صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 181

موضوع: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون مدرک زبان و GRE

در مورد استراليا شما براي تمام دانشگاهها ميتوني بدون داشتن مدرک زبان Apply کني ولي پذيرشتون conditional به نمره زبان ميشه و تا اون رو ندين unconditional نميشه. در مورد deadline هم اگه ميخواهيد براي بورس هم در نظر گرفته بشيد بايد تا قبل 31 آگوست براي ترم اولشون مدارکو بفرستي. ولي اگه به فکر بورس نيستيد در صورتي که PhD اقدام ميکني deadline نداره ولي اگه مستر با coursework اقدام ميکني فکر کنم deadline داشته باشي.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

توی اروپا مثلا بلژیک هستن دانشگاه هایی که بدون مدرک زبان پذیرش میدن
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

دوستان سلام
    من یه سوالی دارم
    متاسفانه من تمام امتحانها و مدارک رو دارم غیر از امتحان ج ار ای جنرال که به ثبت نامش نرسیدم و باید تو اسفند امتحان بدم سابجکت و تافل رو دارم حالا باید چکار کنم بیخیال اپلای کردن بشم؟
    :'(

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

درود
    نه چرا بی خیال بشی؟
    تو ایمیل به اساتید دقیقاً تاریخ امتحان جنرال رو بگو و توضیح بده که به ثبت نام نرسیدی و حتماً تا فلان تاریخ نمره امتحانت رو ریپورت میکنی.
    موفق باشی.

ممنونم ولد موضوع اینه که تو این دانشگاه به اساتید میل نمی زنیم منشی کارهای اپلای رو انجام میده :'( نمی دونم چکار کنم

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    خب به منشی همینا رو بگو.
    جا گیرت نمیومده دیر ثبت نام کردی.
    دقیقاً همه چیزی رو که لازمه بگو و از گفتن مشکلت نترس.

Junior Member

to elna:

اگه علوم پایه هستین، (دیدم سابجگت دادین) بهشون بگین که به gre جنرال نرسیدین و بعد ددلاین امتحان می دین، احتمال داره اصلا جنرال ازتون نخوان یا قبول کنن که دیر نمرشو بفرستین، چوان اصولا واسه ی این رشته ها سابجکت مهمتر از جنرال هست. نگران نباشین حتما پیگیری کنین از طریق ایمیل یا تلفن. درست میشه
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

You should still take the General but send in the Subject score alone with the application and supporting materials and your application will be given careful consideration. Your general scores will arrive in time for full consideration.معنی این جمله چیه؟

Junior Member

این یعنی مدارک و نمراتتی رو که داری (به غیر از جنرال) فعلا بفرست و دانشگاه اونا رو برسی میکنه ولی باید جنرال هم بدی و درباره ی Your general scores will arrive in time for full consideration شاید منظورش این باشه که زمانی که نمره جنرالت میره هنوز اونا در حال بررسی مدارک متقاضی ها هستند و این پروسه تموم نشده و هنوز میتونه مدارکت مورد بررسی قرار بگیره.
    چون دانشگاه ها یه بازه ی زمانی واسه بررسی مدارک دارند، اول کسایی رو در نظر می گیرن که بهشون اسکالرشیپ میدن بعد کسایی که صرفا پذیرش بهشون می رسه بعضی دانشگاه ها هم یک یا دو مرحله ی دیگر رو هم برای پر کردن پوزیشن هایی که هنوز خالی هستن در نظر میگیرن. توجه کن اگه می خواهی اسکالر بگیری باید حتما مدارکت تا اتمام اون پروسه ی اول برسه به اونجا. (این توضیح رو واسه همین جمله ی آخرتون دادم)
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

The deadline to apply is December 31. You can still apply to be considered in the second round of offers.
    این رو هم گفتن.آخه مشکل اینجاس که دو ماه بعد از ددلاین امتحان نرال من تازه برگزار میشه حالا تا کی برسه دستشون .منظور از جمله آخر چیه؟من خیلی ناامیدم :'(

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)