صفحه 45 از 105 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng. Concordia University

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید و همه سوالات شما درباره گواهی عدم سوء پیشینه

سلام
    گویا به مدارک مورد نیاز، فیش واریز 50000 ریال به شماره حساب 2171291338004 بنام "تمرکز وجوه حاصل از درآمد هزینه‌های دادرسی" اضافه شده. اون 3500 رو هم 3700 گرفت. بخاطر اون فیش کذایی یه ساعت تموم الاف شدم. متاسفانه حتی تو سایت epolice هم تصحیح نشده.

سلام
    من به جرم روابط نامشروع به 50 ضربه شلاق محكوم شدم. حالا مي خواهم بدانم آيا اين محكوميت در گواهي سوء پيشينه قيد مي شود؟ و اگر جواب مثبت است آيا سفارت خانه ها به اين موضوع حساسيت دارند و ممكن است ريجكت نمايند؟

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان نمایش پست ها
    سلام
    من به جرم روابط نامشروع به 50 ضربه شلاق محكوم شدم. حالا مي خواهم بدانم آيا اين محكوميت در گواهي سوء پيشينه قيد مي شود؟ و اگر جواب مثبت است آيا سفارت خانه ها به اين موضوع حساسيت دارند و ممكن است ريجكت نمايند؟
    بله شما سابقه دار محسوب میشید.
    ببینید اونا از این باب براشون مهمه که شما به قانون موجود در مملکتی که درش زندگی میکردید اهمیتی ندادید.
    من یکی رو میشناشم که به دلیل بوق زدن و سوار کردن (اون طرف هم سوار شده بود) یک مرتبه گرفته بودن و ماشینش رو خوابونده و تعهد گرفته بودن ازش. همین. ایشون رفته بود سفارت آلمان برای ویزای دانشجویی کلی بهش گیر داده بودن که چرا!!! این بنده خدا میگفت بابا من از آزادیم استفاده کردم این کار تو مملکت شما جرم نیستش که چرا اینقدر حساسیت دارید آخه؟! میگفتن ما به این کار داریم که شما به قوانین کشورت اعتنا نکردی، چه لزومی داره به قانونی که تو کشور ما هست اعتنا کنی؟ مگه باید هر قانونی که وجود داره رو همه شهروند ها با منطقشون درک کنند و اگه نکردند مجزانند که ازش سر پیچی کنند؟ خلاصه ایشون در هاله از نگرانی شدید از این موضوع بود که ویزاش اومد و خوشبختانه براشون مشکل ساز نشد! حواستون باشه شما هم.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

سلام
    دوستان من صحبتي شنيدم كه محكوميت كيفري بايد موثر باشد تا سوء سابقه شود. حالا اين موثر بودن چه چيزي هست را نمي دانم. از دوستان مي خواهم اگر كسي بوده است كه محكوميت كيفري داشته است اما برايش سوء سابقه نشده است، لطفا اينجا اشاره كند. همچنين دوستاني كه سوء سابقه داشته اند اما توانسته اند ويزا بگيرند اشاره كنند تا دوستان ديگر هم مطلع شوند.

Member cool.frenzy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc, University of British Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط jjj995 نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها ترجمه سوء پیشینه باید مهر دادگستری یا وزارت امور خارجه هم داشته باشه، یا همون مهر دارالترجمه هم کافیه؟
    من فقط مهر دادگستری زدم و مشکلی پیش نیومد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه

سلام به همه دوستان عزيز
    سرتونو درد نيارم يه راست ميرم سر اصل مطلب من تو درگيرى هاى بعد از انتخابات سال پيش دستگير شدم و رفتم زندان با وثيقه ازادى مشروط بهم دادن حالا ميخوام بدونم اصلا ميتونم از کشور خارج بشم؟ اگه ميتونم کانادا يا امريکا يا کشورهاى اروپايى به من ويزا ميدن يا نه؟
    اگه کسى از قوانين خبر داره لطفا جواب سوال هاى منو بده اگه نميشه تا من اصلا اقدام نکنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST_ Architecture

سلام دوستان لطفا کمکم کنین
    من یه بار سوء پیشینه دادم و مدارکمو فرستادم سفارت . حالا واسه پرونده مهاجرتم بازم یکی دیگه می خوام ولی پاسم دست سفارته . کسی خبر داره بدون پاسپورت سوء پیشینه می دن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خداکمکم کنین وقتم خیلی کمه . مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط savizmoghtader نمایش پست ها
    من یه بار سوء پیشینه دادم و مدارکمو فرستادم سفارت . حالا واسه پرونده مهاجرتم بازم یکی دیگه می خوام ولی پاسم دست سفارته . کسی خبر داره بدون پاسپورت سوء پیشینه می دن یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو رو خداکمکم کنین وقتم خیلی کمه . مرسی
    تا اونجایی که من میدونم با نامه سفارت گواهی میدن و چون معمولا خیلیها اول نامه سفارت ندارند با پاسپورت گواهی میگیرند. پس باید شدنی باشه. مگه برا کی میخوای بری که میگی وقت کمه؟
    تو با خدای خود انداز، کار و دل خوش دار ---- که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST_ Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط OxfordApplier نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم با نامه سفارت گواهی میدن و چون معمولا خیلیها اول نامه سفارت ندارند با پاسپورت گواهی میگیرند. پس باید شدنی باشه. مگه برا کی میخوای بری که میگی وقت کمه؟
    واسه 25 اکتبر !!

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی دکتری، مدیریت دولتی- سیاست‌گذاری بخش عمومی- دا

نقل قول نوشته اصلی توسط savizmoghtader نمایش پست ها
    آخه عزيز جان كجا گذرنامه جزو مدارك سوء پيشينه بوده كه شما نگرانش شدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    براي اينكه گواهي‌اي نبريم به اين توسل مي‌كريم. برو به يك دارالترجمه يا هر شركتي كه مي‌شناسي دو دوستي توش داري و .... يا حتي اگر سربرگي از خيابوني چيزي يافتي توش اسمت رو تايپ كن و براي بررسي عدم سوء پيشينه به مراكز پليس +10 معرفي كن (فقط بايد عكس‌دار باشه و يك مهري هم رو عكسه بخوره (اگر مهر هم نخوره خيلي‌ها گير نميدن)) و برو به راحتي انگشت‌نگاري...
    قرار نيست چيزي كه براي رفاه خودمون مفروضش كرديم بشسه مايه‌ي دردسرمون كه واي من كه ندارم اين و چه كنم....
    ببخشيد اگر ناملايم نوشتم.
    موفق باشي دوست عزيز اگرم نامه رو نتونستي گير بياري پيام خصوصي بذار برام تو سربرگ شركت خودم بهت بدم.
    کدها: 0213؛ امتیاز: 69 ؛ آخرین وضعیت: در انتظار PR
    سیدنی (ارسال: 2010/06/19 فایل نامبر اول: 23-10-2010)
    دمشق (ارسال: 2010/12/27 فایل نامبر دوم:28-02-2011)
    آنکار ا ( آغاز پروسس: 12-03-2013، انجام مدیکال: 15-10-2014)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)