : آزمون استرنی دی ماه 92 / 2014

امتحان 2013 استرنی رو من شرکت کرده بودم، اولین باری بود که سر این امتحان رفتم (البته کلی ماجرا داشت نرفتنهای سالهای پیش و این بار امتحان دادنم..و حالا بماند که بعد از قبولی هم نرفتم به دلایل شخصی .. نمره 91 از 100 شدم. ). خیلی آسون برگزار شد و تا حدودی هم کشکی بود و شامل دو کتاب 1 و2 اسپرسو بود ولی عملا قواعد ابتدایی تو امنحان بود.،برای اولین سال هم بود که بخش parlare به امتحان اضافه شده بود ،هم امتحان بچه های آزاد و هم امتحان بچه های مدرسه.سالهای پیش فقط کتبی می گرفتند ولی چون دیده بودند که یک سری اصلا قادر به کوچکترین مکالمه ای نبودند و فقط با حفظ قواعد قبول میشدند این بخش رو اضافه کردند که واقعا هم لازم بود،چون من از سال 88 در جریان امتحانها و .. بودم میدیدیم که واقعا یکسری قبولیهایی که میرفتند واقعا ضعیف بودند و با حفظ قواعد و .. در 2 ماه آماده شده بودند..!! .)قطعا این مساله رو ایتالیایی ها هم فهمیده بودند..کما ایینکه شنیده شده بود که از روی دست همدیگه هم نوشته شده بود..
    با اضافه شدن این بخش ، امتحان تقریبا شبیه IELTS شده بود یعنی هر 4 بخش رو داشت.
    البته ایراد امتحان پارسال هم این بود که تستی برگزار شد...در هر صورت اگر کسی رو در روز امتحان شفاهی میدیدند که اصلا نمیتونه حرف بزنه و جملات ابتدایی رو هم بگه حذفش میکردند و این طبیعیه...این رو به این دلیل میگم که شنیدم بعد امتحان 2013 اومده بودند اعتراض که چرا قبول نشدیم؟!
    روند ثبت نام، دریافت کارت، امتجان کتبی و شفاهی پارسال کاملا راحت بود...نه مثل 4-5 سال پیش که بچه ها از صبح زود و توی سرما میرفتند و صف می ایستادند و خیلی حالت زشت و زننده و تحقیر آمیزی بود ..

Junior Member Saman_60 آواتار ها

" ... روند ثبت نام، دریافت کارت، امتجان کتبی و شفاهی پارسال کاملا راحت بود...نه مثل 4-5 سال پیش که بچه ها از صبح زود و توی سرما میرفتند و صف می ایستادند و خیلی حالت زشت و زننده و تحقیر آمیزی بود ... "
    سلام. سپاس از پاسختون.
    همین. یکی از نگرانی ها همینه: برخوردها چطوره؟ و شرایط. این مهمه. آدم پشیمون نشه از شرکت کردن و امتحان دادنش.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_60 نمایش پست ها
    " ... روند ثبت نام، دریافت کارت، امتجان کتبی و شفاهی پارسال کاملا راحت بود...نه مثل 4-5 سال پیش که بچه ها از صبح زود و توی سرما میرفتند و صف می ایستادند و خیلی حالت زشت و زننده و تحقیر آمیزی بود ... "
    سلام. سپاس از پاسختون.
    همین. یکی از نگرانی ها همینه: برخوردها چطوره؟ و شرایط. این مهمه. آدم پشیمون نشه از شرکت کردن و امتحان دادنش.

خواهش میکنم..
    برخوردها کاملا خوب و منطقی و احترام آمیز بود سال گذشته..و اگر کسی آمادگی مختصری هم داشت راحت قبول میشد.اونایی هم که قبول نشدند در بخش شفاهی ضعف داشته اند...پارسال صحبت از این بود که قراره امسال 2014 هر 3 کتاب اسپرسو برای امتحان بیاد که دیگه امسال رو خبر ندارم.چون کتاب 3 و مطالب و قواعدش مشکله خیلی بیش از 2 تای اول.

بچه ها از امتحان امسال چه خبر؟
    نذارید این تاپیک تار عنکبوت ببنده....فعال باشیم بهتره همیشه واسمو همه مون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)