صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 85

موضوع: تجربیات آزمون 23 اكتبر 2010 سنجش (تهران)

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض تجربیات آزمون 23 اكتبر 2010 سنجش (تهران)

Please bring your experiences about the GRE General test on October 23, 2010 here.
    Thank you

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 23 اكتبر 2010 سنجش (تهران)

سلام،

من امروز General دادم. Q به نظرم ساده تر از اونایی بود که تو BB زده بودم. وربال هم قسمت اول خوب بود مخصوصا" جاخالی ها رو راحت میشد زد و متنها هم معقول بودن اما چشمتون روز بد نبینه! هر چی Section اول خوب بود تو Section بعد تلافی شو درآورده بودن، 3 تا متن یکی شونم خیلی طولانی بود. کلا وربال قسمت دوم سخت تر بود.A/W هم که مثل همیشه بود.

من امام خمینی امتحان دادم پلاک 22. شک ندارم که سنجش جای بد تر از این نمی تونست برای این آزمون در نظر بگیره! یه ساختمون قدیمی پیچ در پیچ که اهروهاش آدم رو یاد راهروی قطار مینداخت. بر خیابون و بسیار پر سر و صدا. تازه اول جلسه فهمیده بودن که بلندگو به اندازه کافی تو طبقات نذاشتن کلی بلندگوها رو اینورو اونور کردن تا صدا به همه برسه. برخورد مسئولین اما خوب و پسندیده بود. آدرس هم سر راست بود.

من واقعا به این وضع اعتراض دارم. این که دیگه یه آزمون رایگان دولتی نیست که در هر شرایطی برگذار شد، نشه زیاد بهش ایراد گرفت. بالاخره هر کدوم از ماها کلی پول بابت این امتحان می دیم و انتظار داریم سنتر استاندارد باشه. البته می دونم شنبه ست و اکثر جاهای دولتی مثل دبیرستانها و دانشگاهها رو نمیشه به این کار اختصاص داد اما بازم به نظرم سازمان سنجش وظیفه شه که مکانهای مناسبتری برای داوطلبها در نظر بگیره.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

پیش فرض پاسخ : نتایج 1 آبان 1389 GRE

ریاضیش به نسبت سال های پیش سختر شده بوده حداقل برای من که انسانی هستم رایتینگ ساده بود و وربال طبق معمول بود

Senior Member سپهر آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نتایج 1 آبان 1389 GRE

من با ریاضیش مشکلی نداشتم.

writing را نسبتا خوب نوشتم ولی در حد 1-2 دقیقه وقت کم آوردم.

Verbal هم که اصلا خوب ندادم، فقط سوالای جاخالی و Reading را نسبتا خوب نوشتم و بقیش را اصلا خوب ننوشتم.

البته اینم بگم که من تمرینم در حد صفر بود، یعنی راستش را بگم در حد 1 روز کامل هم وقت نذاشتم روش!

Senior Member Harrison آواتار ها

من خیلی‌ خلاصه بگم خراب کردم،،،تستهای کوانت بیگ بوک رو حفظ بودم ۲بار زده بودم همشو،،،یعنی‌ حدود ۶۰تا امتحان داده بودم،،،متاسفانه سکشن ۲ وقت کم اوردم ،،، فک کردم دارم خواب میبینم،،،تاحالا اینجوری نبودم،،،سکشن ۴خوب بود
    به نظر بنده تعداد سوالات وقت گیر کوانت ‌ بیشتر از تست‌های بیگ بوک بود
    وربال که مثل همیشه سخت بود، رایتینگ هم معمولی بود و خوب نوشتم
    ضمنا من دانشکده زبان‌های خارجی‌ بودم،،خود دکتر برزابادی صحبت میکرد پشت میکروفن :-)
    انشا‌الله همهٔ بچه ها نمره ای که میخوان رو بیارن

Senior Member s30min آواتار ها

منم دانشکده زبان های خارجی امتحان دادم...به نظرم جو امتحان خیلی خوب بود اصلا قابل مقایسه با آیلتس سنجش نبود حتی موبایل هم می شد داخل سالن برد خوراکی هم که همه آورده بودند و وسطش کیک و ساندیس هم دادند دکتر برزآبادی هم به نظر من خیلی آرامش میداد و کاملا بین سکشن ها اجازه میداد آدم چند دقیقه استراحت کنه...اما مراقب های دور و بر من کاملا حواسشون بود که تو بخش های دیگر نرم که متاسفانه منم تو ریاضی وقت کم آوردم و اصلا به نظرم سوالات ریاضی اونجور هم که همه میگند نمیشه 800 آورد چون وقت گیر بودند واقعا !!و چند تا سوال میانه داده بودند و من صورت دو تا سوالام ااصلا نفهمیدم یعنی چی و نرسیدم نمودارها رو جواب بدم و از کناریم پرسیدم و 5 تا رو زدم اما بعد که اومدم بیرون یادم اومد که احتمالا سوال ها با هم فرق داشتن و خیلی اعصابم بیشتر خورد شد!!!کسی میدونه که سوال ها و جواب ها با هم فرق می کنند یا الکی اول جلسه گفتند؟وربال هم که بچه های می گفتند 10-15 تاش قابل جواب دادن اگر نخونده باشی اما من تقریبا 6-7 بیشتر بلد نبودم و بقیه رو رندم زدم...کلا که به نظر خودم خیلی خراب کردم

