صفحه 53 از 105 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1050

موضوع: گواهی عدم سوء پیشینه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهی عدم سوء پیشینه

کسي هست بدونه از داخل ايران چطور ميشه سوء پيشينه از يه کشور ديگه گرفت. سفارت قطر ميگه اين کارو انجام نميده.

در مورد سو پیشینه خدمت دوستان بگم که یه راهی هست که میشه 4روزه نتیجه گرفت
    اول که تو ی دفتر پلیس +10 درخواست میدین
    بعد از 4 یا 5 روز (نتیجه من که 4 روزه آماده شد) میرین یه دادسرا (اسمش یادم نیست)
    که ابتدای خیابون 12 فروردین است (50 متر با میدون انقلاب فاصله داره)
    فوق العاده خلوته و اونجوری نیس که فکر کنین الان همه قاچاقچیا با پابند اونجان!!!
    میرین بخش سو پیشینه تو اتاق 2 براتون رو فیشی که از پلیس +10 گرفتین یه چیزی مینویسه و مهر میکنه
    بعدش اونو میبرن آگاهی کل که تو خیابون وحدت اسلامی هست یه کم پایین تر از چهار راه شاپور
    میرین تو و نتیجه سو پیشینه رو بهتون میده ولی بدون مهر
    دوباره باید اونو ببرین همون دادسرا که گفتم تا مهر کنه و در این لحظه غذای شما آماده میل کردن است!!

ببخشيد از اصفهان يا شاهين شهر كسي گواهي گرفته چون من سوال كردم گفتند بايد بري كلانتري ميخواستم يدونم فرق داره با پليس +10 چقدر طول ميكشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ECE , Amirkabir

نقل قول نوشته اصلی توسط amir-2010 نمایش پست ها
    ببخشيد از اصفهان يا شاهين شهر كسي گواهي گرفته چون من سوال كردم گفتند بايد بري كلانتري ميخواستم يدونم فرق داره با پليس +10 چقدر طول ميكشه
    اصفهان، برای پسرا باید برید بغل کلانتری دروازه تهران و کمتر از یک هفته انشالله به دستتون میرسه، اما اگر ساکن شاهین شهری... احتمالا از همون جا باید اقدام کنی

ممنون بله شاهين شهر هستم ولي متولد اصفهان ميدونيد شاهين شهر از كجا بايد اقدام كنم در ضمن چه فيش هايي ميخواد

Junior Member

بالاخره این گواهی عدم سو پیشینه ما هم اومدو چون وقت نیست مجبورم ترجمه غیر رسمی با اصلش رو بزارم تو مدارکم. اگر هم بعدا رسمیش رو خواستن باید براشون ببرم.
    این مطلبی که دوستان گفتن درسته که ترجمه رسمی ۶ ماه اعتبار داره ؟
    یعنی اگه من الان ترجمه رسمی این گواهی رو داشته باشم تا ۶ ماه هر جا از من گواهی خواستن می تونم این ترجمه رسمی ها رو ارایه بدم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط theone نمایش پست ها
    بالاخره این گواهی عدم سو پیشینه ما هم اومدو چون وقت نیست مجبورم ترجمه غیر رسمی با اصلش رو بزارم تو مدارکم. اگر هم بعدا رسمیش رو خواستن باید براشون ببرم.
    یعنی اگه من الان ترجمه رسمی این گواهی رو داشته باشم تا ۶ ماه هر جا از من گواهی خواستن می تونم این ترجمه رسمی ها رو ارایه بدم ؟
    3 ماه اعتبار داره.....اگه بدید انقلاب 2 روزه ترجمه رسمیشو میده

نقل قول نوشته اصلی توسط theone نمایش پست ها
    3 ماه اعتبار داره و فکر نمیکنم ترجمۀ رسمیش رو بتونید "هر جا ازتون گواهی خواستن" ارائه بدید. خیلی نهادها هستن که گواهی ای رو می پذیرند که بیش از 1 ماه از تاریخ صدورش نگذشته باشه. ولی سفارت ظاهراً با ترجمه رسمی تا 3 ماه رو هم میپذیره که البته خیلیها احتیاط میکنن و جدیدش رو در صورت نیاز میگیرن.

Junior Member

سلام و خسته نباشید. من مدارکمو 30 فروردین دادم سفارت که شامل گواهی عدم سوء پیشینه هم می شد. همون گواهیم معتبره یا واسه احتیاط یکی دیگه هم بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babakjav نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید. من مدارکمو 30 فروردین دادم سفارت که شامل گواهی عدم سوء پیشینه هم می شد. همون گواهیم معتبره یا واسه احتیاط یکی دیگه هم بگیرم ؟
    سلام،

اگه مدرکتون گم شده و بهتون اعلام کردن که گواهی سوء پیشینه بدید، خوب طبیعتاًً تقاضای سوء پیشینه جدید بدید و نتیجه رو ببرید. در غیر اینصورت سوء پیشینه دوباره لازم نیست که!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)