صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 78910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 181

موضوع: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

نقل قول نوشته اصلی توسط motivational نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز و بزرگوار. من فارغ التحصیل کارشناسی برق از دانشگاه آزاد با معدل بالای 17 و با 5 سال سابقه کاری و بیمه کاملا مرتبط و همچنین 6 سال سابقه کاری در حوزه انفورماتیک و شبکه های کامپیوتری حرفه ای و دارای مجوزهایی از وزارت ارتباطات و کلی اسناد و مدارک. و معافیت کفالت از خدمت دارم. همچنین زبانم در حدی نیست که بتونم نمره قابل قبولی در آزمون بیارم واسه دوره مستر. و حداقل باید برای نمره 80 یه 7-8 ماهی وقت بزارم و جی آز ای هم روش. برنامه ام واسه اقدام فقط برای کشور امریکا هست. اولا میخواستم نظر و پیشنهاد شما بزرگواران رو بدونم که چه راه و روشی رو برای من پیشنهاد میکنید. دوما خودم یه دانشگاهی رو پیدا کردم که واسه مستر جی ار ای نمیخاد که هیچ واسه اونایی که مدرک زبان ندارن خودش دوره زبان میزاره و باتوجه به اون آی 20 صادر میکنه واسه ویزا که 50 دلار اپلیکیشن فی میخاد + 150 دلار هزینه اپلیکیشن دوره زبان.... ینی ظاهرا واسه مستر اقدام میکنی بصورت کاندیشنال..... حالا آیا با دریافت آی بیست و مراجعه به سفارت شانس ویزا چقدر هست؟

منتظر راهنمایی ها و نظرات شما هستم ... چه در اینجا و چه در پیام خصوصی..... موفق و پیروز و سلامت باشین عزیزان
    شانس ویزا همونطور که حدس زدید زیاد نیست. ضمن اینکه شما با این وضع آنجا می خواهید چه کنید دوست عزیز؟ کمی واقع بینانه به مسئله نگاه کنید. خارج شدن از ایران به هر قیمتی و هزینه ای به معنای موفقیت آن طرف نیست. این مدارکی که شما دارید حتی اگر زبانتون عالی بود که به کارتان نمی آمد. وقت بزارید و با نمرات خوب زبان شاید توانستید حتی فاند هم بگیرید و آنجا هم سریع جا بیفتید و موفق شوید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام به همه دوستان خصوصا دوستان صاحب نظر
    ی سوالی داشتم بنظرم رسید اینجا بشه پرسید ، ممنون میشم جوابمو بدین :
    میخواستم بدونم دکتری برای کانادا (دانشگاههای تاپ کانادا ) راهی هست ک بدون مدرک زبان پذیرش گرفت ؟؟؟؟؟
    این شرایط برای اروپا چطوره ؟؟؟؟؟
    سپاس بی کران

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

سلام،

من شنیدم برخی از دانشگاه ها بدون مدرک زبان، پذیرش میکنند و بعد در ابتدا دوره زبان میگذارند، کسی اطلاعی داره؟ از هزینه ها و سطح این دانشگاه ها؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

دوستان ایا همه دانشگاهها این قانون انقضای دو سال زبان رو دارن؟ دانشگاهی وجود نداره که یه نفر با رزومه خوب فقط صرف اینکه تافلش 3 سال از روش گذشته پذیرش بده؟ تافلش هم البته 106 بود نمرش.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    دوستان ایا همه دانشگاهها این قانون انقضای دو سال زبان رو دارن؟ دانشگاهی وجود نداره که یه نفر با رزومه خوب فقط صرف اینکه تافلش 3 سال از روش گذشته پذیرش بده؟ تافلش هم البته 106 بود نمرش.
    اگر دانشگاه ریپورت رسمی نمره رو بخواد، چطوری می خواین ریپورت کنین وقتی دیگه نمره نه در پروفایلتون وجود داره و نه ETS این کار رو می کنه؟

باز هم اگه مایلید از خود دانشگاه تون بپرسین، ولی من تا الان نشنیدم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    اگر دانشگاه ریپورت رسمی نمره رو بخواد، چطوری می خواین ریپورت کنین وقتی دیگه نمره نه در پروفایلتون وجود داره و نه ETS این کار رو می کنه؟

باز هم اگه مایلید از خود دانشگاه تون بپرسین، ولی من تا الان نشنیدم.
    مرسی
    ریپورت رسمی نخواد چی؟! فقط کارنامه رو بخواد با پست کپیش رو بعد اصلش رو بعد پذیرش
    منظورم ممکنه راه بیان به خصوص دانشگاههای اروپایی منظورم بود. چون امریکا و کانادا میدونم تقریبا نمیشه.

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apply1361 نمایش پست ها
    مرسی
    ریپورت رسمی نخواد چی؟! فقط کارنامه رو بخواد با پست کپیش رو بعد اصلش رو بعد پذیرش
    منظورم ممکنه راه بیان به خصوص دانشگاههای اروپایی منظورم بود. چون امریکا و کانادا میدونم تقریبا نمیشه.
    پس باید از خودشون بپرسین.
    ولی من تا اونجایی که خبر دارم مطمئنم امکان نداره. باز هم اگه اینقدر مصرین، بپرسین.

نقل قول نوشته اصلی توسط DrRas نمایش پست ها
    من پارسال نتونستم آیلتس نمره مورد نظرمو بیاوردم و خیلی هم دوست داشتم زودتر برم
    واسه همین خیلی گشتم که بتونم یک راهی پیدا کنم بدون نیاز به مدرک زبان
    تا اینکه یکی از دوستام که آمریکا بود یکیو معرفی کرد و طرف بهم کمک کرد تا بتونم پذیرش بگیرم واسه دانشگاه بصورت کاندیشنال و بدون مدرک زبان.
    سلام دوست عزیز. در مورد conditional admission یک سوال داشتم.
    من اگر بخوام به این صورت اپلای کنم، باید به طور همزمان برای دوره زبان اون دانشگاه و رشته مربوطه اپلای کنم؟ یا فقط اولش باید برای دوره زبان اپلای کنم؟
    I20 که به شما داده شد، اسم رشته کامپیوتر هم درونش بود یا فقط دوره زبان بود؟ چه سفارت هایی بهتر هست اقدام کنم؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Candidate Behavioral Science Thailand

بستگی به رشته داره و دانشگاه. برای رشته مدیریت بازرگانی برای لیسانس و فوق مدرک زبان در ابتدا لازم نیست و این البته بستگی داره چه دانشگاهی. اگه سوالی تو این زمینه هست خوشحال می شم جواب بدم

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من شنیدم که اگه با استاد مکاتبه کنید و اون شمارو بخواد میشه بدون مدرک زبان هم پذیرش گرفت آیا صحت داره چنین چیزی؟
    از طرفی در پذیرش مشروط یا conditional امکان دریافت فاند وجود داره در صورتی که رزومه خیلی قوی داشته باشیم.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)