صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 81

موضوع: آرشیو آزمون استرنی سال های گذشته

Member only_flight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    n/a

پیش فرض پاسخ : آزمون استرنی دی ماه 92 / 2014

عحب....

امسال که قسمت نیست شرکت کنم.

ولی برای استرنی سال بعد حتما ثبت نام میکنم.

امیدوارم بتونم توی این یک سال باقی مونده ، به سطح کتابهای تهران برسم.

شهرستان هستم و دسترسی به کلاسهای سفارت ندارم.
    دستم بویگل میداد، مرا به جرم چیدن گلمحکومکردند؛ اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلیکاشتهباشم.

<<ارنستو رافایل چه گوارا دلا سرنا>>

Junior Member Saman_60 آواتار ها

سلام.
    یک پیشنهاد دوستانه : برای آشنایی با سطح آزمون و نحوه برگزاری اون، امسال آزمایشی شرکت کنین. این کمک می کنه هم میزان توانایی فعلی خودتون رو بسنجین، هم با محیط و جو آزمون، نحوه برگزاری و کیفیت سوالات آشنا بشین و برای سال آیندتون بهتر برنامه ریزی کنین که چی کار کنین، چی بخونین، چه جوری بخونین. تجربه های دیگران خوبه، ولی آدما با هم فرق دارن و تجربه هرکسی بیشتر مناسب خودشه تا دیگران.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saman_60 نمایش پست ها
    سلام.
    یک پیشنهاد دوستانه : برای آشنایی با سطح آزمون و نحوه برگزاری اون، امسال آزمایشی شرکت کنین. این کمک می کنه هم میزان توانایی فعلی خودتون رو بسنجین، هم با محیط و جو آزمون، نحوه برگزاری و کیفیت سوالات آشنا بشین و برای سال آیندتون بهتر برنامه ریزی کنین که چی کار کنین، چی بخونین، چه جوری بخونین. تجربه های دیگران خوبه، ولی آدما با هم فرق دارن و تجربه هرکسی بیشتر مناسب خودشه تا دیگران.
    موفق باشید.
    با نظر شما وافقم..البته دوستان سعی کنن که نمونه سوالات سالهای پیش رو هم پیدا کنن و بخونن...
    تا 3-4 سال پیش که امتحان از Qui بود ، از امتحان این 2-3 سال اخیر و مخصوصا امتحان مسخره و آسون پارسال 91، خیلی سطحش بالاتر و سخت تر بود.

سلام دوباره.
    من هم شهرستانم و به تنهایی می خونم. از تو قسمت زبان ایتالیایی همین بخش، می تونین منابع خوبی رو که دوستان گذاشتن دانلود کنین و آماده بشین. بعضی منابع خیلی خوبن و زود آدمو راه می ندازن. من یه سایت خوب پیدا کردم که اون هم خیلی زود و خوب شما رو کمک می کنه و می تونین حتی برای آزمون امسال آماده شین:
    www.italianpod101.com این سایت ظاهراً آموزش خیلی از زبانها رو داره. با مکالمه، گرامر و واژگان در سطوح کاملاً مبتدی، مبتدی، متوسطه و پیشرفته و بخش های مختلف دیگه مثل فلش کارت، ارسال لغت روز به ایمیلتون، بارها و بارها تلفظ لغات و گوش دادن درسها، ضبط صدای خودتون و چک کردن تلفظتون، ویدئوهای آموزشی کوتاه، فروم گفتگو بین اعضا در مورد درسا و رفع اشکال توسط مدیر فروم و ... محشره. فقط دقت کنین شرایط داره: همون هفته اول هرچی می خواین دانلود کنین ( PDF ، MP3 ... ) که پولیه دیگه! حتماً استفاده کنین، بهش معتاد می شین.
    سلامت باشین و شاد.

سلام.
    ممنون می شم کسی لطف کنه بگه نتیجه آزمون چند وقت بعدش میاد؟

Junior Member

سلااااام از بچه های سال های قبل کسی نیس بیاد یه کم در مورد امتحان توضیح بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member eajj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

اینجا رو هم که خاک گرفته ... دوستانی که امتحان دادن بیان ار امتحان بگن
    that which doesn't kill me can only make me stronger

Junior Member atena0069 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر آزاد کرج

سلام دوستان
    دیدم اینجا تار عنکبوت بسته گفتم یکم اطلاعات بدم
    من امسال امتحان استرنی دادم و نمرم 85 شد،کل 3 کتاب رو تو 3 ماه خوندم
    به نظرم خوندن و قبول شدن هر کسی به خودش بستگی داره و توانایی هاش،هرکسی دیگه خودشو میشناسه و میتونه با توجه به اون برنامه بریزه
    گفته بودند امتحان شامل 3تا کتابه + مکالمه
    همه استرس داشتیم که چی میخوان بدن و این حرفا ،چون 3 کلا قابل مقایسه با 1 و 2 نیست (نه که سنگین باشه،گرامرش زیاده_به نظر من البته)
    در مورد امتحان نظر های مختلفی بود،خیلی ها میگفتن سخت و نکته دار بود ولی من چون فکر میکردم خیلی سخت تر از این حرفا باشه واسم متوسط رو به پایین به نظر رسید چون گرامرهای سخت کتاب 3 رو نداده بودند
    شاید یه جاهایی یکم پیچونده بودند ولی خب به نظرم بدتر از این میتونست باشه
    موقع امتحان مهمترین چیز آرامشه،خصوصا تو امتحان مکالمه
    مسئول های مدرسه به نظرم خیلی مهربونن و آرامش میدن(شاید هم خوباش به من افتاده بود چون بعضی ها شاکی بودند)
    بچه هایی که سال 93 میخوان امتحان بدن حواسشون جمع باشه امتحان بچه های ترم 3 برعکس استرنی فوق العاده سخت بوده،پس شاید امسال برعکس بشه(نمیخوام نا امید کنم،منظورم اینه که شل نگیرید_هرچی بیشتر بخونید ایتالیا به نفعتونه)
    امسال از یه سری بچه ها (شامل خود من) سفارت مصاحبه جداگونه گرفت و شنیدم که قراره با همه مصاحبه بشه،البته چیز خاصی نبود و اینجا هم آرامش و اعتماد به نفس مهم بود
    از الآن میگم بعد امتحان کتابا رو نبندید بذارید کنار،من خودم این کارو کردم الآن ریست شدم
    دیگه چیز خاصی یادم نمیاد
    همگی موفق باشید
    ویرایش توسط atena0069 : April 18th, 2014 در ساعت 03:47 PM
    تا لحظه ی شکست به خدا ایمان داشته باش

خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید.....!

Junior Member

این آزمون برای کسانی که میخوان به ایتالیا مهاجرت کنن یا نه؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟؟اعتبارش چند سالست؟

Member only_flight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    n/a

Question آزمون استرنی سال 1393

سلام دوستان...

امسال امتحان استرنی تو خود سایت مدرسه زده که 15 آذر هستش... از اسپرسو یک و دو.

تا پارسال دی و بهمن برگزار میشد.

به نظرتون میشه تو این 5 ماه باقی مونده اسپرسو یک و دو رو از پایه شروع کرد ؟
    دستم بویگل میداد، مرا به جرم چیدن گلمحکومکردند؛ اما هیچ کس فکر نکرد شاید من شاخه گلیکاشتهباشم.

<<ارنستو رافایل چه گوارا دلا سرنا>>

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)