صفحه 92 از 105 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Mechanical engineering, Amirkabir; MSc Energy Systems Engineering, Sharif

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

آیا گواهی عدم سو پیشینه که توسط دفتر حافظ منافع تو واشینگتن صادر می شه اینگلیسی هست یا بعد از صادر شدن نیاز به ترجمه رسمی داره؟ و اگر نیاز به ترجمه هست ایا در آمریکا امکان این کار وجود داره ؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooooya نمایش پست ها
    I live in the US and I'm going to apply for the same thing from Daftar in Washington DC. I've got a couple of questions: 1- how long before applying for Canadian PR express entry should we apply for this police certificate?

2- all of my documents including birth certificate, passport, Melli card etc are here in the US, can my father still go and get a police certificate in Iran on my behalf for the sake of saving time or he must have the original documents?

3- how long is this police certificate valid for and accepted by Canadians after being issued?

Thanks for your response in advance

سلام،
    ١- من اواخر ژانويه اقدام كردم براي سو پيشينه و اواخر جون رسيد دست من، يعني ٥ ماه. يه برگه دفتر حفظ منافع ميفرسته براتون حدود ده روز بعد از ارسال مدارك كه توش نوشته كه شما اقدام كردين و به محض اينكه نامه اصلي دستتون برسه، اون رو آپلود ميكنين. ميتونين با همون نامه اقدام كنين اگه اينوايت شدين. من اواسط اپريل اينوايت شدم و همون نامه رو آپلود كردم براي تكميل مدارك و وقتي آخر جون نامه اصلي به دستم رسيد پروفايلم رو آپديت كردم. خلاصه اينكه هرچه زودتر اقدام كنين بهتره. ظاهرا پروسه حدود ٥، ٦ ماه طول ميكشه، ولي شما فقط ٩٠ روز وقت دارين براي تكميل مدارك بعد از اينوايت شدن.

٢- والا براي من كه پدرم هيچ جوره نتونست از ايران گواهي رو بگيره، نه تهران و نه شهرستان. با اينكه همه مدارك من پيشش بود و من حتي انگشت نگاري تاييد شده هم از اينجا براش فرستادم. ولي ظاهرا بودن دوستاني كه خانوادشون تونستن از ايران براشون گواهي رو بگيرن، البته فكر كنم كه مدارك شما رو نياز داشته باشن.

٣- اوني كه از امريكا ميگيرين، ٦ ماه از تاريخ صدور مهلت داره، كه البته حدود يك ماهش از بين ميره توي نقل و انتقالات پستي!

موفق باشين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pooooya نمایش پست ها
    آیا گواهی عدم سو پیشینه که توسط دفتر حافظ منافع تو واشینگتن صادر می شه اینگلیسی هست یا بعد از صادر شدن نیاز به ترجمه رسمی داره؟ و اگر نیاز به ترجمه هست ایا در آمریکا امکان این کار وجود داره ؟
    ممنون
    بله انگليسيه و نيازي به ترجمه نداره

Junior Member

سلام دوستان یه سوال در مورد گواهی عدم سوء پیشینه داشتم ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه. من یک ساله با ویزای کار کانادا هستم و قبل از اومدن به کانادا برای گرفتن ویزای کار گواهی عدم سوء پیشینه به سفارت ارایه داده بودم و در این مدت این یک سال از کانادا خارج نشدم میخواستم بدونم برای درخواست اقامت از طریق اکسپرس انتری بازم باید گواهی عدم سوء پیشینه ارایه بدم؟ و اگه باید ارایه بدم کسی اطلاع داره تنها راه اینه که از طریق واشنگتن اقدام کنیم؟ چون شنیدم ۶ ماه طول میکشه تا صادر بشه و مسئله اینه که ما تو این یه سال که از تاریخ گواهی عدم سوء پیشینه گذشته اصلا از کانادا خارج نشدیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Pharmacy. TBZMED

