صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 181

موضوع: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

omidkm
    Guest

پیش فرض گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

سلام
    اگه کسی نمرهToefl یا ielts نداره می تونه برای پذیرش اقدام کنه و اگه می تونه تو application form جای نمرهزبان رو خالی بذاره؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون مدرک زبان و GRE

به غیر از موارد خیلی خاص، این امکان وجود نداره. بدون امتحان زبان پرونده شما کامل نمی‌شه و پرونده ناقص هم برای بررسی به دپارتمان‌های مربوطه فرستاده نمی‌شه. البته همون طوری که گفتم موارد خاصی هست که کار یک نفر به نظر یک استادی خیلی خوب می‌رسه و استاد بدون TOEFL و GRE طرف رو قبول می‌کنه و با دانشگاه هماهنگ می‌کنه که بهش پذیرش بدهند.

در این مورد من هم یه سوال دارم
    من شنیدم تو app form شما فقط ادعای سطحی از زبان رو می کنید و موقع ثبت نامه که مدرک می دین. آیا این درسته یا اینکه در app صراحتا باید نمره رو قید کنین؟؟
    ضمنا دانشگاه های US اصلا IELTS قبول نمی کنند؟؟؟
    Whether you think you can or you can&#39;t, either way you are right<br />Henry Ford

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

1- توی فرمها نمره را هم باید بنویسید اونم به تفکیک مثلا نمره listening,reading و ... ولی مثلا من خودم نمره GRE نداشتم و خالی گذاشتم.
    2- بعضی از دانشگاههای آمریکا رو هم دیدم که ielts هم قبول میکنن باید به سایت هر دانشگاه سر بزنید.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

sahar k
    Guest

سلام من در حال حاض مدرک تافل ندارم، ولی احتمالا تا دی این مدرک رو میگیرم در ضمن هنوز apply نکردم. آیا می تونم از استاد بخواهم نمره تافل رو بعدا بفرستم؟ ( برای september 2008 ) ???

Junior Member

چون deadline اكثر دانشگاه ها اواخر دي پس تو مشكلي براي تقريباً 90% ،شايدم بيشتر، دانشگاه ها نداري. دانشگاه ها بدون نمره رسمي از طرف ETS و با تكيه بر نمره اي كه خودت گفتي مراحل بررسي رو انجام مي دن اما در نهايت اگر قبول بشي نمره گفته شده توسط تو رو با نمره ETS مقايسه مي كنن اما بهتر اينه كه نمره رو به صورت رسمي قبل از deadline بفرستي

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lili
    چون deadline اكثر دانشگاه ها اواخر دي پس تو مشكلي براي تقريباً 90% ،شايدم بيشتر، دانشگاه ها نداري. دانشگاه ها بدون نمره رسمي از طرف ETS و با تكيه بر نمره اي كه خودت گفتي مراحل بررسي رو انجام مي دن اما در نهايت اگر قبول بشي نمره گفته شده توسط تو رو با نمره ETS مقايسه مي كنن اما بهتر اينه كه نمره رو به صورت رسمي قبل از deadline بفرستي
    کاملا این حرف تایید میشه ولی یه مشکل هست و اونم اینه که بعضی وقتها ممکنه 4-3 ماه ط.ل بکشه ETS نمره بفرسته. اگه یه کپی از نمره ها رو مدارک باشه تا بررسی مدارک آغاز بشه خیلی بهتره.
    شوپنهاور

Junior Member

با سلام خدمت دوستان

من مدرک تافل ندارم تاریخ امتحان تافلم هم اسفند ماه است

که تا نتیجه بیاد و ... اردیبهشت می شه حتما هم می خوام برای پاییز سال دیگه پذیرش بگیرم ،

به نظر شما شانس اخذ پذیرش از چه دانشگاه هایی را دارم .( به عبارت بهتر نمره تافلم فقط به ثبت نام می رسه .)

لطفا راهنمایی کنید .

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من خیلی از دانشگاهها رو دیدم که deadline اونها april هست. توصیه من این هست که سایت دانشگاهها رو نگاه کنی و ببینی deadline اونها چه زمانی هست و از همین الان مدارکتو واسه اونا بفرستی و به محض اینکه نمره تافل اومد یه کپی از اون رو واسه دانشگاه با ایمیل بفرستی تا به مدارکت رسیدگی بشه و بگی برای نمره official هم به ETS درخواست دادی.
    درضمن بعضی دانشگاهها رو هم دیدم که بعد از deadline هم مدارک رو قبول میکنن ولی application fee بیشتری میگیرن. البته فقط یک دانشگاه یادمه اینطوری بود که اسمش یادم نیست ولی به هر حال بهترین مرجع سایت دانشگاهها هست و تماس با خودشون
    شوپنهاور

Junior Member

سلام
    بعضي از دانشگاهها در كانادا كه فرانسوي زبان هستند تافل نمي خوان
    اينكه تافل نمي خوان دليل بر بد بودن دانشگاه نيست. فقط فرانسوي زبان هستند
    فرانسه بودنشونم مشكلي ايجاد نمي كنه. اكثر كلاسها به انگليسي است. مشكلي نخواهيد داشت.
    مثل:
    ecol polytechnique de Montreal- Laval- Sherbrouk- Quebec University
    فعلا فقط همينا يادمه

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)