نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: دارالترجمه زبان روسی

پیش فرض دارالترجمه زبان روسی

با سلام به همه دوستان گرامی اگه دارالترجمه زبان روسی تو تهران می شناسید که مهر دادگشتری و وزارت خارجه هم بزنه معرفی کنید چون می خواهم از اصفهان یه روز بیام تهران ترجمه کنم و برم دارالترجمه که کارش خوب باشه و قیمتاش مناسب یا در این تاپیک بگید یا اینکه پیغام خصوصی بدید

مرسی

Banned
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض پاسخ : دارالترجمه زبان روسی

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان گرامی اگه دارالترجمه زبان روسی تو تهران می شناسید که مهر دادگشتری و وزارت خارجه هم بزنه معرفی کنید چون می خواهم از اصفهان یه روز بیام تهران ترجمه کنم و برم دارالترجمه که کارش خوب باشه و قیمتاش مناسب یا در این تاپیک بگید یا اینکه پیغام خصوصی بدید

مرسی
    دوست عزیز. نه تنها روسی بلکه انگلیسی هم ظرف یک روز انجام شدنی نیست و بسته به مدارکتان باید حداقل 4 روز کاری برای آن وقت اختصاص دهید.
    آقای نجفی (دارالترجمه ونوس 66963614)
    آقای شفائی (دارالترجمه پوریا 66467674)
    آقای رهبر (دارالترجمه امین در پاساژ فروزنده بعد از تقاطع انقلاب و 16 آذر که متاسفانه تلفنش را نمیدانم)

توجه داشته باشید که قیمت کارهای روسی معمولا 3 تا 4 برابر کارهای انگلیسی است.
    موفق باشید

دستتون درد نکنه ولی بین اینها از همه مناسب تر دارالترجمه پارسا رو انتخاب کردم واسه مدارک دیپلم و شناسنامه 74.000 تومن گرفت و گفت یک هفته ای تحویل میده رفتارشونم خیلی خوب بود از سری قبلیا هم که ترجمه کردن پرسیدم گفتن کارش عالیه D: قیمتشم با اون چیزی که گفتی تقریبا یکیه

مرسی از راهنماییتون

Member Apolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics faculty, СПбГУ

من مداركم رو ترجمه كردم ولي وقتي مي برمشون سفارت براي تاييد يك سال از مهر مترجم گذشته. به نظر شما مشكل پيش مي آد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)