صفحه 100 از 105 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

سلام دوستان ، كسي از شهرستان هاي اطراف تهران گواهي سوپيشينه گرفته؟ چند روزه كاراش انجام شده و از كدوم شهرستان گرفتيد؟
    من خيلي عجله دارم ، ممنون ميشم اينجا پروسه و اطلاعاتتون رو بزاريد تا استفاده كنيم

با سلام خدمت دوستان عزیز من این پست رو میگزارم که اگر کسی در خارج کشور نیاز به گواهی عدم سو پیشینه داشت متوجه بشه
    من از طریق سامانه تاک اقدام کردم و تنها راه در خارج از کشور همین است پس از ثبت نام در سامانه تاک و درج اطلاعات شخصی در این سایت به شما یک کد رهگیری داده میشه که به همراه پرینت این کد و پاسپورت به سفارت مراجعه میکنید (سفارت ایران)
    بعد آنها از شما اثر انگشت دیجیتالی میگیرند و به ایران خودشون ارسال میکنند معمولا به شما میگویند سه ماه طول میکشه ولی دقیقا ۴۵ روز کاری بیشتر طول نمیکشه بعد یک ایمل بعد از این مدت میاد برایتون که نوشته وضعیت درخواست گواهی شما تعغییر کرد وضعیت شما هم اکنون جلوش مینویشه تایید پلیس بین الملل
    بعد شما میرید سفارت یک برگه خیلی شیک و رسمی با ترجمه انگلیسی توسط پلیس اینترپل ایران میدهند که تمام مشخصاتتون و کلی مطلب که شما پس از انگشت نگاری هیچ مشکلی ندارید به شما تقدیم میشه
    یادتون باشه که سفارت مهر برجسته روی گواهی شما بزنه
    امیدوارم که مطلب به کارتون اومده باشه در ضمن نگران نباشید چون پرونده های دادگاه و باز شما هم باعث ندادن این گواهی به شما نمیشه
    آدرس ثبت نام در سامانه تاک هم واستون میگزارم

http://tak.mfa.ir/index.aspx?pageid=29472&p=1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-دانشگاه تهران

سلام دوستان.
    کسی اخیرا گواهی عدم سوپیشینه از دفتر حفاظ منافع تو واشنتگتن گرفته؟
    می خوام بپرسم حدودا چقدر طول کشیده.

نقل قول نوشته اصلی توسط mghicho نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی اخیرا گواهی عدم سوپیشینه از دفتر حفاظ منافع تو واشنتگتن گرفته؟
    می خوام بپرسم حدودا چقدر طول کشیده.
    من دیروز زنگ زدم بهشون گفتن 6 ماه طول میکشه

سلام دوستان
    آیا مدرک سو پیشینه بایستی حداکثر تا یه ماه بعد از صدور ترجمه بشه؟ یا محدودیتی نداره

Junior Member

من برای گواهی عدم سو پیشینه از شهرستان اقدام کردم و دو روزه اومد حالا باید ترجمه ش کنم برای سفارت؟
    یعنی نامه محرمانه نیست و میتونم درشو باز کنم؟

یه سوال داشتم یکی از آشنایان ما تو شلوغیهای ۸۸ مشکلی براش پیش اومده بود میخواستم بدونم این مسئله تو مراحل مربوط به ویزا....براش مشکل ایجاد می کنه؟چون تو گواهی عدم سو پیشینش میزنه

Junior Member

سلام دوستان. خیلی ممنون میشم راهنمایی کنین. من کانادا هستم و نیاز به نامه عدم سو پیشینه دارم. میدونم که میشه از طریق واشنگتن اقدام کرد ولی خیلی طول میشه و من اونقدر زمان ندارم. کسی اطلاع داره که از طریق دادگستری میشه یکی از بستگانمان بگیره نامه رو؟؟ گویا دادگستری دو عدد نامه می‌ده که ببری اداره گذرانده و تشخیص هویت. بعد دادگستری دو روزه صادر میکنه

من برای لاتاری آمریکا امسال برنده شدم و ایران زندگی میکنم و برای سوع پیشینه باید از ایران سوع پیشینه بگیرم ؟!
    چون شنیدم مال ایران و قبول ندارن

Junior Member

سلام دوستان
    كسي اخيرا از تهران (پليس+١٠) سوپيشينه گرفته؟ شرايطم اضطراري هست ،ميشه راهنمايي كنيد
    ١. دقيقا چند روز بعد از انگشت نگاري و درخواست، جواب سوپيشينه رو گرفتيد؟
    ٢. تاريخ صدور روي برگه سوپيشينه براي چند روز بعد از انگشت نگاري هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)