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

Please write about your experiences as well. Abstract posts won't help, so I will omit them.
    Besides, please avoid using disrespectful language about the test or anyone related to it.
    ویرایش توسط aminp30 : October 23rd, 2010 در ساعت 04:50 PM

من وربال رو خیلی خراب کردم و اصلا طبق انتظار نبود. فقط 6-7 تا سوال رو تونستم بزنم که اونا هم....
    می خواستم دوستانی که تجربه بیشتری دارن راهنمایی کنند که پر کردن یک ردیف منع قانونی نداره از دیدگاه ای تی اس؟ مثلاً بگن 10 تا سوال پشت سر هم اگه یکی باشه هیچ کدوم رو در نظر نگیرند؟ اصلاً احتمال درست بودن واقعا 1/5 خواهد بود یا به روش خاصی رندوم کردند جواب ها را؟

سلام
    من اصلا نخوانده بودم

والا اینقدر دوستام گفتن سخت بود بعد از امتحان که داره باورم می‌شه
    اما خودم اینجور دادم
    ۲ تا writing به نظرم خوب بود
    V اول: چون کلا نخوانده بودم! خیلیشو بلد نبودام
    اما یکی‌ از readingash خیلی‌ ساده بود، میشد سؤ الاشو جواب داد
    جای خالی‌‌های اولشم به نظرم خیلی‌ سخت نبود
    Q اول: خیلی‌ ساده بود، من راحت بدون اینکه وقت کم بیارم زدم همرو
    V دوم: از اولی‌ سخت تر بود اما باز یه readingesh اسون بود، میشد سلشو جواب داد
    Q دوم به شدت وقت گیر بود- اما اصلا سخت نبود- به جز قسمت نمودارش که مربوط به وام ازدواج بود- اینو میگم به جز اون قسمت چون من اصلا نرسیدم ۴ تا از سوالای این قسمتو بزنم واسه همین نمیدونم سخت بود یا اسون! اما مسلما وقت گیر بود
    اما به جز این ۴ تا سوال که نرسیدم اصلا بخونمشون- در مورد بقیه سوالات این قسمت می‌تونم بگم ساده اما وقت گیر بود- شاید هم به خاطره این بوده که من اصلا تست نزدم قبل امتحان که وقتمو تنظیم کنم- شاید هم چون part آخر امتحان بوده خسته شده بودم!
    چون واقعا کمرم درد میکرد فک کنم آب هم زیاد خورده بودم!

به نظرم دوستانی که یه مقدار روی تنظیم وقت کار کرده بودند امتحان آسونی رو پشت سر گذشتند و راحت ۸۰۰ رو در قسمت Q میارن
    در مورد V هم نظر خاصی‌ ندارم

حواشی امتحان: محل برگزاری دانشکده زبان‌های خارجی‌، امیر آباد
    واقعا عالی‌ بود و مراقبین هم خیلی‌ محترم بودند و محترمانه برخورد میکردند
    بعد از Q اول یعنی‌ وقتی‌ بچه‌ها داشتن V دوم رو می‌زدند، من رفتم دست شوی- گلاب به روتون- و دیدم به به دو تا از دوستان که مشخص بود قبلان هماهنگ شده بود کارشون، داشتن سوالات Q رو check میکردن، البته اینجور به نظر میرسید که یکی‌ داره برای اون یکی‌ جوابارو میگه فقط....
    و اما نکتهٔ ۳: آقا واقعا نامردی کردن، من Q آخر وقت کم آوردم، برگهٔ ۲ ردیف جلو تر از منو ۱۰ min بعد از من جمع کردن، حالا هر چی‌ زدن دوستان تو این ۱۰ min نوش جونشون ولی‌ من اگه این ۱۰ min رو داشتم حتما اون ۴ تا رو هم می‌رسیدم حداقل بخونمو سعیمو بکنم

خلاصه اینجوریا بود
    حالا من اینو بیشتر با هدف آشنای با آزمون دادم، ایشالا ۳۰ آبان باز هم GRE نوردی می‌کنم....

ویرایش توسط mohammad8816 : October 23rd, 2010 در ساعت 05:10 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalan_pesar نمایش پست ها
    من وربال رو خیلی خراب کردم و اصلا طبق انتظار نبود. فقط 6-7 تا سوال رو تونستم بزنم که اونا هم....
    می خواستم دوستانی که تجربه بیشتری دارن راهنمایی کنند که پر کردن یک ردیف منع قانونی نداره از دیدگاه ای تی اس؟ مثلاً بگن 10 تا سوال پشت سر هم اگه یکی باشه هیچ کدوم رو در نظر نگیرند؟ اصلاً احتمال درست بودن واقعا 1/5 خواهد بود یا به روش خاصی رندوم کردند جواب ها را؟

مطمئن باشید جواب‌ها random شده هست
    چون ۲ تا از دوستی‌ من به روش شما عمل کردند پارسال و score وربالشون min شد!

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین