صفحه 105 از 105 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

دوستان سلام. عزیزان ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
    با همون رسیدی ک از کنسولگری گرفتم مبنی بر اینکه من اقدام کردم اثر انگشت دادم برای گرفتن سو پیشینه، میشه برای ویزای تحصیلی اقدام کرد؟ مرزها بستست و هیچ راهی وجود نداره ک برگردیم ایران و سریع بگیریم. یعنی با اون رسید اقدام کنم قبول نمیکنین!!؟؟

Junior Member

سلام دوستان با بسته بودن مرزها و داستانهای پشت آن و در صورت نیاز ضروری به گرفتن عدم سو پیشینه ،برای گرفتن عدم سو پیشینه شنیده ام راه حل جدیدی است که:
    پلیس قضایی راه اندازی شده که یک روزه صادر میکنه و نیازی به اثر انگشت نمی باشد؟
    آیا این برای افرادی است که کارت ملی هوشمند دارند؟ و یا همه افرادی که قبلا سو پیشینه داده اند اطلاعات اثر انگشتشان در سیستم ثبت شده است؟

آیا از عملکرد پلیس قضایی اطلاع دارید که برای افرادی که کارت ملی هوشمند ندارند ولی قبلا سو پیشینه داده اند قابل استفاده است یا خیر؟

دوستان کسی فرم پرسشنامه صدور گواهی عدم سوپیشینه رو داره برای من بفرسته؟ من نتونسم وارد سایت وزارت خارجه بشم. می خوام از کانادا پر کنم با اثر انگشت بفرستم ایران.
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان. یه استاد از انگلیس برای دکتری فول فاند بهم اوکی داد. کسی میدونه که ایا ویزای تحصیلی انگلیس برای دکترا نیاز به گواهی سو پیشینه داره یا نه؟ میخوام قبل اینکه پذیرش دانشگاه بیاد اگه نیاز هست بگیرم گواهی رو. خواهشا اگه کسی اظلاع داره بگه ممنون میشم چون اگه نیاز نباشه خیلی جلو میفتم از نظر زمانی. ممنون

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من نیازی نیست. با اینحال این صفحه سایت رسمی دولتی است لطفا مطالعه بفرمایید. مدارک لازم را در لینک guidance شرح داده است.

https://www.gov.uk/tier-4-general-vi...u-must-provide

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_nr نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه استاد از انگلیس برای دکتری فول فاند بهم اوکی داد. کسی میدونه که ایا ویزای تحصیلی انگلیس برای دکترا نیاز به گواهی سو پیشینه داره یا نه؟ میخوام قبل اینکه پذیرش دانشگاه بیاد اگه نیاز هست بگیرم گواهی رو. خواهشا اگه کسی اظلاع داره بگه ممنون میشم چون اگه نیاز نباشه خیلی جلو میفتم از نظر زمانی. ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تا آخرین اطلاع من نیازی نیست. با اینحال این صفحه سایت رسمی دولتی است لطفا مطالعه بفرمایید. مدارک لازم را در لینک guidance شرح داده است.

https://www.gov.uk/tier-4-general-vi...u-must-provide

HTH

خیلی ممنون از جوابتون. منم نگاه کردم جزو مدارک مورد نیازش نبود بر خلاف کانادا که رسما نوشتن می خوان. با این اوصاف به احتمال 99 درصد نیازی نیست. بازم ممنون.

Junior Member

ثبت نام در سامانه ثنا

با دردست داشتن کارت ملی (الزامی برای جدید بودن کارت ملی وجود نخواهد داشت) باید به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کنید و سپس فرم ثبت نام را در سامانه ثنا تکمیل کنید. هزینه ثبت نام مبلغ 11 هزار و 500 تومان می باشد . "رمز شخصی" از طریق پیامک برای شما ارسال میشود که باید این رمز را نزد خود نگه دارید. همچنین کدپستی و شماره تلفن ثابت برای ثبت نام ثنا اجباریست و ضمن اینکه جهت ثبت نام هر مدرک معتبر عکس دار و کد ملی دار مثل دفترچه بیمه و گواهینامه و پاسپورت و... هم مورد قبول است .

• نکته: برای ثبت نام گواهی عدم سوء پیشینه الزامی برای رجوع به دفتر خدمات الکترونیک قضایی نیست و لینک ثبت نام در سامانه عدل ایران گذاشته شده است. تنها زمان ابلاغ گواهی، بایذ جهت اخذ برگه مهر شده به دفتر خدمات الکترونیک قضایی رجوع کنید.

Junior Member

دوستان سلام
    من خانمم اپلیکنت اصلی برای ویزای تحصیلی کانادا هست و من و دخترم همراه ایشون
    ارایه گواهی عدم سو پیشینه هنگام سابمیت آنلاین الزامی هست؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    من کانادا هستم و سو پیشینه من یک ماه بعد از اخرین سفرم به ایران در سال ۲۰۱۸ صادر شده و بعد از صدور در ایران نبودم. ایا میدونین که نیاز هست دوباره درخواست کنم؟

سلام دوستان ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید؟
    من نیاز به 2 تا گواهی عدم سوپیشینه دارم و کارت ملی هوشمند هم دارم (اگر کمکی به روند پروسه میکنه) میشه بفرمایید چطور میتونم براش اقدام کنم؟
    باید بفرستم واشنگتن یا از خانوادم تو ایران بخوام دنبال پروسه برن؟

ممنون
    All is well ^__^
    Don't worry, just
    go on and do your best

دوستان همه دانشگاهها GRE، TOEFL و Official Transcripts نمیخوان. با دانشگاه تماس بگیرید ازشون بپرسید میتونید غیررسمی براشون بفرستید یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)