صفحه 102 از 105 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

نقل قول نوشته اصلی توسط mjafrudi نمایش پست ها
    سلام
    شما اصل گواهی رو هم دریافت کردید؟
    من ازروی سامانه تاک دانلود کردم و پرینت گرفتم ,همون اصل گواهی است
    فقط برا محکم کاری سفارت بردم و یک مهر سبز کوچولو هم اونا زدن
    البته به من گفتن این مهر لازم نیست امااز سر وسواس گفتم بزن
    چون خود گواهی روی سامانه یک مهر ابی کمرنگ داره

Junior Member

بعد کلی رفت و آمد و معطلی پلیس بین الملل برای من یک گواهی صادر کرده و سفارت بهم می گه این گواهی عدم سوء پیشینه نیست که. گواهی عدم سو پیشینه رو باید اداره سجلات کیفری صادر کنه. کسی تجربه مشابه داشته؟

سلام دوستان،

من ساکن آمریکا هستم، ولی کارت ملی و شناسنامه ام رو با خودم اینجا نیاوردم. زنگ زدم به دفتر منافع در واشنگتن، ازشون پرسیدم آیا کپی شناسنامه و کارت ملی قبوله و اونها به من گفتن نه و راه حل اینه که بستگانم در ایران مدارک رو ببرن به وزارت امور خارجه و کپی برابر اصل دریافت کنند و برای من بفرستن.

من دو تا سوال دارم:
    1- آیا کسی از دوستان اخیرا از طریق دفتر منافع با کپی مدارک اقدام کرده؟ من افرادی رو میشناسم که 1 سال پیش با کپی اقدام کرده و دفتر منافع مشکلی نداشته. میخواستم بدونم که آیا اخیرا تصمیم گرفتن که کپی رو قبول نکنن یا اینکه اون کسی که پشت تلفن با من صحبت کرد سخت گیر بوده
    2- آیا کسی از دوستان مقیم آمریکا تونستن از طریق فرستادن اثر انگشت به ایران از طریق وزارت امور خارجه در ایران گواهی سو پیشینه بگیرن؟ توی صفحه وزارت امور خارجه فقط برای مقیمان کانادا دستور العمل داره و میخواستم مطمئن بشم که وزارت امور خارجه برای سایر کشور ها هم گواهی صادر میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cehw نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من ساکن آمریکا هستم، ولی کارت ملی و شناسنامه ام رو با خودم اینجا نیاوردم. زنگ زدم به دفتر منافع در واشنگتن، ازشون پرسیدم آیا کپی شناسنامه و کارت ملی قبوله و اونها به من گفتن نه و راه حل اینه که بستگانم در ایران مدارک رو ببرن به وزارت امور خارجه و کپی برابر اصل دریافت کنند و برای من بفرستن.

من دو تا سوال دارم:
    1- آیا کسی از دوستان اخیرا از طریق دفتر منافع با کپی مدارک اقدام کرده؟ من افرادی رو میشناسم که 1 سال پیش با کپی اقدام کرده و دفتر منافع مشکلی نداشته. میخواستم بدونم که آیا اخیرا تصمیم گرفتن که کپی رو قبول نکنن یا اینکه اون کسی که پشت تلفن با من صحبت کرد سخت گیر بوده
    2- آیا کسی از دوستان مقیم آمریکا تونستن از طریق فرستادن اثر انگشت به ایران از طریق وزارت امور خارجه در ایران گواهی سو پیشینه بگیرن؟ توی صفحه وزارت امور خارجه فقط برای مقیمان کانادا دستور العمل داره و میخواستم مطمئن بشم که وزارت امور خارجه برای سایر کشور ها هم گواهی صادر میکنه.

سلام.
    البته من دذ موذد دفتر منافع تجربه ای ندارم. اما در مورد سفارت ایران در مادرید و لاهه دارم. سفارت ایران در مادرید کپی مدارک رو از من پذیرفت و هیچ چیز اضافه ای نخواست. اما سفارت در لاهه از من اصل مدارک رو خواستن. بار دوم که به سفارت در لاهه مراجعه کردم اما کپی رو از من پذیرفتن و هیچ مشکلی هم نبود. در خصوص سوال دوم: سفارت ایران در مادرید برای من این کار رو انجام داده.

نقل قول نوشته اصلی توسط cehw نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من دو تا سوال دارم:
    ۱) کپی رو قبول نکردن. ۶ ماه هم طول می کشه....

Senior Member kran آواتار ها

سلام

دوستان با اون گواهی سوی پییشینه ای که توی تاک میشه گرفت، میتونیم بریم سفارت کانادا؟ اساسا چه تفاوتی بین این و اونی که از پلیس بعلاوه 10 میگیری داره؟
    من ایران نیستم گفتم اگر امکانش باشه با این کارم راه بیفته.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام دوستان. اگه کسی سو پیشینه رو بگیره و ترجمه کنه ایا باز هم مدت اعتبار یک ماهست؟ چون ترجمه اعتبارش بیشتره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید و همه سوالات شما درباره گواهی عدم سوء پیشینه

دوست گرامى ممكن است بپرسم از كجا وكدام مركز توانستيد با پرداخت وجه بيشتر سريعتر مدرك عدم سوء پيشينه بگيريم. يك دنيا ممنون از جواب شما.

سلام دوستان، در تکمیل فرم CIT0002 یه سری سوال ها هست که وقتی مثلا گزینه YES یا مثلا گزینه No رو می زنیم سوال بعدشون ناپدید می شه و طبعا گزینه های اون هم ناپدید می شه. ولی موقع پرینت گرفتن سوال ها بر می گردن. آیا شما هم چنین چیزی رو مشاهده کردین یا فایل من ایراد داره؟ چون سوال ها که بر می گردن بدون پاسخ موندن در واقع.

پیش فرض پاسخ : گرفتن فرم عدم سوء پیشینه

سلام
    بنده 22 سالمه سربازی نرفتم الانم سوری دانشجوام ک از مرز رد بشم
    میشه با ادمیشن کالج برای گرفتن سو پیشینه اقدام کرد یا سنواتم پر شده کاری نمیشه کرد؟؟؟
    لطفا یکی جواب بده اگه راه حلی وجود داره بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)