صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: آرشیو دانشگاه های کم هزینه در فرآیند اپلای

پیش فرض پاسخ : لیست دانشگاه هایی که برای اپلای اولیه نیاز به پرداخت پول ندارند

من دانشگاه های زیر را در آمریکا دیدم که application fee نمی گیرند:

University of Rochester
    Vanderbilt University
    Drexel University
    Oakland University
    Michigan Technological University
    (قبل از تاریخ مشخصی)Emory

در مورد ارسال مدارک Vanderbilt و emory اسکن ریز نمرات را قبول دارند و drexel مدارک رسمی می خواهد. بقیه را هم دوستان می توانند خودشون چک کنند

University of Colorado-Boulder اگر با استادی در تماس باشید و اون بخواهد که شما اپلای کنید application fee را waive l می کند.
    George Washington University​ جلسات آنلاین اطلاعات رسانی داره که اگه توی یکی از اون ها ثبت نام کنید application fee را waive می کند.

Junior Member

این دانشگاهها در امریکا برای دپارتمان شیمی , مقطع دکتری, application fee ندارند:
    colorado state university
    uni. of rochester
    uni. of southern california - arizona state university - case western reserve uni- oregon state uni.
    .wayne state uni.- .tulane uni- Iowa state uni
    مدارک رو هم میشه آپلود کرد.

سلام دوستان

من یه لینک پیدا کردم که لیست دانشگاهای آمریکا که application fee نمیخواد رو داره. چندتا دانشگاهش رو چک کردم، واقعا نمیخواست. برای اینکه مطمعن بشید اول توی requirement ها و FAQ های دانشگاهه سرچ کنید بعدا اپلای کنید تا recommendationهاتون حیف نشه.

http://www.collegexpress.com/lists/l...ation-fee/1681

Member mani_faz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EngSci- UT

پیش فرض پاسخ : آرشیو دانشگاه های کم هزینه در فرآیند اپلای

من در طول پروسه اپلای چند تا فایل اکسل درست کردم و ازونجایی که خیلی زمان زیادی برد تا درستشون کنم ، گفتم اینجا قرارشون بدم شاید بچه های سال های بعد هم بتونن استفاده کنن.( مخصوصا دوستانی که مثل من بودجه محدودتری دارند و می خوان اقتصادی عمل کنن)
    چند تا نکته:

1. این فایل ها احتمالا بیشتر بدرد دوستانی می خوره که علاقشون مثل منه.
    2. کامنتهایی که من جلوی بعضی از برنامه ها نوشتم نظر منه و لزوما ممکنه درست نباشه.
    3. من هیچ گونه مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات این فایل ها قبول نمی کنم، حتما خودتون هم دوباره چک کنید.
    4. همه ی رنک های توی فایلها از usnew گرفته شده و برای اون برنامه خاصه.
    5. اعداد داخل پرانتز رنک برنامه است.
    6. A.f مخفف application fee هست.
    7. رنگ قرمز به معنی نامناسب بودن آن انتخاب به دلیلی است(از نظر من!)
    8. دوستانی که برای برنامه های biology اقدام می کنند تقریبا اکثر جاها نیاز به پرداخت هیچ a.f ندارند فقط دقت کنند که ددلایناشون معمولا خیلی زودتر از مهندسیاست

تو فایل اول دانشگاه های آمریکا که حداکثر 50 دلار application feeمی گیرند به همراه رنک مهندسی کلیشون به همراه نظرات من پس از بررسی کلی وضعیت اومده. ( تو این فایل دانشگاه های بدون a.f نیومدند ولی تو فایل بعدی اسمشون اومده)
    تو فایل دوم هم دانشگاه هایی که خودم اپلای کردم به همراه a.f شون، ددلاینشون، رنک برنامه ها و اینکه آیا نیازی به ارسال کارنامه و نمرات زبان دارند اومده ( که از طریق ایمیل این دو مورد از دپارتمان پرسیدم).

تو فایل سوم دانشگاه هایی که با یک a.f اجازه میدن چند برنامه اپلای کنید اومده به همراه توضیحات ( دانشگاه Wisconsin Madison هم این طوریه).

فایل های چهارم و پنجم هم بررسی موردی برنامه های bioinformatics و artificial intelligence در آمریکا به همراه ددلاین، a.f و توضیحات مربوطه است. (ببخشید دیگه خیلی منظم نیست، فایل پنجم a.f خیلی از برنامه های کامپیوترم داره).
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم تا هم کمی از استرستون کم بشه و هم توی وقتتون صرفه جویی.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234