صفحه 9 از 19 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 181

موضوع: گرفتن پذيرش بدون داشتن مدرك زبان (TOEFL/IELTS/GRE/GMAT‌)

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

پیش فرض پاسخ : پذیرش بدون داشتن مدرک زبان / آیلتس- تافل - و غیره

اگر قبل از ارسال یک جستجوی کوچک انجام میدادین این تاپیک رو میدیدین :

http://www.applyabroad.org/forum/sho...9%88-GRE/page7

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش بدون مدرک زبان و GRE

آیا در کشور کانادا دانشگاههایی هستند که بدون نیاز به نمره یا هر مدرک زبان اقدام به پذیرش کنند ؟من رشته مهندسی برق هستم. و میخوام بجای شرکت در آزمونهای آیلتس و تافل و غیره پذیرش بگیرممثلا میشه در دانشگاه مقصد همزمان با تحصیل در رشته اصلی، در دوره های زبان شرکت کرد؟و یا قبل از پذیرش و شروع ترم تحصیلی در رشته اصلی، بدون ارائه مدرک آیلتس و غیره، ابتدا در دوره ای برای فراگیری و تقویت زبان در همان دانشگاه یا دانشگاه دیگری شرکت و سپس شرایط پذیرش جهت تحصیل در رشته اصلی را بدست آورد ؟در اینصورت، هزینه شرکت در دوره های زبان بطوری که دیگر پس از آن نیازی به ارائه مدرک آیلتس نباشد، چقدر می شود؟

تو شرایطی گیر کردم که اگر بتونید راهنماییم کنید کمک بزرگی بهم کردید! من تقریبا دو ماه پیش به صورت اتفاقی اسلایدهایی رو تو اینترنت پیدا کردم که مطالبش به پایان نامم خیلی نزدیک بود به استاد دانشجویی که اسلاید رو درست کرده بود یه نامه فرستادم اونم جوابم رو دادYou could apply for our PhD program since your work sounds interesting to me. Numerical range is my research area. Would you send me you publication so I may know more about your capacity and ability. A CV is also helpful.من گفتم که GREندارم و آیلتس هم 17 اسفند می دم گفتThe important thing is that you apply now so that our department can then discuss your case. You can submit your GRE score later hopefully late Feb. How about taking GRE outside your country since I know some students do it.توی سایت دانشگاه دیدم که نمره آیلتس 6.5 می خواد ولی متاسفانه نمره آیلتس من 5.5 شد تاریخ بعدی که می تونم آیلتس بدم 6 اسفند(25th February) و دو هفته بعد جوابش می یاد. من 22 بهمن (11th February)هم باید GRE بدم! به نظرتون فایده ای داره؟ اصلا قبول می کنن؟! یا وقتمو تلف نکنم

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeilitaheri نمایش پست ها
    تو شرایطی گیر کردم که اگر بتونید راهنماییم کنید کمک بزرگی بهم کردید! من تقریبا دو ماه پیش به صورت اتفاقی اسلایدهایی رو تو اینترنت پیدا کردم که مطالبش به پایان نامم خیلی نزدیک بود به استاد دانشجویی که اسلاید رو درست کرده بود یه نامه فرستادم اونم جوابم رو دادYou could apply for our PhD program since your work sounds interesting to me. Numerical range is my research area. Would you send me you publication so I may know more about your capacity and ability. A CV is also helpful.من گفتم که GREندارم و آیلتس هم 17 اسفند می دم گفتThe important thing is that you apply now so that our department can then discuss your case. You can submit your GRE score later hopefully late Feb. How about taking GRE outside your country since I know some students do it.توی سایت دانشگاه دیدم که نمره آیلتس 6.5 می خواد ولی متاسفانه نمره آیلتس من 5.5 شد تاریخ بعدی که می تونم آیلتس بدم 6 اسفند(25th February) و دو هفته بعد جوابش می یاد. من 22 بهمن (11th February)هم باید GRE بدم! به نظرتون فایده ای داره؟ اصلا قبول می کنن؟! یا وقتمو تلف نکنم
    دویت خوبم
    شما این سوالا رو از بچه ها نپرسین . یه چیز استباهی میگن کلا همه چیز خراب میشه !
    شما به grad office یا کووردینیتور رشتتون یه ایمیل بزنین و همه اینا رو توش توضیح بدین
    ببینین چی میگه
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم اگه اعتبار ازمون تافل که دو ساله تموم شده باشه مثلا یه ماه پیش از ددلاین باز هم ETS اون رو گزارش می کنه به دانشگاه مربوطه ؟ اصلا اگه تاریخ انقضای ازمون تموم شده باشه می فرستن نمراتت رو ؟
    ممنون میشم ار پاسختون

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم اگه اعتبار ازمون تافل که دو ساله تموم شده باشه مثلا یه ماه پیش از ددلاین باز هم ETS اون رو گزارش می کنه به دانشگاه مربوطه ؟ اصلا اگه تاریخ انقضای ازمون تموم شده باشه می فرستن نمراتت رو ؟
    ممنون میشم ار پاسختون

Senior Member Gela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer science-State university of New York at Buffalo

نه، نمره ها و سفارشاتی که متعلق به 2 سال پیش یا قبل تر باشند اصلا در پروفایل نمایش داده نمی شود که بخواهید ارسال کنید.

برای دانلود نرم افزار شبیه ساز بخش Listening TOEFL iBT کلیک کنید.
    سوال خود را در انجمن ارسال کرده و لینک را به پروفایل من بفرستید.
    درباره ی وضعیت فاند و پذیرش مستر/دکترا سوال نپرسید چون من اطلاعی ندارم.

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

نقل قول نوشته اصلی توسط elham10 نمایش پست ها
    اين جانب فارق التحصيل كارشناسي ارشد علوم تربيتي دانشگاه علامه هستم با معدل 19.40 و نمره ielts 7 در از نظر رزومه هم شرايط خوبي دارم ميخواستم بدونم ايا بدون gre شانس براي پذيرش مقطع phd از دانشگاههاي امريكا يا كانادا همراه با fund تحصيلي دارم ؟
    در مورد آمریکا میشه گفت بیشتر دانشگاه های خوب نمره GRE رو حتما لازم دارن بخصوص اگه fund هم بخواید . تک و توک بعضی دانشگاه ها نمیخوان یا برای بعضی رشته ها نمرش خیلی مهم نیست ولی تعداد کمی هستن و عملا نداشتن نمره GRE شانس رو خیلی پایین میاره. توی این تاپیک میتونید درباره این موضوع بخونید.

در مورد کانادا تا جایی که اطلاع دارم دانشگاه های خوبی مثل بریتیش کلمبیا میدونم برای خیلی از رشته ها نمره GRE رو میخوان . ولی توی کانادا دانشگاه هایی که نمره GRE رو نیمخوان خیلی زیاده و بیشتر امریکا رو این موضوع حساسه. باز هم پرس و جو کنید و به سایت خود دانشگاه ها سر بزنید ببینید چی نوشتن.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

Junior Member

در خصوص امريكا اگر قصد گرفتن ويزاي F1 بر اساس پذيرش از يك دانشگاه بدون نمره GRE و زبان داريد اصلا توصيه نميشود مگر اينكه GREEN CARD داشته باشيد و يك پذيرش مشروط بگيريد و اين ازمونها را انجا بدهيد .
    سفارت به پذيرش مشروط و يا دانشگاه خيلي سطح پايين كه بدون GRE پذيرش ميدهد ويزا دانشجويي صادر نميكند .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaa66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم ار پاسختون
    متاسفانه بعد از تاريخ EXPIRE نمره ديگر ارسال نخواهد شد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)