صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 181

موضوع: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

Senior Member kran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnu نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من شنیدم که اگه با استاد مکاتبه کنید و اون شمارو بخواد میشه بدون مدرک زبان هم پذیرش گرفت آیا صحت داره چنین چیزی؟
    از طرفی در پذیرش مشروط یا conditional امکان دریافت فاند وجود داره در صورتی که رزومه خیلی قوی داشته باشیم.

با تشکر
    معمولا بدون نمرات زبان خیلی سخته که بشه پذیرش گرفت چون نمرات زبان اصلیترین آیتم توی آمریکای شمالی است. اما اگر استاد خیلی دوست داشته باشد معمولا منتظر میشه تا نمرات زبان اپلیکنت آماده بشه خیلی احتمالش کمه که بدون نمرات زبان بشه پذیرش یا فاند داد چون اساسا جزه ریکوایرمنت است مثله اینه که شما مدرک دیپلم نداشته باشی بخای بیای دانشگاه کارشناسی بخونی. باور کن به همون اندازه و شاید بیشتر مهم است.
    بعضا دیده شده که دوستان نمره یکی از اسکیلها رو کمتر دارند یا مینیمم رو نمیتونند ارضا کنند بهشون کاندیشنال با فاند میدند. در کل این سناریو برای حالت اول محتملتر است و به ندرت برای حالت دوم اتفاق میفته.

موفق باشید.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Banned

سلام دوستان من یک دانشگاه کانادایی اپلای کردم اول فوریه! بعد از شانس بدم تافلم اکسپایر شد یعنی من تافلم را در 31 زانویه 2015 داده بودم و تا آمدم ریپورت کنم دیدم که نمی توانم بعدش کپی تافلم را فرستادم! بعدش الان یک ایمیل از دانشگاه دریافت کردم که می گوید :
    In order for the preliminary assessment of your application to be completed, we require your official TOEFL test report.

من برای تافل ثبت نام کردم اما اول می ! به خاطر اینکه می خواستم وقت داشته باشم یک نمره ی بسیار خوبی بگیرم! نمر ی تافل قبلیم 90 بوده و چندین مقاله هم به انگلیسی نوشته ام. آیا می شود دانشگاه را راضی کرد که فعلا از نمره ی تافلم صرفنظر کند؟ فقط به خاطر یک روز آخه! بعدش هم من که دارم دوباره تافل می دهم ولی دو ماه دیگر! چگونه این را به آنها منتقل کنم که پاسخ مثبت دریافت کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Reactor نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک دانشگاه کانادایی اپلای کردم اول فوریه! بعد از شانس بدم تافلم اکسپایر شد یعنی من تافلم را در 31 زانویه 2015 داده بودم و تا آمدم ریپورت کنم دیدم که نمی توانم بعدش کپی تافلم را فرستادم! بعدش الان یک ایمیل از دانشگاه دریافت کردم که می گوید :
    In order for the preliminary assessment of your application to be completed, we require your official TOEFL test report.

من برای تافل ثبت نام کردم اما اول می ! به خاطر اینکه می خواستم وقت داشته باشم یک نمره ی بسیار خوبی بگیرم! نمر ی تافل قبلیم 90 بوده و چندین مقاله هم به انگلیسی نوشته ام. آیا می شود دانشگاه را راضی کرد که فعلا از نمره ی تافلم صرفنظر کند؟ فقط به خاطر یک روز آخه! بعدش هم من که دارم دوباره تافل می دهم ولی دو ماه دیگر! چگونه این را به آنها منتقل کنم که پاسخ مثبت دریافت کنم؟
    خیر، نمیتونید. بدون داشتن تافل جدید مدارک شما بررسی نخواهد شد و به راضی کردن دانشگاه ربطی نداره.

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reactor نمایش پست ها

اگر مدارکتون ارزیابی نشد و اصرار کردند مه باید حتما آفیشل بفرستید به کوردینیتور واقعیت رو بگید و مکاتبه کنید. دیده شده یا شرایط شما کاندیشنال پذیرش کرفته اند.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام. پذیرش مشروط (به گذراندن کورس زبان) در مقطع دکترا، میتونه تاثیر منفی در اخذ ویزا برا کشور انگلستان داشته باشه؟!

Junior Member

سلام دوستان

در موقعیت های تحصیلی (PhD Position) عمدتا حرفی از مدرک زبان زده نشده و فقط بیان شده مثلا توانایی اسپیکینگ و رایتینگ خوبی داشته باشید. حالا بعد از مصاحبه اگر استاد از زبان راضی باشه مشکلی برای ویزا بدون مدرک زبان بوجود نمی اد؟ برای اروپا و نه آمریکا. من به یکی از این پوزیشن ها ایمیل زدم گفتن مدرک زبان نیازی نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با سلام .دوستان سوالی داشتم و اونم اینکه اگر تو یکی از چهار مهارت ایلتس نمره شما 5 یا 5.5 بشه ولی نمره مورد نیاز رو در جمع مثلا 6.5 یا 7 رو که میخوان بیاری بهت پذیرش میدن؟ و ایا برای اون مهارت کلاس تو دانشگاه میزارن؟منحصرا برای مقطع دکترا میخواستم بدونم .

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnu نمایش پست ها
    سلام دوستان

در موقعیت های تحصیلی (PhD Position) عمدتا حرفی از مدرک زبان زده نشده و فقط بیان شده مثلا توانایی اسپیکینگ و رایتینگ خوبی داشته باشید. حالا بعد از مصاحبه اگر استاد از زبان راضی باشه مشکلی برای ویزا بدون مدرک زبان بوجود نمی اد؟ برای اروپا و نه آمریکا. من به یکی از این پوزیشن ها ایمیل زدم گفتن مدرک زبان نیازی نیست.
    سلام
    درسته که در سایت دانشگاه حرفی از مدرک نزده ولی داشتن آن یک امتیاز برای شما محسوب میشه اگر بعد از مصاحبه راضی باشه خوب همه چیز روی روال عادی ولی اگر از مصاحبه خشنود نباشد شما باید مدرک داشته باشید چقدر از بقیه روال پذیرش میمونه شماره عقب بندازه

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    با سلام .دوستان سوالی داشتم و اونم اینکه اگر تو یکی از چهار مهارت ایلتس نمره شما 5 یا 5.5 بشه ولی نمره مورد نیاز رو در جمع مثلا 6.5 یا 7 رو که میخوان بیاری بهت پذیرش میدن؟ و ایا برای اون مهارت کلاس تو دانشگاه میزارن؟منحصرا برای مقطع دکترا میخواستم بدونم .
    اگر حداقل نمرات لازم را آوردی که هیچ ولی اگر مثلا در یک مهارت نمره لازم رانیاوردی و همچنین تمایل به دادن امتحان دوباره نداشتید
    دانشگاه به شما پذیرش condition میدهد
    که بعد از ورود به آن دانشکده یه سری کورس یا دوره برای زبان می‌گذرانید ۳ واحد ۲ واحد

سلام من مدرك زبان ندارم و واسه مستر ميخوام اقدام كنم،مدركمم مهندسي مكانيكه!ايا نداشتن مدرك زبان براي قبول من در هر دانشگاهي چقد مشكل واسم بوجود مياره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)