صفحه 88 از 105 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

اگر گواهی عدم سو پیشینه از مالزی بگیریم،چطوریه؟توی پاکت مهر و موم شده اس یا نه.همینطوری تحویل میدن؟نیاز هست که شخصا برم مالزی یا از طریق سفارت و آنلاین اقدام کنم کفایت میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان. برای ویزای دانشچویی کانادا مدرک عدم سو پیشینه ضروریه؟یا فقط برای اقامت میخوان؟ لطفن راهنمایی کنین. خیلی عجله دارم. ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط tictac نمایش پست ها
    من اینو می نویسم که بعدا اگه کسی سوال مشابهی داشت کمکش کنه. دایره سجل کیفری در اصفهان باید به ساختمان دادگستری کل در خیابان نیکبخت، طبقه اول، اتاق ۱۰۷ مراجعه کنین. پدر من که مراجعه کرده بودن، گفتن باید اثر انگشتان رو بفرستین از خارج از کشور تا ما نامه بدیم برین گواهی بگیرین. من استرالیا هستم. حالا من از پلیس استرالیا وقت گرفتم واسه انگشت نگاری. البته خودم مامور پلیس هم گفت برو مطمئن شو که روی فرم های خودشون نباید باشه؟ چون یکسری از کشورها حتما باید روی فرم خودشون باشه مثل آفریقای جنوبی. گفت فکر کنم ایران قبول می کنه.
    سفارت ایران در استرالیا که فرم خاصی نداره :
    http://www.canberra.mfa.ir/index.asp...0&pageid=20810

ولی یکسری سفارت ها فرم نیروی انتظامی دارن. مثلا این ظاهرا:
    http://www.esfahan.post.ir/_Esfehan/...mat/s30-f1.jpg

ولی من احتمالا همون پلیس استرالیا را می فرستم و بعد باید بدن ایران ترجمه کنن. امیدوارم که حل بشه.
    بعد از اینکه من اثر انگشت از پلیس استرالیا گرفتم و با سرعت با پست DHL فرستادم ایران. دارالترجمه به فارسی ترجمه شد و پدرم بردن دادگستری اصفهان و از اونجا نامه دادن برای پلیس آگاهی در قائمیه و اونها هم اثر انگشت ها را تطبیق دادن و تایید کردن و دوباره ارجاع دادن به دادگستری. بعد هم معاون دادستان امضا کرد و تمام! البته من دو سال پیش گواهی گرفته بودم و نمی دونم کسی که تا حالا نگرفته آیا بازم براش صادر می کنن یا نه؟

من پدرم رفتن گرفتن. ولی خب شناسنامه و اینها هم ندیده بودن زیاد. فکر کنم غیر از پدر و مادر هم اگه کسی بره مشکلی نباشه ولی شاید شناسنامه و کارت ملی تون لازم بشه. فقط کپی گواهی قبلی رو دیده بودن. همین فرآیند با سفارت حدود ۴ ماه طول میکشه متاسفانه.

Junior Member

سلام دوستان. یک سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید. من الان در کانادا مشغول تحصیل هستم. حدود 3 سال پیش گواهی عدم سوء پیشینه گرفتم. الان برای گرفتن مجدد عدم سوء پیشینه میتوانم غیرحضوری اقدام کنم؟ قبلا اثر انگشت ثبت کردم. می خواستم ببینم الان خانواه ام می تونن برن گواهی مجدد بگیرن یا اینکه من باید حضوری برم؟ خیلی ممنون از راهنمایی شما دوستان

Junior Member

سلام . لطفا راهنمایی کنید خیلی فوری هست.

