صفحه 7 از 19 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 181

موضوع: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون مدرک زبان و GRE

چرا نا امید؟ ببین اول ببین که واسه این دانشگاه جنرال mandatory هست یا نه. اگه اجباریه و تو هم میخوای این دانشگاه حتما اپلای کنی مدارکتو بفرست اگه اوضای نمراتت و سابجکتت خوب باشه که جای نگرانی نیست چون تو عبارت قبلی که گفتی (your application will be given careful consideration) نوشته بود مدارکت بدون جنرال هم بررسی میشه (چون بعضی دانشگاها اصلا تا مدارک کامل نشه بررسی نمی کنن وضع شما رو، ولی این گفته حداقل اونا رو بررسی میکنه) پس شما به نظر من مدارکت رو بفرست و اصلا ناراحتی به خودت راه نده. عزیز من شما می خوای با اپلای کردن به شرایط و آینده ی بهتری برسی ولی این نباید باعث بشه که حالت رو خراب کنی و خودت رو اذیت کنی.
    راستی چرا سعی نمی کنی واسه جنرال اکتبر standby ثبت نام کنی ؟ شاید بهت جای خالی برسه به نظر من این رو هم امتحان کن.
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

خیلی ممنون ولی چطوری باید stand by ثبت نام کنم؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    خیلی ممنون ولی چطوری باید stand by ثبت نام کنم؟
    در مورد ثبت نام standby تو انجمن GRE بحث شده، همونجا پیگیری کنید.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض گرفتن پذیرش بدون نمره زبان برای بدون فاندها ، بدون نمره TOEFL، IELTS ( بیا تو )

با سلام
    این تجربه من هستش و چون دیدم همه دارن همین راه اشتباه را خودشون دارن تجربه میکنند گفتنم این تاپیک را ایجاد کنم برای گرفتن پذیرش بدون مدرک تافل یا آیلس تا خیلی ها را از نامیدی دربیارم

برای کسانی که دنیال فاند نیستند و قصد دارن با هزینه شخصی برن درس بخونن و خصوصاً کسانی که توی کسب نمره مینمم تافل یا آیلس مشکل دارن چرا نمیرن دانشگاه مقصد، زبان بخونند

مطمئناً هر دانشگاهی خودش موسسه زبان داره که این حرف هایی را که اینجا میزنم میتونید از international institute دانشگاهی که میخوایید برید بپرسید

شما نباید منظر ددلاین دانشگاه باشید بلکه هر وقت که زمان اپلای کردن دانشگاه باز شده و با هماهنگی با موسسه دانشجو های بین المللی یا همون اصطلاحاً کیمته ادمیشن، زودتر از موعد برای گرفتن پذیرش اقدام کنید طبق قوانین دانشگاه برای بدون فاند حداکثر طی یک ماه بعد از رسیدن مدارک باید جواب درخواست پذیرش شما را بدهند

پس اولین کاری که میکنید یک ایمیل به international student institute دانشگاه میزنید و ازشون در مورد گرفتن پذیرش در مقطع و رشته مورد نظر بدون مدرک زبان پرس و جو میکنید و میگید که من تمایل دارم بیام زودتر اونجا زبان بخونم وبه همراه گرفتن پذیرش در مقطع و رشته مورد نظر

اونها خودشون شما را راهنمایی میکنند مطمئناً دانشگاه خودش موسسه یادگیری زبان داره یا با یک مرکزی کار میکنه همزمان هم برای مقطع و رشته مورد نظرتون اپلای میکنید وهم برای همون دوره یادگیری زبان

این ایمیل زدن ها چند بار جند دوره رد و بدل شدن بطول میانجامد اگر نوشتن ایمیل را بلد نیستید فارسی اش را بنوسید بعد به کمک دیکشنری ترجمه کنید فقط مودبانه باشد مطمئن باشید دانشگاه در عرض چند روز یا چند ساعت جواب شما را خواهد داد

برای من که اینطور بود

خلاصه اینکه چون هزینه تحصیل را خودتان میپردازید با در نظر گرفتن معدل شما به شما زودتر از ددلاین پذیرش خواهند داد و برایتان یک آی بیست مشترک صادر میشود و اول MAY باید اونجا باشید و در کلاس های زبان شرکت کنید و در امتحان فرمالیته پایانی آن نمره قبولی بیاورید و FALL سر کلاس های مقطع و رشته مورد نظر بنشینید

به تجربه من برای ایالات متحده ده میلیون خرجتون اضافه تر میشه

من این موارد بالا را خودم از دانشگاه پرسیدم ولی جون از MAY گدشته بود و دوره فشرده یادگیری کلاس های زبان آغاز شده بود همینا را به من گفتم و گفتن که امسال که گذشت سال بعد