سلام به همه
    یه سوال فوری داشتم، ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دقیق و با اطمینان دارن جواب بدن. به علت ذیق وقت برای ویزای دانشجوئی کانادا، فرصت گرفتن عدم سوء پیشینه رو ندارم. آیا این گواهی "لازمه" حتما باشه یا اضافیه؟ کل مطالب قبلیو دیدم و خوندم اما جوابها متناقضه... هر کسی یه چیزی میگه. یکی میگه 100درصد لازمه یکی میگه نه لازم نیست...ممنون میشم یه بار برای همیشه این قضیه جواب داده بشه چون فاصله نامه پذیرش دانشگاه و سابمیت مدارک به CIC خیلی کمه و مطمئنا خیلی از دوستان به این مشکل برمیخورن....ممنون

ApplyAbroad Editor

سلام دوستان. من برای police certificate از کانادا اثر انگشت گرفتم و فرستادم ایران. ایران اثر انگشت رو قبول نکرد و گفت که مهر برجسته نداره. کسی اینجا می دونه که داستان این مهر برجسته چیه و چه جوری میشه گرفت؟ (من با یه notary public صحبت کردم ولی اونا مطمن نبودن که این همون notary sealهست یا نه)

دوستانی که از کانادا اثر انگشت فرستادن:‌ آیا RCMP روی عکستون مهر بجسته زد؟
    ویرایش توسط flurion : August 23rd, 2017 در ساعت 12:23 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

با سلام
    1- آیا برای دریافت گواهی سوء پیشینه در کمتر از یک هفته و به صورت سریع به منظور اخذ ویزا راهی وجود داره؟
    2- آیا سوء پیشینه باید به سازمان و یا ارگان خاصی مخاطب قرار داده بشه یا بدون ذکر عنوان جایی هم صادر میشه؟
    3- پروسه زمانی دریافت سوء پیشینه بعد از اقدام، از تهران و شهرهای بزرگ به نسبت شهرستانها سریعتر است یا تفاوتی وجود نداره؟
    با تشکر
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

Junior Member

سلام . دوستان لطفا راهنمایی کنید که باید گواهی سو پیشینه ضروری است و باید به نام سفارت درخواست داد ؟ سپاس

سلام
    من الان با ويزاي تحصيلي كانادا هستم و ميخوام بعد اتمام تحصيل اكسپرس اينتري اقدام كنم. جزو مداركي كه ميخواد سو پيشينه هست كه اگر از خارج ايران اقدام كنيم خيلي طول ميكشه. آيا ميتونم همون گواهي كه براي استادي پرميت دادم دوباره بدم با توجه به اينكه تمام اين مدت در كانادا هستم؟

دوستان این تجربه من هست برای گرفتن گواهی عدم سوپیشینه از خارج از ایران (کانادا). امیدوارم به درد بخوره.
    من اول تماس گرفتم با دفتر حفاظت منافع در واشنگتن و به من گفتند که حداقل ۵ ماه زمان میبره. و بهم گفتند که اثر انگشتی که اینجا گرفتم را هم تایید نمیکنند.
    من هم ترجیح دادم از ایران اقدام کنم. چون تا ۵ ماه نمیتونستم صبر کنم.
    از این موسسه
    https://www.commissionaires.ca/en/national/home
    اثر انگشت گرفتم و عکسی هم بهش الصاق نشده بود. فقط مهر برجسته داشت. من دو نسخه اثرانگشت جوهری گرفتم. ممکن هست اثر انگشت الکترونیکی رو هم براتون پرینت بگیرن روی همون سربرگ که در عمل از اثر جوهری قابل تشخیص نیست.
    با پست DHL به همراه شناسنامه و کارت ملی فرستادم ایران و پدرم به اداره آگاهی (در شهرستان) مراجعه کرد و افسر مربوطه با دیدن برگه اثرانگشت قبول کرده بود (وکالت نامه هم احتیاجی نبوده). البته ظاهرا پول پیک (!!!) هم دریافت کرده بود. بعد از دو روز گواهی رو گرفتن و برام پست کردن. حالا دفتر حفاظت منافع از چه طریقی اقدام میکنه که ۵ ماه معطلی داره نمیدونم. شاید پول پیک رو نمیدن برای همین میگذارنشون ته صف.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)