به من گفتن که یک گواهی از محل اقامتم بیارم که براتون ایمیلش رو کپی کردم در ادامه. اما هر جا رفتم از اداره گذرنامه تا پلیس+10 میگن به ما ارتباطی نداره. از کجا باید اقدام کرد؟

Shortly after arrival, we will assist you with your application for the so-called 30% ruling of the Dutch Tax Authorities. For this you must bring a certificate of residence - issued by the municipality - mentioning your domicile in the last 24 month

سلام دوستان. من گواهی سوپیشنه نیاز دارم چند وقت پیش پدرم شهرستان رفته بوده آگاهی و گفته بودند ما نمی تونیم سوپیشنه رو بدون داشتن نامه ارگان بدیم یعنی ما نامه رو خطاب به چه کسی بدیم! خلاصه اینکه نداده بودند. چند روز دیگه میرم ایران و خودم شخصا اقدام می کنم. حال سوالم من اینه:
    کسایی که گواهی گرفتند بالای اون نامه خطاب به چه کسی نوشتند؟ یا کسی نمونه ای چیزی داره من به اونا نشون بدم! ممنون میشم اگه بتونید جواب بدید

Junior Member

سلام دوستان،، آیا درسته که گواهی ترجمه شده ی عدم سو پیشینه 6 ماه اعتبار دارد و مهم نیست که مدت اعتبار یک ماهه ی اصل آن گذشته باشد؟ یک ماه اعتبار مدرک اصلی من تمام شده آیا باید جهت ارایه یه سفارت کانادا مجددا اقدام کنم؟

با سلام، لطفا در صورت امکان به سوال بنده پاسخ دهید.

دوستان من تو ایران زندگی می کنم و برای ویزای امریکا نیاز دارم علاوه بر گواهی عدم سو پیشینه ایران، که از کشور کانادا هم police certificate بگیرم چون 4 سال تو کانادا درس خونده ام. حالا برای این که از پلیس کانادا عدم سوپیشینه بگیرم باید اثر انگشت تایید شده برای پلیس کانادا ارسال کنم. حالا سوالم این هست که کجا می تونم من اثر انگشت تایید شده بگیرم؟ شرکتی هست که این کار را بکنه؟ البته پلیس کانادا یک فرم داره که اثر انگشت باید رو اون زده بشه و باید مهر زده بشه ولی جایی رو نمی شناسم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tictac نمایش پست ها
    بعد از اینکه من اثر انگشت از پلیس استرالیا گرفتم و با سرعت با پست DHL فرستادم ایران. دارالترجمه به فارسی ترجمه شد و پدرم بردن دادگستری اصفهان و از اونجا نامه دادن برای پلیس آگاهی در قائمیه و اونها هم اثر انگشت ها را تطبیق دادن و تایید کردن و دوباره ارجاع دادن به دادگستری. بعد هم معاون دادستان امضا کرد و تمام! البته من دو سال پیش گواهی گرفته بودم و نمی دونم کسی که تا حالا نگرفته آیا بازم براش صادر می کنن یا نه؟

من پدرم رفتن گرفتن. ولی خب شناسنامه و اینها هم ندیده بودن زیاد. فکر کنم غیر از پدر و مادر هم اگه کسی بره مشکلی نباشه ولی شاید شناسنامه و کارت ملی تون لازم بشه. فقط کپی گواهی قبلی رو دیده بودن. همین فرآیند با سفارت حدود ۴ ماه طول میکشه متاسفانه.
    من برای دفعه اول میخوام گواهی رو بگیرم و دارم فک میکنم که پدرم ایران اقدام کنن تا سریعتر انجام بشه. تو سایت سفارت ایران تو مالزی قید کرده که اصل پاسپورت باید نشون داده بشه؟ شما پاسپورت فرستادین ایران یا بدون اصل پاسپورت هم قضیه حل میشه؟

سلام دوست عزیز

شما تونستید از کانادا police certificate بگیرید؟ اگر موفق شدید میشه لطفا راهنمایی کنید چه جوری اقدام کردید.

برای دوستانی که میخوان برای گرفتن سوپیشینه از خارج از کشور انگشت نگاری کنن پلیس +10 پاسداران این کار را انجام میده. من امروز رفتم اونجا و پرسیدم. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...D8%AA-%D9%88-)

فقط من امروز رفتم جز مدارک لازم فرم انگشت نگاری را واسه اون کشوری که میخواین ارائه بدید هم میخواست. البته من دیر رفته بودم و گفت فرم نداریم و الان اگر صبح زود بیای داریم. به نظرم حتما قبلش زنگ بزنید و بپرسید که معطل نشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)