صفحه 2 از 19 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 181

موضوع: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون مدرک زبان و GRE

آقایون خانوما. من مدارکم رو برای UBC پست کردم و حداکثر 2 روز وقت دارم online application رو انجام بدم و app. fee رو بدم. من نمره تافلم 20 ژانویه زودتر به اونا نمیرسه. من 7 دسامبر تازه تافل میدم. شما جای من باشید بی خیال میشید یا نه؟ در ضمن بهم گفته که ما ممکنه منتظر نمره شما بمانیم، ممکن هم هست که نمانیم.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    آقایون خانوما. من مدارکم رو برای UBC پست کردم و حداکثر 2 روز وقت دارم online application رو انجام بدم و app. fee رو بدم. من نمره تافلم 20 ژانویه زودتر به اونا نمیرسه. من 7 دسامبر تازه تافل میدم. شما جای من باشید بی خیال میشید یا نه؟ در ضمن بهم گفته که ما ممکنه منتظر نمره شما بمانیم، ممکن هم هست که نمانیم.
    اگر من بودم یک ایمیل به مسؤولش می‌زدم و ازش می‌پرسیدم و اگر جواب نمی‌داد احتمالا apply می‌کردم. بعید می‌دونم کسی قبل از تعطیلات کریسمس به فایل‌ها نگاه کنه.

ApplyAbroad Champion

سلام
    من یه سوال دارم
    من نمره toefl ام به deadline ها می رسه ! ولی چون مدارکم رو باید زودتر پست کنم و باید یه کپی از online application form رو بذارم توش مجبورم بدون نمره toefl ثبت نام Online رو انجام بدم
    به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟

نه بابک. اینا نیگاه میکنن. خود طرف گفت ما درست از روز Deadline بررسی رو شروع میکنیم و در عرض چندین روز آیندش با شما در مورد مدارکتون مکاتبه میکنیم. من خیلی شک دارم به apply کردن
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    نه بابک. اینا نیگاه میکنن. خود طرف گفت ما درست از روز Deadline بررسی رو شروع میکنیم و در عرض چندین روز آیندش با شما در مورد مدارکتون مکاتبه میکنیم. من خیلی شک دارم به apply کردن
    خوب در این صورت ازشون واضح می‌پرسیدی که آیا مشکلی هست که نمره تافلت بعد از deadline برسه یا نه و تاکید می‌کردی که سایر مدارکت رو کامل می‌کنی تا قبل از deadline.
    این که چقدر سفت و سخت بگیرند خیلی به اونایی که فایل‌ها رو بررسی اولیه می‌کنند بستگی داره. اگر از دوستانت UBC باشند و برند پیگیر بشن، معمولا مشکل خاصی پیش نمیاد.

ونکوور شهر فوق‌العاده خوبیه (غیر از بارونش!) و UBC هم دانشگاه خوبیه، حیفه که راحت شانست رو از دست بدی.

باشه. apply میکنم بعد پیگیری دیگه ببینیم خدا چی میخواد. یه زنگ هم بهشون بزم بد نیست. همین که صدامو بشنون و بفهمن که زبانم خوبه شاید آستانه تحملشونو بالا ببره !!!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط ruh_e_azad
    سلام
    من یه سوال دارم
    من نمره toefl ام به deadline ها می رسه ! ولی چون مدارکم رو باید زودتر پست کنم و باید یه کپی از online application form رو بذارم توش مجبورم بدون نمره toefl ثبت نام Online رو انجام بدم
    به نظرتون مشکلی پیش میاد ؟
    درسته که من وسط بحث شما پریدم وسط ! ولی حالا که بحث شما به سرانجام رسید یکی جواب منو بده :

ApplyAbroad Champion

برای modir:
    فکر خوبیه که بهشون زنگ بزنی.

برای ruh_e_azad:
    من هم یادمه که با یک همچین مشکلی موقع apply کردن مواجه بودم، ولی مشکل خاصی پیش نیومد. اگر می‌شه به جای نمره تافل متن هم نوشت، به جاش بنویس: will be sent by ETS یا یک همچین چیزی که در جریان باشند نمره رو براشون می‌فرستی.

من نمی دونستم که حتمن باید کپی از on-line apply بفرستیم، آیا این در مورد همه دانشگاهها صادق؟
    بعد اینکه اگه نمره تافل از حداقل پایین تر باشه آیا به طور کلی apply کردن رو منتفی می کنه؟ یا ممکنه همه چیز پیش بره و بعد اونجا مثلن کلاس جبرانی بذارن؟
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

خیر نیازی به فرستادن این فرم دیگه نیست مگز اینکه خود دانشگاه ازتون خواسته باشه همراه با سایر مدارک بفرستید (البته بعضی بچه ها واسه محکم کاری همیشه میفرستن).
    اگر نمره تافل کم باشه در بعضی موارد قبول میکنن بررسی مدارک رو انجام بدن و در صورت خوب بودن سایر شرایط به شما پذیرش بدن که بعد از اون اونجا باید کلاس برید. مثلا یک جا بود که نمره 600 میخواست و من میل زدم گفتم اگه نمره کمتر باشه بررسی میکنید که این جواب رو دادن و گفتن این حالت تا حالا واسه خیلی از دانشجوهامون پیش اومده.
    واسه مشورت با هر دانشگاه بهتره با graduate advisor هر دپارتمان صحبت کنی.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)