صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: آرشیو دانشگاه های کم هزینه در فرآیند اپلای

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

Lightbulb آرشیو دانشگاه های کم هزینه در فرآیند اپلای

سلام بچه ها
    میگم کسی میتونه یه لیستی از دانشگاه هایی بده که برای مرحله ی اول پذیرش ( حداقل) نیازی به پرداخت application fee نداشته باشن.
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : لیست دانشگاه هایی که برای اپلای اولیه نیاز به پرداخت پول ندارند

من اینو تا الان دیدم:
    The University of Oklahoma: www.ou.edu

Junior Member civettare آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science - University of Alberta

impossible is impossible...

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

من این سه تارو هم پیدا کردم
    Oklahoma Norman=www.ou.edu
    Rochester =www.rochester.edu
    Vanderbilt=www.vanderbilt.edu

نقل قول نوشته اصلی توسط mpanvari نمایش پست ها
    من این سه تارو هم پیدا کردم
    Oklahoma Norman=www.ou.edu
    فکر کنم اشتب شده. چون این دانشگاه 90 دلار فی می خواد.
    https://ssb.ou.edu/pls/PROD/bwskalog.P_DispLoginNon
    درسته که نیستم ولی دلم همیشه پیش همه شماست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط heisazadeh نمایش پست ها
    فکر کنم اشتب شده. چون این دانشگاه 90 دلار فی می خواد.
    https://ssb.ou.edu/pls/PROD/bwskalog.P_DispLoginNon
    وقتی قراره 70 $ پول ترجمه مدرکت بشه و 60 $ پول پستت دیگه فرقی نمی کنه که ورداری 10 $ بیشتر بدی !

با سلام.
    بنظر من این موضوع خیلی میتونه موضوع مفیدی برای ما و در آینده باشه، البته اگر دوستانی که اطلاع دارن، اطلاع رسانی کنن.
    منم سئوالم تقریبا همینه با یه بخش اضافه: با توجه به مطالعات متنوعی که توی این سایت داشتم بطور جسته و گریخته به چشمم خورده که بعضی دوستان اشاره کرده بودن دانشگاههایی هستن که ابتدائا مدارک رو بصورت اسکن شده دریافت می کنن ( و قاعدتا فرض رو بر صحت اونا میذارن)، بعد اونا رو بررسی و پذیرش میدن، و در آخر متقاضی باید برای اثبات صحت مدارک، نسخه کاغذی و اصلی رو براشون پست کنه. اینطوری اپلای کردن تقریبا هیچ هزینه ای نخواهد داشت، مگر بعد از اینکه شما مطمئن بشی پذیرش شدی! اینه که میگم این بحث میتونه خیلی مفید باشه. ممنون میشم دوستان هر کدوم حتی اگر یک نمونه از این دانشگاهها رو میشناسن -فرقی هم نمیکنه در چه سطح و کشوری- معرفی کنن تا رویهمرفته اطلاعات مفیدی جمع آوری بشه...

ApplyAbroad Veteran
    atabak-aut آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-École Polytechnique de Montréal

نقل قول نوشته اصلی توسط saman1 نمایش پست ها
    با سلام.
    بنظر من این موضوع خیلی میتونه موضوع مفیدی برای ما و در آینده باشه، البته اگر دوستانی که اطلاع دارن، اطلاع رسانی کنن.
    منم سئوالم تقریبا همینه با یه بخش اضافه: با توجه به مطالعات متنوعی که توی این سایت داشتم بطور جسته و گریخته به چشمم خورده که بعضی دوستان اشاره کرده بودن دانشگاههایی هستن که ابتدائا مدارک رو بصورت اسکن شده دریافت می کنن ( و قاعدتا فرض رو بر صحت اونا میذارن)، بعد اونا رو بررسی و پذیرش میدن، و در آخر متقاضی باید برای اثبات صحت مدارک، نسخه کاغذی و اصلی رو براشون پست کنه. اینطوری اپلای کردن تقریبا هیچ هزینه ای نخواهد داشت، مگر بعد از اینکه شما مطمئن بشی پذیرش شدی! اینه که میگم این بحث میتونه خیلی مفید باشه. ممنون میشم دوستان هر کدوم حتی اگر یک نمونه از این دانشگاهها رو میشناسن -فرقی هم نمیکنه در چه سطح و کشوری- معرفی کنن تا رویهمرفته اطلاعات مفیدی جمع آوری بشه...
    university of Manchester
    cranfield university

من پارسال که اقدام میکردم متوجه شدم تعدادی از دانشگاه های بریتانیا به این منوال عمل میکنند. حتی برای خیلی هاشون مدارک رو پست هم نمیکنی!!
    Essentially, all models are wrong, but some are useful.
    (George E. P. Box)
    ----------------------------------------------------------------------
    به
    قوانین انجمن احترام بگذاریم.

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

آقا یه سری دانشگاها هم هستند که هزینه برای پر کردن آنلاین نمی گیرند...مثل درکسل....کسی باز ار اینجور دانشگاها سراغ داره؟
    I love you USA

Junior Member

Hi
    I know another one
    The university of Rochester does NOT charge an application feein department of mechanical engineering

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین