صفحه 12 از 19 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 181

موضوع: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

Junior Member Sara1048 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Global Technology Administration, Fairleigh Dickinson University

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون مدرک زبان و GRE

بستگی داره دنبال چه رنک دانشگاهی باشی یا حتماً فاند بخوای یا نه..چون من خودم با آیلتس 6 پذیرش فوق لیسانس گرفتم

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

پیش فرض پاسخ : بررسی علل احتمالی ریجکت

نقل قول نوشته اصلی توسط farahman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید یه سوال
    واسه فال۲۰۱۳ استاد بهم اکی داده که میتونی اپلای کنی
    اما هنو نمره تافل و ج ار ی ندارم من.و این نمرات در بهترین حالت مرداد امادست.البته این هفته ج ار ی رو میدم.میمونه تافل
    چون اپلایش هم پولیه من نمیدونم بدون این ۲تا نمره شانسی واسه پذیرش با فاند دارم؟!
    به نظرتون میشه اپلای کرد و شانسی واسه پذیرش داشت یا صبر کنم تافل و نمره ج ار ی داشته باشم بد اپلای کنم؟؟
    ممنون از راهنمایی تون
    متن جواب استاد رو اگه بزاری بهتر میشه نظر داد ولی به نظر من بدون TOEFL و GRE نمیشه پذیرش گرفت و دور ریختن application fee خواهد بود.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical power engineering - IAU

دوست عزیز از کدوم دانشگاه؟ مقاله؟ معدل؟
    ویرایش توسط ariaie : February 2nd, 2013 در ساعت 09:03 PM دلیل: پینگلیش

Junior Member

از دانشگاه تولدو امریکا.مقاله 1 داخلی.معدل 16/5
    فاندش واسم مهمه

Junior Member

این متن جواب استاده
    Thank you very much for your interest in my research group! I strongly encourage you to apply to our graduate program. I am copying Ms. Charlene Hansen to this e-mail. She will be able to assist you in completing the online application to our department.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering- University of Tehran

این متن جواب استاده
    Thank you very much for your interest in my research group! I strongly encourage you to apply to our graduate program. I am copying Ms. Charlene Hansen to this e-mail. She will be able to assist you in completing the online application to our department.
    بهتره بقیه دوستان هم نظر بدن ولی من این ایمیل رو خیلی + ارزیابی نمی کنم و به نظرم استاد فقط داره میگه که شما هم اپلای کن در کنار سایرین تا بررسی بشی . . .

در مورد نداشتن تافل و GRE آیا ایشون دقیقاً در جریان بودن؟ از جوابشون من متوجه نشدم که بدون اونها هم به شما توصیه به اپلای میکنن یا نه؟

Junior Member pjabbarzadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universiti Putra Malaysia

بهتره بقیه دوستان هم نظر بدن ولی من این ایمیل رو خیلی + ارزیابی نمی کنم و به نظرم استاد فقط داره میگه که شما هم اپلای کن در کنار سایرین تا بررسی بشی . . .

در مورد نداشتن تافل و GRE آیا ایشون دقیقاً در جریان بودن؟ از جوابشون من متوجه نشدم که بدون اونها هم به شما توصیه به اپلای میکنن یا نه؟
    دوست عزیز بعضی دانشگاه ها سیستم "استاد محور" هستند و بعضی دانشگاه ها "کمیته محور" هستند. یعنی بعضی دانشگاه ها مثل اکثر دانشگاه های استرالیا استاد را اول باید متقاعد کنید. استاد OK کند تمام است (البته کمیته مینیموم های پرونده شما مثل زبان را چک می کند). ولی جایی که شما اپلای کردید ظاهرا استاد اکی کرده است ولی کمیته شما را تعیین صلاحیت (کوالیفای) می کند. باز هم خیلی خوب است. شما در SOP و کاور لتر در نهایت اشاره کنید که مکاتباتی داشته اید و اسم این استاد را ببرید که شما را OK کرده است و پروپوزال شما را خوانده است. مطمئنا تاثیر مثبت دارد.

سعی کنید تماس خود را حفظ کرده و با آن خانم هم در تماس باشید. خودش ممکن است سبب ارتباطات بیشتری شود. من مشابه جواب های شما را گرفته ام و بهمین ترتیب عمل می کنم.

در ضمن خیلی از دانشگاه های دنیا GRE نمی خواهند و اگر سابقه کار آکادمیک خیلی خوبی داشته باشید، سابقه شما را جایگزین GRE می کنند.

ولی تافل یا آیلتس حتما بگیرید.

موفق باشید
    ویرایش توسط pjabbarzadeh : February 4th, 2013 در ساعت 12:42 AM

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam101234 نمایش پست ها

The email is a Generic email or even a template. Applying based only on this email would be a waist of application fee unless further contact with the POI is made.
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

این متن جواب استاده
    سلام
    به نظر من فقط یک ایمیل ساده هستش! چون نوشته برای دپارتمان خانم فلانی مدارک را ارزشیابی می کند.
    "To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all."Oscar Wilde
    "Be generous with your kindness"

Junior Member

مرسی از جواب دوستان مه وقت گذاشتین
    این جوابیه که منشی در پاسخ به سوال زیر داده
    من تافل و جی ار ی ندادم هنو میتونم اپلای کنم و تا april این دو نمره رو بفرستم؟
    Yes, you can apply now and have ETS forward your GRE and TOEFL scores when they are available. Understand that while your scores may not arrive by April, our positions may be filled. IF that is the case, we could potentially roll your application over for Spring 2014, if there may be opportunities available.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)