شما اشتباه منرا نکنید هم برای زبان نمره تافل یا آیلس اینجا بخونید ، هم بدون مدرک زبان درخواست پذیرش کنید که حتماً باید هماهنگی های لازم با ادمشن کمیته صورت گیرد

موفق باشید

در ضمن اگه در یک زمینه ورزشی سابقه حرفه ای جور کنید و این دانشگاه که میخواد برید تیم اون رشته ورزشی را داشته باشد از یک نوع بورس یا فاند مخصوص ورزشکارها بهره مند میشوید و عضو تیم ورزشی دانشگاه خواهید شد اینو قشنگ در کلیه سایت های دانشگاه های امریکا نوشته سرچ کنید
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون نمره زبان برای بدون فاندها ، بدون نمره TOEFL، IELTS ( بیا تو

بحث پیرامون صحبت های دوستمون که فکر کنم یک گام از من جلوتر هستش و موقعیت و شرایط شبیه به من را داره

{ دوست عزیز اگه فکر میکنی در این پایین جاییشو باید سانسور کنم بگو برات انجام بدم گفتم بحثمون علنی کنم چون مشکل خیلیهاست }

[QUOTE=amin_ict_5]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad
    دوست عزیز شماکه میگید همونجا برید کلاس زبان اگه فاند ندارین من همینکارو کردم برا مقطع لیسانس اما وقتی ویزا نمیدن چه فایده داره!

دقیقاً همین موسسه ALI یا American Language Institue که فکر کنم در اکثر دانشگاه ها شعبه داره در جواب ایمیل من نوشت به شما همجوره کمک خواهد شد برای گرفتن ویزا و حتی اگر شما تنها بخواهید در این موسسه پذیرش بگیرید و در کلاس های این موسسه شرکت کنید

البته موسسات آموزش زبان دیگه هم بودند که میشد ولی دانشگاه ترجیح میداد با این موسسه ALI کار کنه و بهر حال موسسات دیگه را هم قبول داره مثل این دو موسسه فکر کنم ترجمش موسسه زبان جنوب کالیفرنیا بود و یکی دیگه موسسه زبان شمال امریکا

دقیقاً چون من داشتم برای مستر اقدام میکردم به من گفته شد که باید 1 May اونجا باشم و در تابستان در کلاس های Intensive English اش شرکت کنم ولی من دیر متوجه این قضیه شده بودم که از اول MAY گذشته بود و کلاس های ترم تابستانه شون شروع شده بود دوستان دیگری که میخواهند اقدام کنند باید روی گرفتن پذیرش در اوایل سال میلادی اقدام کنند و I20 بگیرند

انشاالله برای سال بعد من خودم اقدام خواهم کرد ولی حیف یک سال عمر رفت بجای اینکه اینجا کل پول کلاس های زبان را بدم اونجا بنظرم استرس ایران را نداره و کلاً چون محیط انگلش هست بهتر خواهید یاد گرفت این ده میلیون خرج اضافه به نظر من برای یک سال عمر چیزی نیستش پس سعی کنید این یک سال عمر را از دست ندهید
    ویرایش توسط amin_ict_5 : June 13th, 2010 در ساعت 07:53 PM دلیل: درخواست خصوصی بودن موضوع از محمد جان

رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون نمره زبان برای بدون فاندها ، بدون نمره TOEFL، IELTS ( بیا تو

پاورقی :
    درضمن من جدیداً شنیدم افغانستان ویزا برای امریکا خوب میده البته مصاحبه اش انگلیسی هستش که باید یکی را که به زبان انگلیسی مسلط هست حتماً با خودت ببری

رشته و دانشگاه
    Computer Science

بعضی دانشگاه ها بجای ALI = American Language Institute بجاش ALP = American Language Program دارند

رشته و دانشگاه
    Computer Science

اگر فاند نمیخواید وقت خودتون را اینجا برای تافل و ... تلف نکنید ، برید همونجا زبان بخونید مطمئن باشید دانشگاه ها خودشون موسسه زبان دارن

رشته و دانشگاه
    Computer Science

اینجا قصد پول گرفتن از کسی را نداریم یا دنبال منفعت شخصی نیستیم
    من میگم چنین راهی هم وجود داره و من تازه یاد گرفتم
    باید منتظر بود تا خودم تجربه اش کنم بعد کاملاً همینجا شرح میدم
    دوستان یه شش ماه صبر کنید

یه لینکی هم دیدم مال 2008 توی همین فروم که راجع به همین موضوع صحبت میکرد

بیشتر دانشگاه های رنک پایین امریکا مد نظر هستش و رنک دانشگاه ها را میشه از روی معدل GPA که میخوان میشه فهمید

صبور باشید !

یه سوال جدی!
    من به فکر پذیرش گرفتن از یکی از همین International School ها هستم. حالا سوالم اینه که ویزا می دن که آدم بره 4 ماه زبان بخونه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)