صفحه 16 از 19 نخستنخست ... 678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 181

موضوع: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    دانشگاه
    Sam Houston State University
    و
    University of Houston

و دانشگاه
    Texas Woman's University

دانشگاه Kansas State University = KSU
    برادر اطلاعات غلط به بقیه نده، لطفا! دانشگاه هیوستون نمره تافل 79 می خواد!

Junior Member

سلام دوستان. از جوابتون ممنون میشم
    برای گرفتن پذیرش دکتری از دانشگاه های آمریکا بدون جی آر ای نمیشه اقدام کرد؟ کسی هست که بدون gre از آمریکا پذیرش گرفته باشه؟
    من رزومه خیلی خوبی دارم اما مدرک زبان و gre ندارم.. البته نمیخوام از طریق دانشگاه اقدام بکنم. چون زمینه کاری خاص خودم رو دارم میخوام با بعضی از استادا مکاتبه بکنم.

Junior Member

من پارسال نتونستم آیلتس نمره مورد نظرمو بیاوردم و خیلی هم دوست داشتم زودتر برم
    واسه همین خیلی گشتم که بتونم یک راهی پیدا کنم بدون نیاز به مدرک زبان
    تا اینکه یکی از دوستام که آمریکا بود یکیو معرفی کرد و طرف بهم کمک کرد تا بتونم پذیرش بگیرم واسه دانشگاه بصورت کاندیشنال و بدون مدرک زبان.

Junior Member

اگر مدرک زبان نداشته باشی برای دکتری جایی هست که بدون مدرک زبان پذیرش بدن ؟ یا خودشون دوره زبان داشته باشن؟

Towson University

GRE نیاز ندارد . حتی دکترا

Junior Member

Question پاسخ : گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

نقل قول نوشته اصلی توسط DrRas نمایش پست ها
    من پارسال نتونستم آیلتس نمره مورد نظرمو بیاوردم و خیلی هم دوست داشتم زودتر برم
    واسه همین خیلی گشتم که بتونم یک راهی پیدا کنم بدون نیاز به مدرک زبان
    تا اینکه یکی از دوستام که آمریکا بود یکیو معرفی کرد و طرف بهم کمک کرد تا بتونم پذیرش بگیرم واسه دانشگاه بصورت کاندیشنال و بدون مدرک زبان.
    سلام
    یه سوال داشتم؛ اگر مثلا من از یه دانشگاه فقط به خاطر نداشتن مدرک زبان نتونم پذیرش بگیرم، با همین راه میشه از اون دانشگاه پذیرش گرفت؟ منظورم اینه که همه دانشگاه ها این قضیه کاندیشنال رو دارن؟ یا نه، اول باید رفت یه دانشگاه که این موضوع رو اجرا میکنه و دوره زبان گذروند و بعد تغییر دانشگاه داد؟
    مرسی

Junior Member

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من میخواهم برای یکی از دانشگاههای سوئد پذیرش بگیرم نمره آیلتس آکادمیک دارم اما پایینه می تونم الان اپلای کنم و بعد همون جا زبان را ارتقا بدهم با گذراندن دوره زبان

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf_eb نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من میخواهم برای یکی از دانشگاههای سوئد پذیرش بگیرم نمره آیلتس آکادمیک دارم اما پایینه می تونم الان اپلای کنم و بعد همون جا زبان را ارتقا بدهم با گذراندن دوره زبان
    سلام

به سیاست دانشگاه هدفتون بستگی داره. بهترین کار اینه که با گزینه های مورد نظرتون مکاتبه کنید و بپرسید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

پیش فرض سئوال: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

باسلام
    من دارم برای تافل می خونم وهنوز امتحان هم ندادم اما هم کارتحقیقاتی دارم هم سابقه کاربالا تو رشته تحصیلی ام،با یه دانشگاه مکاتبه داشتم مدیر پذیرش واسم نامه دعوت به اپلای فرستاده که پیشینه کاری شما مورد توجه ما بوده اگه همین الان اپلای کنید پول اپلیکیشن فی رو نمیدید و برای پذیرش تو الویت هستید و بورس هم خواهید گرفت ، چیکار کنم ؟ یعنی امکان داره بدون تافل پذیرش بگیرم ؟

سلام دوستان عزیز و بزرگوار. من فارغ التحصیل کارشناسی برق از دانشگاه آزاد با معدل بالای 17 و با 5 سال سابقه کاری و بیمه کاملا مرتبط و همچنین 6 سال سابقه کاری در حوزه انفورماتیک و شبکه های کامپیوتری حرفه ای و دارای مجوزهایی از وزارت ارتباطات و کلی اسناد و مدارک. و معافیت کفالت از خدمت دارم. همچنین زبانم در حدی نیست که بتونم نمره قابل قبولی در آزمون بیارم واسه دوره مستر. و حداقل باید برای نمره 80 یه 7-8 ماهی وقت بزارم و جی آز ای هم روش. برنامه ام واسه اقدام فقط برای کشور امریکا هست. اولا میخواستم نظر و پیشنهاد شما بزرگواران رو بدونم که چه راه و روشی رو برای من پیشنهاد میکنید. دوما خودم یه دانشگاهی رو پیدا کردم که واسه مستر جی ار ای نمیخاد که هیچ واسه اونایی که مدرک زبان ندارن خودش دوره زبان میزاره و باتوجه به اون آی 20 صادر میکنه واسه ویزا که 50 دلار اپلیکیشن فی میخاد + 150 دلار هزینه اپلیکیشن دوره زبان.... ینی ظاهرا واسه مستر اقدام میکنی بصورت کاندیشنال..... حالا آیا با دریافت آی بیست و مراجعه به سفارت شانس ویزا چقدر هست؟

منتظر راهنمایی ها و نظرات شما هستم ... چه در اینجا و چه در پیام خصوصی..... موفق و پیروز و سلامت باشین عزیزان

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)