صفحه 14 از 105 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید و همه سوالات شما درباره گواهی عدم سوء پیشینه

آره البته این رو بدونین که پلیس+10 جمهوری مرکز است و تنها جایی که پست نمی کنه خودمون باید بریم بگیریم و بقیه پست می کنن
    من چون خودم از جمهوری گرفتم

Junior Member

سلام
    اقا گواهی سوء پیشینه رو باید به کی بدیم؟ و چه ساعتی بریم برای تحویل سوء پیشینه؟

بعد اینکه دادیم چه اتفاقی میفته؟ ویزا رو چند روز بعد می چسبونن؟ خودشون زنگ میزنن پاستو بیار یا ما باید زنگ بزنیم و پیگیری کنیم؟

مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط armant
    سلام
    اقا گواهی سوء پیشینه رو باید به کی بدیم؟ و چه ساعتی بریم برای تحویل سوء پیشینه؟

بعد اینکه دادیم چه اتفاقی میفته؟ ویزا رو چند روز بعد می چسبونن؟ خودشون زنگ میزنن پاستو بیار یا ما باید زنگ بزنیم و پیگیری کنیم؟

مرسی.
    شما بعد از اینکه آزمایشات مدیکال رو انجام دادی باید حدود 20 – 28 روز بعد به سفارت زنگا بزنی و ببنی جواب اومده یا نه.

اگه اومده بود اونا بهت می گن چه روزی بیای ( عمولن یکی دو روز بعد) و مدارکی که ازت خواسته بودن رو بیاری.

ان شاء ا ... اگه مشکلی نباشه، بعد از گرفتن مدارک ( مثلا سوء پیشینه و ...)، یکی دو روز بعد ویزا رو تو پاسپورت می زنن.

موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : گرفتن فرم عدم سوء پیشینه

انقدر اسم اين هفت تير رو ببرين تا آخر لو بره برن درشو تخته كنن!...يه اداره تو اين مملكت كارشو درست انجام ميده تورو خدا بهش رحم كني ن
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

[size=10pt][size=10pt][size=10pt]<<<<<<<مهم>>>>>>[/size]
    سلام دوستان

من امروز رفتم پلیس + 10 و در مورد اعتبار گواهی عدم سوء پیشینه سوال کردم. گفتن که اعتبارش تا یک ماهه ( با اینکه هیچی رو خودش ننوشته!).

ولی نکته ی مهم این هست که
    اگر ترجمه ی رسمی بشه ( با مهر دادگستری و وزارت خارجه و ...) اعتبارش به 6 ماه می رسه!!!

من این موضوع رو حتی از یه دارالترجمه پرسیدم، اونا گفتن درسته. ولی باید تاکید کنم که اگر بعد از یک ماه از صدورگواهی بگذره ممکنه دارلترجمه اون رو ترجمه نکنه.

موفق باشید

0hamed0
    Guest

s.t. جان، اولین بار این جریان 6 ماه شدنو پس از ترجمه از کی شنیدی (بغیر از دارالترجمه، آخه می ترسم دارالترجمه برای بازارگرمی اینو گفته باشه)؟
    ببین منطقا وقتی روی نامه سوء پیشینه هیچی خودشون قید نکردن، هر اداره و سفارتی می تونه سلیقه ای با موضوع برخورد کنه؟ حالا سوال اینه که سفارت کانادا اونو تا کی معتبر می دونه؟ روزی که من باید این نامه رو به سفارت بدم 1 ماه و نیم از تاریخی که روش زده گذشته، الان می تونم بدم دارالترجمه (چون دو هفته پیش صادر شده) حالا موندیم چه کنیم ???

alirajabi63
    Guest

سلام به همه
    یه سوال داشتم از دوستانی که سوء پیشینه گرفتن. میخواستم ببینم که تو گواهی که بهشون میدن، مستقیما ذکر میشه که گواهی برای کجا صادر شده (مثلا برای سفارت کانادا؟). علت اینکه این سوال رو میپرسم اینه که من معرفی نامه از شرکتی که توش کار میکنم گرفتم. میخواستم ببینم میشه گواهی که با این معرفینامه میگیرم رو ببرم سفارت کانادا؟

Junior Member

سلام

همونطور که گفتم، اول از خود پلیس + 10 پرسیدم و اونا گفتن ترجمه 6 ماه اعتبار داره.

بعدش رفتم یه دارالترجمه ی رسمی، اون هم گفت که بعد از ترجمه 6 دارای ماه اعتبار میشه. بعد گفتم، که سفارت ها هم از این موضوع خبر دارن؟!

گفته، بله دیگه!

موفق باشید

خطاب به جایی صادر نمیشه
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Junior Member

Dear Robosha,
    Is it useful for having
    in US?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)